• Informacje na temat:

  krzysztof foremniak

Artykuły na temat: krzysztof foremniak
 • Małgorzata Foremniak: Kobieta w czerwieni

  W kobietę, która wodzi mężczyzn za nos, mężatkę zaangażowaną w romans, wciela się Małgorzata Foremniak w spektaklu "Nina", wystawianym przez Teatr Buffo. Jej bohaterka, ubrana w czerwoną sukienkę, wyraźnie odcina się od szarej scenografii.

 • Foremniak gra w musicalu!

  Małgorzata Foremniak już w przyszłym tygodniu pojawi się na jednej ze scen w... Londynie, gdzie - kilka dni po polskiej prapremierze - zaprezentowany zostanie musical o Fryderyku Chopinie, w którym aktorka gra niezwykle seksowną Apolonię!

 • Foremniak matką chrzestną

  ...plan pierwszy wysuwa się historia miłosna. Krzysztof Grabień (Jakub Strzelecki) ze swoim przyjacielem Wołodią Jazowieckim (Paweł Domagała) przyjeżdżają na Pomorze, aby uczestniczyć w budowie portu. W Gdyni Krzysztof poznaje Kaszubkę, Łuckę Konkę (Julia Pietrucha), w której zakochuje się z wzajemnością. Młodzi doczekują się pierworodnej córki - Julii, na której chrzestnych wybierają Helenę...

 • Małgorzata Foremniak i Bartłomiej Topa o filmie "Sługi boże"

  Już jesienią do kin trafi film w reżyserii Mariusza Gawrysia "Sługi boże". Główne role w tej kryminalnej produkcji grają Bartłomiej Topa i Małgorzata Foremniak. Co mówią o pracy na planie aktorzy?

 • "Włosy na klacie" Małgorzaty Foremniak, "cipiciąga" i "przedłużenia penisa" Nergala

  Foremniak Nie zawiodła swoich fanów i antyfanów najbardziej spontaniczna, rozemocjonowana i nieprzewidywalna jurorka w polskiej telewizji - Małgorzata Foremniak . Z jej złotych myśli z wszystkich(...) "Mam talent" bez Małgorzaty Foremniak nie byłby już tym samym. Oto zaledwie promil barwnych wypowiedzi pani Małgorzaty w czwartej edycji "Mam talent": "Proszę panów, po panów występie dostałam takiej...

 • Nowy serial z Foremniak

  Zakończyły się zdjęcia do serial u, opartego na fabularnym filmie "Miasta z morza" Andrzeja Kotkowskiego. Główne role grają m.in. Olgierd Łukaszewicz, Piotr Polk, Małgorzata Foremniak i Marian Dziędziel.

 • Małgorzata Foremniak w teatrze

  Małgorzata Foremniak znana jest z udziału w serialach oraz jako jurorka programu "Mam talent!". Nie każdy jednak wie, że artystka występuje też na teatralnej scenie. Najbliższe miesiące przyniosą dwie premiery teatralne z jej udziałem - w Warszawie i w Krakowie.

 • ​Małgorzata Foremniak: Doktor Zosia? Jest w kosmosie

  ...​Małgorzata Foremniak nie planuje powrotu na plan serialu "Na dobre i na złe". Twierdzi, że obrała obecnie zupełnie inną drogę zawodową. Nie wyklucza jednak, że w przyszłości zmieni zdanie i ponownie wcieli się w rolę dr Zosi Burskiej ze szpitala w Leśnej Górze.

 • Gwiazdy w "I kto tu rządzi?"

  Plejada gwiazd w trzeciej serii "I kto tu rządzi?". Obok Lindy i Foremniak wystąpią: Tamara Arciuch, Katarzyna Skrzynecka, Krzysztof Ibisz i Zygmunt Chajzer.

 • Fisz Emade Tworzywo: "Biegnij dalej sam" w zwiastunie "Sług bożych"

  ...16 września do kin wejdzie film "Sługi boże" z Bartłomiejem Topą, Julią Kijowską i Małgorzatą Foremniak. W drugim zwiastunie kryminału można usłyszeć utwór "Biegnij dalej sam" Fisz Emade Tworzywo.

Zdjęcia na temat: krzysztof foremniak
Wideo na temat: krzysztof foremniak
 • "Miasto z morza"

  trzech lat od wiosny 1923 do uzyskania przez Gdynię praw miejskich (10 luty 1926). Główny bohater, Krzysztof Grabień, w którego rolę wcieli się Jakub Strzelecki, przyjeżdża ze wsi pod Przeworskiem(...) w sobie, a na swojej drodze spotykają Panią Helenę (Małgorzata Foremniak), wdowę po oficerze Legionów, która po przyjeździe z Warszawy próbuje prowadzić nad morzem restaurację i rozpocząć swoje życie na

 • "Miasto z morza"

  trzech lat od wiosny 1923 do uzyskania przez Gdynię praw miejskich (10 luty 1926). Główny bohater, Krzysztof Grabień, w którego rolę wcieli się Jakub Strzelecki, przyjeżdża ze wsi pod Przeworskiem(...) w sobie, a na swojej drodze spotykają Panią Helenę (Małgorzata Foremniak), wdowę po oficerze Legionów, która po przyjeździe z Warszawy próbuje prowadzić nad morzem restaurację i rozpocząć swoje życie na

Dyskusje na temat: krzysztof foremniak
 • Re: "W rytmie serca": Małgorzata Foremniak świętuje 52. urodziny

  Bardzo dobry rocznik (również mój i mojej żony) ;) Wszystkiego Najlepszego :)

 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  W trzeciej serii pojawi się znani z poprzednich sezonów: Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Damięcki, Maria Dębska, Piotr Polk, Małgorzata Foremniak, Piotr Fronczewski, Edyta Olszówka, Julia Wieniawa(...), Grzegorz Ciągardlak, Elżbieta Romanowska, Wojciech Solarz, Zbigniew Zamachowski i Artur Żmijewski, pojawiają się też nowi: Krzysztof Pieczyński, Filip Gurłacz, Marianna Kowalewska, Maciej Musiałowski

 • Re: "M jak miłość": Uciekinier

  Lucyna Mostowiak (Małgorzata Socha) i Piotr Mostowiak (Krzysztof Wiśniewski) Agnieszka Kwiatkowska (Julia Kamińska) Magda Kwiatkowska (Małgorzata Kamińska)i Tomek Kwiatkowska (Krzysztof Kamiński) Joanna Budzyńska (Małgorzata Foremniak) Ewa Budzńska (Milena Dziki,) Klaudia Budzyńska (Aleksandra Jędruszczak)

 • Na dobre i na złe

  : Zosia Małgorzata Foremniak, Kuba Artur Żmijewski, Bruno Krzysztof Pieczyński, Danusia Danuta Tranfankowska, Bożenka Edyta Jungowska, Marta Katarzyna Bujakiewicz Monika Jolanta Fraszyńska, stefan Tretter