• Informacje na temat:

  krystyna loska grażyna torbicka

Artykuły na temat: krystyna loska grażyna torbicka
 • Grażyna Torbicka: Brakuje mi taty

  Rodzice Grażyny Torbickiej to nietuzinkowi ludzie. Jej matka, Krystyna Loska, jest sławną spikerką telewizyjną, w tym roku skończy 82 lata. Z kolei jej ojciec, Henryk Loska, był działaczem(...) idziemy dalej. Bo był taki moment, że rzeczywiście przestałam się cieszyć czymkolwiek" - Torbicka zwierzyła się w rozmowie z aktorką Romą Gąsiorowską i dziennikarką Sylwią Stano w książce "Całe...

 • Krystyna Loska obchodzi 80. urodziny

  Legenda polskiej telewizji, Krystyna Loska, we wtorek, 25 lipca, obchodzi 80. urodziny.

 • Grażyna Torbicka: Perłowy jubileusz

  Już trzydzieści lat idą razem przez życie. Wyjątkowy jubileusz Grażyna i Adam Torbiccy musieli uświetnić w wyjątkowy sposób.

 • Grażyna Torbicka: Zaniepokojona córka

  To ma być wielki, zupełnie wyjątkowy bal. Wytworny, z orkiestrą i fanfarami. Grażyna Torbicka (53 l.) zazwyczaj unika takich uroczystości. Ceni sobie prywatność i spokojne życie w domowym zaciszu(...) Grażyny można porównać chyba tylko z tą, jaką przed laty cieszyła się jej mama Krystyna Loska (75 l.), jedna z wielkich legend Telewizji Polskiej. - Mama Grażyny także ma być zaproszona na tę wielką...

 • Krystyna Loska: Klasa i elegancja

  Krystyna Loska nigdy nie tworzyła medialnego wizerunku. Zawsze była sobą, bo, jak mówi, tylko wtedy można łatwo przejść przez życie.

 • Krystyna Loska: Klasa i wdzięk pani z telewizji

  Nienaganny wygląd, profesjonalizm, klasa i wdzięk - tak zapamiętali ją widzowie TVP. Krystyna Loska, jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w historii polskiej telewizji, 25 lipca 2015 roku obchodzi 78. urodziny.

 • Telekamery 2016: Owacje dla Krystyny Loski

  Gwiazdą gali Telekamer Tele Tygodnia była najpopularniejsza przed laty prezenterka Telewizji Polskiej - Krystyna Loska. Prywatnie matka prowadzącej galę Grażyny Torbickiej otrzymała owacje na stojąco, choć nie odebrała tego wieczoru żadnej nagrody... Ceremonia odbyła się 22 lutego w Teatrze Polskim w Warszawie.

 • Zmarł Henryk Loska, ojciec Grażyny Torbickiej

  W wieku 83 lat zmarł w sobotę, 4 czerwca, Henryk Loska - wieloletni działacz piłkarski, mąż popularnej prezenterki Krystyny Loski i ojciec znanej dziennikarki Grażyny Torbickiej.

 • Grażyna Torbicka wyreżyseruje film

  Nie jest przesądna i nie robi noworocznych postanowień. Grażyna Torbicka ma jednak w zwyczaju wykorzystywać szanse, które jej się trafiają. A w 2015 roku dziennikarka chce podjąć nowe wyzwanie. Wyreżyseruje film!

 • Grażyna Torbicka: Gdy mama prosi o radę

  ...o relacjach z mamą Krystyną Loską (74 l.). Obie wybrały ten sam zawód prezenterek programów telewizyjnych. Obie stały się w nim mistrzyniami. Różni je natomiast temperament. Pani Grażyna jest(...) swojego zdania. Czasem zawierały kompromis, czasem to jedna z nich musiała ustąpić. Pani Krystyna dała za wygraną, gdy córka postanowiła zmienić swój stan cywilny w wieku zaledwie 21 lat. - Mama próbowała...

Zdjęcia na temat: krystyna loska grażyna torbicka
Wideo na temat: krystyna loska grażyna torbicka