• Informacje na temat:

  krystyna janda z synem

Artykuły na temat: krystyna janda z synem
 • Krystyna Janda: Żyję z pasją

  Wulkan energii. Rzeczowa, pracowita, zawsze w ruchu. Wspaniały przyjaciel. Krystyna Janda opowiada o roli Marii w filmie Jacka Borcucha "Słodki koniec dnia", za którą otrzymała Nagrodę Specjalną Jury na Festiwalu Filmowym w Sundance.

 • Wywiad-rzeka z Krystyną Jandą

  Krystyna Janda w rozmowie z Katarzyną Montgomery odkrywa prawdę o sobie. Książka "Pani zyskuje przy bliższym poznaniu" trafiła we wtorek, 17 maja, do księgarń.

 • Krystyna Kołodziejczyk: Interesowali się mną młodsi mężczyźni

  ..."Najlepiej się czuję, gdy gram i jestem potrzebna. A najgorzej wypadam w roli emerytki" - tłumaczy Krystyna Kołodziejczyk.

 • Krystyna Janda świętuje 60. urodziny

  W jubileuszowej sztuce "Zmierzch długiego dnia" Eugene'a O'Neilla Krystyna Janda, 18 grudnia obchodząca 60. urodziny, wciela się w rolę kobiety nienawidzącej teatru. Premiera spektaklu odbędzie się 20 grudnia w teatrze Polonia.

 • Przegląd filmów z Krystyną Jandą

  ..." - wspominała Krystyna Janda, pytana przez PAP o bohaterki, w które wcielała się na ekranie. Artystka podkreśliła, że podczas pracy na planie jest dla reżysera partnerem. "Lojalnym partnerem. Nie lubię(...) Filmoteka Narodowa opisuje niemiecko-szwajcarski film "Glut". Za rolę w "Zwolnionych z życia" Krystyna Janda otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki na festiwalu w San Sebastian. Bohater tej historii...

 • Krystyna Janda: Nie szukam miłości

  ...- Mnie jest dobrze jak jest. Nie mam na to specjalnie ochoty. Nie byłoby mi z tym dobrze - w ten sposób Krystyna Janda odpowiada na pytanie, czy mogłaby się ponownie zakochać. Jak wielokrotnie(...) cienia, skazy, pretensji. W związku z tym strasznie trudno byłoby mi się rozstać z tym. W jakimś sensie poczułabym się winna - mówi Krystyna Janda agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Krystyna Janda...

 • Sekret pierwszego małżeństwa Krystyny Jandy

  Krystyna Janda i Andrzej Seweryn byli małżeństwem w latach 1974 - 1979. Początkowo on był jej wykładowcą w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Seweryn imponował Jandzie swoją(...) w żartach sugerował, że on był tej ciąży sprawcą" - opowiada Łapicka. Na ostatnim roku Janda zadebiutowała w teatrze w sztuce "Dorian Gray" Oscara Wilde'a w reżyserii Andrzeja Łapickiego...

 • Weekend w kinie: Janda walczy o wolność, Theron o fotel prezydenta

  Miejscem akcji nowego filmu Jacka Borcucha "Słodki koniec dnia" jest włoska prowincja, etruskie miasto Volterra. Tu od lat mieszka Maria (Krystyna Janda - rola pisana była specjalnie dla niej) - polska poetka, laureatka Nagrody Nobla, autorytet moralny. Życie Marii toczy się w rytmie włoskiej prowincji, do czasu gdy na jej relacjach z mężem i córką zaczynają się pojawiać rysy, w miarę jak...

 • Janda: Niczego nie udaję!

  Szefuje dwóm teatrom, gra, reżyseruje i adaptuje sztuki. Krystyna Janda jest pełna nowych pomysłów, energii oraz apetytu na życie. Od lat ma swoich wiernych widzów, którzy zapełniają widownię do ostatniego miejsca.

 • Krystyny Jandy przygody z prawem jazdy

  Krystyna Janda musiała powtórnie zdać egzamin na prawo jazy. W ostatnich dniach artystka zmagała się z "teorią", a wrażenia z nauki opisała na swojej stronie internetowej.

Dyskusje na temat: krystyna janda z synem