• Informacje na temat:

  krzysztof aktor polski

Artykuły na temat: krzysztof aktor polski
 • Pogrzeb Emila Karewicza. Ostatnie pożegnanie wybitnego aktora

  ...- Był zwycięzcą; spełnionym artystą w zawodzie i szczęśliwym człowiekiem w życiu prywatnym - mówił b. prezes ZASP Krzysztof Kumor podczas pogrzebu aktora Emila Karewicza. Odtwórca m.in. ról Jagiełły w "Krzyżakach" i Hermanna Brunnera w "Stawce większej niż życie" spoczął we wtorek na stołecznych Powązkach Wojskowych.

 • Zmarł aktor Krzysztof Kołbasiuk

  Aktor Krzysztof Kołbasiuk, znany między innymi z roli Łukasza Zbożnego w telewizyjnym serial u "Dom", zmarł w piątek rano, 3 marca, w Warszawie, w wieku 54 lat - poinformował Teatr Polski w Warszawie, na którego deskach aktor występował jeszcze w czwartek wieczorem, 2 marca.

 • Andrzej Strzelecki nie żyje. Pogrzeb aktora. Kto go pożegnał?

  W piątek, na stołecznym Cmentarzu Wojskowym na Powązkach, został pochowany zmarły 17 lipca aktor, reżyser i pedagog, były rektor Akademii Teatralnej w Warszawie prof. Andrzej Strzelecki.

 • Najlepszy polski aktor?

  ...- Nie wiem, czy chcę jeszcze przed kamerą przeżywać takie emocje - mówi Marcin Dorociński, wspominając pracę przy filmach "Róża" i "Lęk wysokości". Czy niektóre role są psychicznie zbyt wymagające nawet dla wybitnych aktorów?

 • Krzysztof Zanussi reaguje po emisji "Nic się nie stało"

  Po telewizyjnej premierze dokumentu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" Krzysztof Zanussi opublikował na swoim Facebooku oświadczenie, w którym zapowiada wystąpienie na drogę sądową przeciwko twórcom filmu.

 • Nieżyjący aktor promuje Polskę?

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych ma w środę, 14 września, zmienić film promujący Polskę - dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. W materiale, który pojawił się w sieci, o naszym kraju opowiadają gwiazdy show-biznesu. Wśród nich znalazł się... nieżyjący od zeszłego roku aktor Leslie Nielsen.

 • Zmarł kolejny polski aktor

  Witold Skaruch, aktor teatralny i filmowy, zmarł w środę, 17 lutego, nad ranem w Konstancinie - poinformował prezes Związku Artystów Scen Polskich, Krzysztof Kumor. Artysta miał 80 lat.

 • Krzysztof Pieczyński: Lot Polski w przepaść już się zaczął

  ..."Ten film opowiada o religii. O chrześcijaństwie i o jego zaborczości" - mówi Krzysztof Pieczyński, który w filmie "Krew Boga" gra rycerza Willibrorda. "To był najtrudniejszy projekt, w jakim brałem udział" - dodaje aktor. Produkcja Bartosza Konopki wchodzi na ekrany polskich kin w najbliższy piątek, 14 czerwca.

 • Edward Norton z Nagrodą im. Krzysztofa Kieślowskiego

  Edward Norton będzie gościem tegorocznej edycji festiwalu EnergaCamerimage, podczas której odbierze nagrodę im. Krzysztofa Kieślowskiego. Ponadto na festiwalu w konkursie głównym będzie można zobaczyć jego najnowszy film "Osierocony Brooklyn", który wejdzie do dystrybucji kinowej 20 grudnia.

 • Krzysztof Materna przygotowuje spektakl o Wiesławie Dymnym

  Krzysztof Materna przygotowuje spektakl poświęcony Wiesławowi Dymnemu - wszechstronnemu artyście, pierwszemu mężowi aktorki Anny Dymnej. - To przedstawienie jest dla mnie pewną klamrą życiową - powiedział we wtorek w Krakowie reżyser.

Zdjęcia na temat: krzysztof aktor polski
Wideo na temat: krzysztof aktor polski
 • Krzysztof Gojdź: Polski show-biznes? Wieś

  ​Polskim gwiazdom daleko do światowych - uważa Krzysztof Gojdź. Chwali otwartą i przyjacielską postawę aktorów i celebrytów poznanych podczas festiwalu filmowego w Cannes.

 • Gwiazdy podzielone w ocenie postępowania Daniela Olbrychskiego

  Jesteśmy idiotami, zwracając uwagę Danielowi Olbrychskiemu – twierdzi Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Bokser uważa, że krytykowanie postępowania znanego aktora świadczy o hipokryzji Polaków. Monika Pietrasińska uważa natomiast, że w Polsce nikogo nie powinno dziwić prowadzenie po pijanemu. Przeciwnego zdania są Anja Orthodox i Joanna Krupa, które nigdy nie siadają za kierownicę po spożyciu

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Nowy zwiastun wiosennej edycji programu

  - Joanna Opozda, wokalista zespołu De Mono - Andrzej Krzywy, doktor Ola Pietrzak z Leśnej Góry, czyli aktorka Anna Karczmarczyk, wokalistka Kasia Stankiewicz, Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz, aktor Waldemar Błaszczyk, zafascynowany muzyką aktor młodego pokolenia - Nikodem Rozbicki, cudowne dziecko polskich komedii romantycznych, 17-letnia Julia Wróblewska oraz aktorka, która "największą gwiazdą czuje

Dyskusje na temat: krzysztof aktor polski