• Informacje na temat:

  krytykują gwiazdy

Artykuły na temat: krytykują gwiazdy
 • The Cranberries: Członkowie grupy krytykują zespół Bad Wolves

  ..., myśląc, że jest pusty. Dolores O'Riordan leżała w łazience. Oficjalna ceremonia pogrzebowa irlandzkiej gwiazdy odbyła się 21 stycznia, dwa dni później rodzina i przyjaciele pożegnali ją podczas prywatnego pogrzebu. Ponad pół roku później, 6 września (tego dnia Dolores skończyłaby 47 lat), ujawniono wyniki dokładnej sekcji zwłok wokalistki. Okazało się, że przyczyną śmierci gwiazdy było...

 • Westlife krytykują "plastikowe" gwiazdy pop

  Członkowie irlandzkiej grupy Westlife postanowili znów wypowiedzieć się na temat sytuacji na brytyjskim rynku muzycznym. Ich zdaniem na listach przebojów jest zbyt wiele gwiazd, które są efektem działań wytwórni muzycznych i są pozbawione talentu. Co ciekawe, sami przez wielu są do tej grupy zaliczani, ale robią wszystko, aby zmienić ten niekorzystny wizerunek.

 • ...z ich pomocą staje się znana. "Muzyka jest podzielona na kilka kategorii, ale jest jeden podstawowy podział, którego nie da się nie zauważyć. Według niego pierwsza kategoria to wszystkie gwiazdy typu(...) wieczne, a sława i ludzie przemijają. Gwiazdy bledną, a pozostają po nich tylko utwory" - dodał.

 • Gwiazdy krytykują "kontrolowaną anoreksję"

  Piosenkarki Rihanna i Katy Perry skrytykowały znanego z programu "Big Brother" Kennetha Tonga, który promuje "kontrolowaną anoreksję".

 • Kian Egan i Mark Feehily z irlandzkiego boysbandu Westlife, a także H z angielskiej formacji grupy Steps, skrytykowali otwarcie Christinę Aguilerę, amerykańską wokalistkę pop. Jeden z nich określili ją jako "największą popową sukę".

 • Krytykują rodzinę Jacksona

  Amerykańscy psychologowie dziecięcy atakują krewnych Michaela Jacksona za dopuszczenie córki gwiazdy do głosu podczas wczorajszych (7 lipca) uroczystości pogrzebowych.

 • Muzycy krytykują TVP

  ...- który jest niekwestionowaną gwiazdą (ja inaczej pojmuję gwiazdy niż krezusi telewizji, dla mnie to ktoś, kto w sposób istotny przyczynia się do rozwoju kultury) i sprzedał więcej płyt niż wszystkie gwiazdy w telewizji publicznej razem wzięte - nie zasłużył sobie tam na jakiś recital czy spotkanie" - krytykuje artysta. "Nie ma tam też Kasi Nosowskiej z Heya, nie ma nikogo ważnego w muzyce...

 • Selena Gomez, Rihanna, Lady Gaga i Travis Scott krytykują ustawę antyaborcyjną w USA

  Gwiazdy takie jak m.in. Selena Gomez, Rihanna,Lady Gaga, Billie Eilish czy Travis Scott publicznie wyraziły sprzeciw wobec zaostrzenia prawa aborcyjnego w niektórych z amerykańskich stanów.

 • Mumford & Sons krytykują Tidal

  Przypomnijmy - Jay Z wykupił norweski serwis streamingowy Tidal i namówił inne gwiazdy, m.in. Madonnę, Jacka White'a, Rihannę, do zainwestowania w ten projekt. Tidal reklamowany jest jako wielki przełom w muzycznym show-biznesie. Gwiazdy za 20 dolarów miesięcznie oferują użytkownikom ekskluzywne treści i rzekomo najlepszą jakość dźwięku. Tidal ma być konkurencją dla Spotify, ale przede...

 • Chińczycy krytykują Eltona Johna

  Prowokatorem nazwał w środę (28 listopada) jeden z głównych chińskich dzienników brytyjskiego piosenkarza i kompozytora Eltona Johna, krytykując go za zadedykowanie niedawnego koncertu w Pekinie znanemu chińskiemu artyście i dysydentowi Ai Weiwei.

Dyskusje na temat: krytykują gwiazdy