• Informacje na temat:

  krystyna sadowska

Artykuły na temat: krystyna sadowska
 • Sadowska z nagrodą im. Morgensterna

  Maria Sadowska - autorka filmu "Dzień kobiet", i Bodo Kox, twórca "Dziewczyny z szafy", zostali ex aequo laureatami Nagrody im. Janusza Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów. Uroczystość odbyła się 16 listopada w Warszawie.

 • Skoda Auto Muzyka: Maria Sadowska wybrała

  Poniżej możecie sprawdzić pięciu wykonawców, których wybrała Maria Sadowska w konkursie Skoda Auto Muzyka.

 • Skoda Auto Muzyka: Podopieczni Marii Sadowskiej po przesłuchaniach

  ...- Stawiam na inność. Żeby być artystą trzeba być innym - podkreśla w rozmowie z Interią Maria Sadowska, komentując swoją piątkę wybraną w konkursie Skoda Auto Muzyka.

 • Jedna z Filipinek nie żyje

  W sobotę (16 czerwca) w Szczecinie zmarła Krystyna Sadowska-Nizowicz, jedna z wokalistek tworzących popularny w latach 60. zespół Filipinki.

 • "Agent-Gwiazdy": Czubówna w szpitalu, Górniak odchodzi

  Trwa czwarta edycja programu "Agent-Gwiazdy". Sporo działo się w drugim odcinku. Krystyna Czubówna trafiła do szpitala i nie będzie już brała udziału w produkcji, z show wycofała się Edyta Górniak, a do gry wróciła Kasia Wołejnio. Co działo się w programie?

 • "Agent - Gwiazdy": Oto uczestnicy kolejnej edycji!

  Zbliża się kolejna edycja programu "Agent - Gwiazdy". Kim są uczestnicy programu TVN? Na liście znalazły się takie osoby, jak Krystyna Czubówna, Edyta Górniak czy Andrzej Gołota. Kto jeszcze? Sprawdźcie!

 • Telekamery 2016: Owacje dla Krystyny Loski

  Gwiazdą gali Telekamer Tele Tygodnia była najpopularniejsza przed laty prezenterka Telewizji Polskiej - Krystyna Loska. Prywatnie matka prowadzącej galę Grażyny Torbickiej otrzymała owacje na stojąco, choć nie odebrała tego wieczoru żadnej nagrody... Ceremonia odbyła się 22 lutego w Teatrze Polskim w Warszawie.

 • Nagroda "Perspektywa" dla Pawła Maślony

  ...opisywania naszych narodowych wad, każe nam się śmiać z nas samych - przyznała Krystyna Cierniak-Morgenstern, pomysłodawczyni Nagrody "Perspektywa" i przewodnicząca przyznającej ją Kapituły. "Atak(...) reżysera, którego twórczość posiada wielki potencjał i perspektywę rozwoju na przyszłość. W Kapitule przyznającej nagrodę zasiadają: Krystyna Cierniak-Morgenstern - pomysłodawczyni Nagrody...

 • "53 wojny" najlepszym debiutem roku - Ewa Bukowska z nagrodą Perspektywa im. Janusza Morgensterna

  ...pani Krystyna i kapituła mają wyśrubowane wymagania. Ta nagroda to promesa i zaufanie,  jakim mnie obdarzono. Pozostaje mi tylko spełnić nadzieje we mnie pokładane i zabrać się natychmiast  za(...) rozwoju na przyszłość. W Kapitule przyznającej nagrodę zasiadają: Krystyna Cierniak-Morgenstern - pomysłodawczyni Nagrody "Perspektywa" i przewodnicząca Kapituły, Radosław Śmigulski, Jacek Bromski, Michał...

 • Kolejny polski festiwal z ambicjami

  ...wykonają m.in. Mika Urbaniak, Marysia Sadowska, Paulina Przybysz i zespół Muzykoterapia. Na tej scenie zagra także brytyjska grupa Apollo 440. Podczas festiwalu publiczność będzie mogła obejrzeć 15(...). Spektakle będą wystawiane nie tylko na teatralnych deskach, ale również na Placu Konstytucji i Dworcu Centralnym. Wystąpią m.in. Krystyna Janda, Barbara Wrzesińska, Maria Seweryn, Magdalena Zawadzka...

Wideo na temat: krystyna sadowska
 • "Zoom na miasto": Odcinek 266.

  , Barbara Kurdej-Szatan, Marina Łuczenko-Szczęsna, Zofia Ślotała, Magdalena Steczkowska, - Krystyna Janda w roli głównej. Byliśmy na premierze filmu "Słodki koniec dnia": Wiktor Benicki, Katarzyna Smutniak, Jacek Borcuch, Krystyna Janda, Marta Habior, Daniel Bloom. - Byliśmy na Gali Akademii Dobrego Stylu: Laura Łącz, Halina Kunicka, Jerzy Gruza, Maria Sadowska, Magdalena Popławska, Jolanta Borowiec

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1577.

  nich Sadowski... Witek zwierza się babci ze swoich obaw, że Sylwia zabierze mu ojca. Krystyna postanawia osobiście ocenić "zagrożenie" i zaprasza syna z nową partnerką na kolację.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1769.

  spotkać się z Radkiem. W gabinecie pacjentką Dylskiej zostaje Krystyna, która panicznie boi się borowania.