• Informacje na temat:

  krzysztof burski

Artykuły na temat: krzysztof burski
 • Zmiany w Leśnej Górze! Burski odchodzi!

  Jeśli widzom śledzącym losy bohaterów „Na dobre i na złe” natychmiast przed oczami stanął ciężko chory profesor Andrzej Soszyński (Krzysztof Wakuliński), mamy dla nich dobrą wiadomość. Operacja dawnego mentora Piotra Gawryły (Marek Bukowski) przebiegnie pomyślnie – przekonamy się o tym już na początku kwietnia.

 • "Papusza" wygrała w Łagowie

  Film o romskiej poetce "Papusza" w reżyserii Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauzego otrzymał Złote Grono 43. Lubuskiego Lata Filmowego. W sobotni wieczór, 5 lipca, w łagowskim amfiteatrze odbyła się gala wręczenia nagród i zakończenie festiwalu.

 • "Na dobre i na złe": Doktor Zosia jest gdzieś w przestrzeni kosmicznej i można do niej zadzwonić

  Aktorka nie planuje powrotu na plan serialu „Na dobre i na złe”. Twierdzi, że obrała obecnie zupełnie inną drogę zawodową. Nie wyklucza jednak, że w przyszłości zmieni zdanie i ponownie wcieli się w rolę dr Zosi Burskiej ze szpitala w Leśnej Górze.

 • Laureaci Łagowa 2001

  "Krajinka" ("Pejzaż"), najnowszy film słowackiego reżysera Martina Sulika, zdobył Złote Grono, główną nagrodę 31. Lubuskiego Lata Filmowego w Łagowie. Srebrnymi Gronami uhonorowano Jana Hrebejka (Czechy) za obraz "Musimy sobie pomagać" oraz Lecha Majewskiego za film "Angelus". Rosyjski twórca Aleksander Sokurow, reżyser filmu "Cielec" oraz Wojciech Marczewski, autor "Weisera" , otrzymali Brązowe Grona. Festiwal zakończył się w niedzielę, 1 lipca.

 • "Na dobre i na złe": Bart ma kłopoty!

  Lilka przyjedzie za nim do szpitala - i niemal siłą zmusi chirurga do rozmowy. - Arturze Krzysztofie Barcie! Zatrzymaj się, jak do ciebie mówię! - Czy masz do mnie żal? - A niby o co, mamo?! O to, że...

 • Triumf dokumentu w Łagowie

  Jury 36. Lata Filmów w Łagowie "wysoko oceniło poziom artystyczny przedstawionych podczas festiwalu filmów dokumentalnych a znacznie niżej poziom filmów fabularnych, które znalazły się w konkursie". Złote Grono w kategorii dokumentu trafiło do grupy Palladino. Głównej nagrody w konkursie filmów fabularnych nie przyznano.

 • "O mnie się nie martw": Znów potrzebuje pomocy adwokata!

  Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nadchodząca jesień należeć będzie do Małgorzaty Foremniak, czyli niezapomnianej Zosi Stankiewicz-Burskiej z "Na dobre i na złe”. Ponownie pojawi się w hicie TVP2 "O mnie się nie martw", a także w nowym serialu TVN "Aż po sufit!".

 • "Wyspa" w Łagowie

  W sobotę, 30 czerwca, zakończyło się 37. Lubuskie Lato Filmowe. Jury przyznało nagrody w kategorii filmów fabularnych i dokumentalnych. "Złote Grono" otrzymał film Pavla Lungina "Wyspa".

 • Niech żyje życie

  Blanka prosi Krzysztofa, żeby Maciek mógł na razie się u niego zatrzymać. W szpitalu pod opiekę doktora Radwana trafia Sylwia, młoda dziennikarka, która...

 • Najbardziej obciachowa para

  Cezary Pazura i Edyta Zając zostali uznani przez czytelników INTERIA.PL najbardziej obciachową parą polskiego show-biznesu. W ankiecie wzięło udział ponad 8 tysięcy głosujących.

Zdjęcia na temat: krzysztof burski