• Informacje na temat:

  krystyna podleska

Artykuły na temat: krystyna podleska
 • Krystyna Podleska: Jak potoczyły się jej losy po "Misiu"?

  W pamięci widzów zapisała się brawurową rolą Aleksandry Kozeł, kochanki prezesa Ochódzkiego, w kultowej komedii "Miś". Młoda, zabawna, uroczo posługująca się nieporadną mieszanką polskiego i angielskiego. I nie skąpiąca widoków ponętnego ciała. A jak dziś wygląda życie Krystyny Podleskiej (72 l.)?

 • Nie jestem pruderyjna

  - Fajnie jest, kiedy ludzie kojarzą cię z czymś, co lubią, bo od razu lubią ciebie - śmieje się Krystyna Podleska, której rola w kultowej komedii "Miś" wciąż bawi Polaków.

 • Krystyna Podleska o komedii "Miś": Spotkało mnie dużo dobrego

  Mimo że od czasu, kiedy zagrała Aleksandrę Kozeł w komedii Stanisława Barei "Miś" minęło prawie 40 lat, widzowie nadal ją kojarzą z tą rolą. Dzisiaj Krystyna Podleska (71 l.) mieszka pod Krakowem, wciąż gra w serialach i występuje w teatrze.

 • Niania Frania w "Fabryce Snów"

  Franię i Maksa czeka niesamowita wyprawa do Hollywood.

 • Krystyna Podleska "znowu stanęła na nogi"!

  Znana z komedii "Miś" Krystyna Podleska (67l.) zawsze zadziwiała niesamowitą formą fizyczną. Okazuje się jednak, że także ją dopadły kłopoty zdrowotne.

 • Na co od kina?

  Amerykański dramat "Wątpliwość" z Meryl Streep i Philipem Seymourem Hoffmanem w rolach głównych (nominacje do Oscarów) oraz komedia "Zamiana" z Piotrem Gąsowskim i Grażyną Wolszczak trafią w piątek do polskich kin.

 • Aktorka z "Misia" Krystyna Podleska zbankrutowała

  Krystyna Podleska (65 l.), znana z popularnego filmu "Miś", była zmuszona zwinąć swój krakowski interes i ogłosić bankructwo...

 • Krystyna Podleska żałuje, że nie ma dzieci

  Krystyna Podleska (64 l.), aktorka najbardziej znana z pamiętnej roli w "Misiu", z perspektywy czasu żałuje, że nie zdecydowała się macierzyństwo.

 • "Operację plastyczną powinnam zrobić już wiele lat temu"

  ...... czyli aktorka Krystyna Podleska (59 l.) próbuje z hukiem wrócić do show-biznesu.

 • Gwiazdy pożegnały lato w Uniejowie

  ..., piłkarz Radosław Majdan i Krystyna Podleska, czyli niezapomniana Aleksandra Kozeł z filmu "Miś".

Zdjęcia na temat: krystyna podleska
Wideo na temat: krystyna podleska
 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

 • Rewers

  Akcja filmu, rozgrywa się w dwóch planach czasowych - we wczesnych latach pięćdziesiątych oraz współcześnie. Główną bohaterką jest Sabina (Agata Buzek), "szara myszka", która właśnie przekroczyła trzydziestkę. W jej życiu wyraźnie brakuje mężczyzny. Matka (Krystyna Janda) wie o tym najlepiej, dlatego próbuje za wszelką cenę znaleźć dla swojej córki odpowiedniego kandydata na męża. Całą sytuację kontroluje babcia (Anna Polony), ekscentryczna dama o ciętym języku, przed którą nie uchowa się...

 • Pani z przedszkola

  "Pani z przedszkola" to ujmujący błyskotliwym poczuciem humoru i fenomenalnym aktorstwem, niezwykle barwny obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca - zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o...

Dyskusje na temat: krystyna podleska
 • Re: Problemy finansowe gwiazd

  Krystyna Podleska mieszka pod Krakowem gmina Zielonki. Spotykałem ją wielokrotnie w sklepie. No cóż.....alkohol zrobił swoje. Nie wygląda zbyt rześko. Moja znajoma często ( parę lat temu) spotykała tą panią w sklepie gdy taszczyła siaty z alkoholem, ...tylko dzwoniło. Aha ma fajnego "piesa"....