• Informacje na temat:

  krzysztof antkowiak 2012

Artykuły na temat: krzysztof antkowiak 2012
 • Pamiętacie "Zakazany owoc" (nowy klip Krzysztofa Antkowiaka)?

  Co słuchać u wokalisty Krzysztofa Antkowiaka? Znany z przeboju "Zakazany owoc" piosenkarz zaprezentował nowy klip do utworu "Good".

 • Jerzy Połomski i Jula razem (teledysk "Pomaganie jest trendy 4")

  Do sieci trafił teledysk promujący czwartą edycję kampanii "Pomaganie jest trendy". Tym razem raper Krzysztof "Gorzki" Gorzkiewicz do współpracy zaprosił m.in. Jerzego Połomskiego, Bohdana Łazukę, Beatę Tadlę, Alicję Węgorzewską i Julę.

 • "Pomaganie jest trendy 4": Wśród gwiazd Jerzy Połomski i Paweł Kukiz

  ...14 listopada nagrano piosenkę promującą czwartą odsłonę ogólnopolskiej kampanii "Pomaganie jest trendy". Tym razem raper Krzysztof "Gorzki" Gorzkiewicz do współpracy zaprosił m.in. Jerzego Połomskiego, Bohdana Łazukę, Beatę Tadlę, Alicję Węgorzewską i Pawła Kukiza.

 • "Pada śnieg" i inne zimowe piosenki

  ...niektórych) to czas ferii! Edyta Górniak i Krzysztof Antkowiak - "Pada śnieg" Utwór znany z płyty "Dotyk" Edyty Górniak (1995) pierwotnie ukazał się na albumie "Zakazany owoc" (1989) Krzysztofa Antkowiaka . Popularność zdobył dopiero świąteczny duet tych wokalistów, którzy jako nastolatkowie byli parą. "Hormony buzowały, mieliśmy wtedy po 16 lat. Ale myśmy się nie kochali... Myśmy się tylko całowali...

 • Edyta Górniak kończy 45 lat. Najważniejsze momenty w jej karierze

  ...piosenki "Jestem kobietą" w serwisie Teksciory.pl! Na płycie znalazł się również duet z Krzysztofem Antkowiakiem , pierwotnie umieszczony na płycie "Zakazany owoc" wokalisty. Warto dodać, że dwójka(...)" - wyznał po latach Antkowiak w programie "Kuba Wojewódzki Show". Górniak za swój album otrzymała Fryderyka w kategorii debiut roku. Zagraniczna kariera Skoro Edyta Górniak jako...