• Informacje na temat:

  krystyna jankowska

Artykuły na temat: krystyna jankowska
 • Barwy szczęścia

  Justin namawia Patryka do wspólnego wypalenia jointa. Zapach marihuany na klatce schodowej wyczuwa Jaworski i jest gotowy dzwonić na policję. Krystyna,...

 • Gwiazdy w filmie o Grudniu '70

  Krystyna Janda, Wojciech Pszoniak i Piotr Fronczewski wystąpią w filmie o Grudniu '70. Plenerowe zdjęcia do "Czarnego czwartku", pierwszego filmu fabularnego o tragicznych wydarzeniach,jakie miały miejsce w grudniu 1970 roku w Gdyni, rozpoczną się w połowie lutego.

 • "Barwy szczęścia": Pora zapomnieć o złych rzeczach i zacząć nowe życie...

  W 2159. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 18 grudnia o godzinie 20.10 w TVP2) Piotra niespodziewanie odwiedzą Jaworscy (Jacek Kałucki i Hanna Bieluszko). Okaże się, że Jaworski dostał spory spadek po ciotce i żona namówiła go, by - zamiast jechać w podróż dookoła świata - kupił mieszkanie... pod wynajem. - Oferta sprzedaży mieszkania nadal jest aktualna? - zapyta Walawskiego Krystyna...

 • W sprawie Patrycji Koteckiej

  Komisja Etyki TVP, która od kilku dni bada sprawę medialnych oskarżeń wobec wiceszefowej Agencji Informacji TVP Patrycji Koteckiej, ma przesłuchać w czwartek kolejne trzy osoby.

 • Kultowe seriale: Wszystkie sekrety niezapomnianej Ireny Kwiatkowskiej wkrótce wyjdą na jaw...

  W przeddzień 8. rocznicy śmierci niezapomnianej Ireny Kwiatkowskiej do księgarń w całej Polsce trafi książka o znakomitej aktorce, która w pamięci telewidzów zapisała się m.in. jako kobieta pracująca w "Czterdziestolatku", Zofia Jankowska w "Wojnie domowej" i Maria Piórecka w "Zmiennikach".

 • "100dniówk@" Borysa Szyca

  W Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do komedii "100dniówk@" . W obsadzie znaleźli się m.in. Borys Szyc, Wojciech Mecwaldowski oraz brytyjski aktor David Oakes.

 • Będzie jurorem oceniającym... taniec!

  ...: znakomita tancerka i choreografka Krystyna Mazurówna, wielokrotny mistrz tańca Michał Malitowski i piękna aktorka Joanna Liszowska. Program pojawi się na antenie Polsatu już w marcu.  

 • Najlepsi młodzi aktorzy

  Ogłoszono nominacje do tegorocznej Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego, przyznawanej młodym polskim aktorom - "którzy ukończyli nie więcej, niż 35 lat" - za ich role filmowe z ostatniego sezonu.

 • Barwy szczęścia

  Aktorzy: Marcin Perchuć, Olga Bończyk, Zbigniew Dziduch, Natalia Zambrzycka, Konrad Skolimowski, Patryk Pniewski, Aaleksander Kaleta, Marcin Radzioch, Olga Jankowska, Kacper Krupski, Filip Kosior, Zofia(...) Złotego i Dylskiej zostaje odwołany, choć Krystyna robi, co może, by do tego nie doszło. Jest wściekła na Jaworskiego, bo to jego zachowanie doprowadziło do katastrofy. Z niespodziewaną wizytą do Agaty...

 • Nominacje do Nagrody im. Cybulskiego

  Kamilla Baar, Agnieszka Grochowska, Maja Ostaszewska, Marcin Dorociński, Rafał Maćkowiak i Borys Szyc to aktorzy nominowani w tym roku do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego, która została reaktywowana po 10-letniej przerwie.

Zdjęcia na temat: krystyna jankowska
Wideo na temat: krystyna jankowska
 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

 • Rewers

  Akcja filmu, rozgrywa się w dwóch planach czasowych - we wczesnych latach pięćdziesiątych oraz współcześnie. Główną bohaterką jest Sabina (Agata Buzek), "szara myszka", która właśnie przekroczyła trzydziestkę. W jej życiu wyraźnie brakuje mężczyzny. Matka (Krystyna Janda) wie o tym najlepiej, dlatego próbuje za wszelką cenę znaleźć dla swojej córki odpowiedniego kandydata na męża. Całą sytuację kontroluje babcia (Anna Polony), ekscentryczna dama o ciętym języku, przed którą nie uchowa się...

 • Pani z przedszkola

  "Pani z przedszkola" to ujmujący błyskotliwym poczuciem humoru i fenomenalnym aktorstwem, niezwykle barwny obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca - zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o...