• Informacje na temat:

  krystyna pawłowicz

Artykuły na temat: krystyna pawłowicz
 • Kto się boi filmu "Polityka"? Patryk Vega kontra Krystyna Pawłowicz

  Informacja o tym, że Patryk Vega nakręcił w tajemnicy film o polskiej polityce wywołała wielkie zainteresowanie w mediach. Głos w sprawie zabrała nawet posłanka Krystyna Pawłowicz. Co na to twórca filmu "Polityka"?

 • Liroy o Krystynie Pawłowicz: Można się zdziwić

  ..."Często niestety te czarne owce okazują się zupełnie przyzwoitymi ludźmi, tak jak w show-biznesie" - powiedział poseł Liroy o swojej koleżance z ław sejmowych, Krystynie Pawłowicz.

 • Bono krytykuje Polskę. Odpowiada mu Krystyna Pawłowicz

  Na słowa krytyki, jakie Bono wypowiedział pod adresem Polski i Węgier, szybko odpowiedzieli polscy politycy. Wśród nich znalazła się Krystyna Pawłowicz.

 • Jurek Owsiak znów oskarżony. Chodzi o Krystynę Pawłowicz

  ...20 tys. zł zadośćuczynienia domaga się od Jurka Owsiaka pani poseł PiS Krystyna Pawłowicz. Chodzi o słowa wypowiedziane przez szefa WOŚP podczas tegorocznego Przystanku Woodstock.

 • Jacek Poniedziałek: Żart Krystyny Jandy o klimakterium Krystyny Pawłowicz dowcipny

  Jacek Poniedziałek uważa, że artyści mają takie samo prawo do wyrażania swoich poglądów politycznych, jak pozostali Polacy. Żart Krystyny Jandy o klimakterium posłanki Krystyny Pawłowicz uważa za dowcipny, inteligentny i rozczulający. Jego zdaniem dowcip powinny docenić także osoby o odmiennych niż aktorka poglądach politycznych.

 • "Polityka": Patryk Vega kontra Jarosław Kaczyński

  Nie milkną echa na temat najnowszego filmu Patryka Vegi zatytułowanego "Polityka". Po konfrontacji słownej na linii Krystyna Pawłowicz - Patryk Vega, tym razem głos w sprawie produkcji zabrał sam Jarosław Kaczyński.

 • "Polityka": Pozdrowienia od Ojca Dyrektora

  Patryk Vega wciąż znakomicie buduje napięcie przed premierą swojego najnowszego filmu zatytułowanego "Polityka". Po konfrontacjach z czołowymi politykami Prawa i Sprawiedliwości: Jarosławem Kaczyńskim, Mateuszem Morawickim i Krystyną Pawłowicz, tym razem na celownik wziął Ojca Dyrektora, czyli księdza Tadeusza Rydzyka.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w grudniu 2019 roku

  Maciej Stuhr komentuje wybór Krystyny Pawłowicz na sędziego Trybunału Konstytucyjnego, Maffashion odpowiada na złośliwe uwagi internautów na temat jej życia uczuciowego. Maja Ostaszewska i Olga Tokarczuk namawiają do rezygnacji z barbarzyńskiego zwyczaju kupowania żywego karpia w święta, a Maciej Musiał po raz kolejny trafia pod skrzydła Netflixa. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z grudnia...

 • Przystanek Woodstock: Pytania graniczne

  Zamieszanie wokół zupełnie niepotrzebnej wypowiedzi Jurka Owsiaka o posłance Krystynie Pawłowicz przykrywa kwestie znacznie poważniejsze.

 • Natalia Nykiel oburzyła strojem w sylwestra TVN

  ...utworu! ). Na coś innego zwrócili uwagę prezenter "Wiadomości" TVP Krzysztof Ziemiec i posłanka Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz . "Szkoda, że niektórzy chcąc się wyróżnić wciąż sięgają(...) takie zniewagi" - ostrzegła z kolei Krystyna Pawłowicz. pic.twitter.com/hXPQXUusOP " additional="— Krzysztof Ziemiec (@KZiemiec)" date="31 grudnia 2018" user="KZiemiec" /> 2 stycznia na swoim profilu...

Zdjęcia na temat: krystyna pawłowicz
Wideo na temat: krystyna pawłowicz
 • Hanna Gronkiewicz-Waltz o przyjaźni z Krystyną Pawłowicz

  Hanna Gronkiewicz-Waltz (65 l.) i Krystyna Pawłowicz (65 l.) były kiedyś przyjaciółkami - prezydent Warszawy i posłanka PiS-u pracowały razem na Uniwersytecie Warszawskim. Jak dzisiaj wygląda ich relacja?

 • Co za chamstwo! Krystyna Pawłowicz popycha posłankę Platformy Obywatelskiej!

  Krystyna Pawłowicz przez wiele lat w bezpardonowy sposób obrażała kogo tylko chciała. Koledzy z PiS bili jej brawa. W poczuciu bezkarności zaczęła stosować przemoc - ostatnio kamery zarejestrowały, jak popycha na sali plenarnej Kingę Gajewską-Płochowską z Platformy Obywatelskiej!

 • Krystyna Pawłowicz prosi Kaczyńskiego: proszę mnie zabrać, żeby ludzie widzieli

  Na niespełna dwa tygodnie przed wyborami przypomniała o sobie Krystyna "wziąść" Pawłowicz kandydująca z listy PiS w okręgu siedlecko-ostrołęckim. Kontrowersyjna posłanka prosiła o wsparcie Jarosława Kaczyńskiego podczas jego wizyty w Ostrołęce. I choć prezes PiS nie od razu obiecał swoją rekomendację, to podczas publicznego wystąpienia podkreślał zalety kandydatki. (TVN24/x-news)