• Informacje na temat:

  krzysztof ibisz książka

Artykuły na temat: krzysztof ibisz książka
 • Krzysztof Ibisz: Trzeci ślub?

  Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych w Polsce dziennikarzy telewizyjnych. Ma za sobą dwa rozwody, ale nadal wierzy w instytucję małżeństwa.

 • Ibisz: Skalpel lepszy niż denaturat

  Krzysztof Ibisz przyznał w wywiadzie z "Super TV", że nie ma nic przeciwko operacjom plastycznym, choć nie ujawnia, czy skórę pod oczami wygładził przy użyciu rumianku, czy z pomocą chirurga.

 • Ibisz: Mam w sobie misję

  Krzysztof Ibisz, prezenter telewizyjny i autor książki "Jak dobrze wyglądać po 40" ma do spełnienia misję. Dziennikarz tłumaczy, co chciał osiągnąć, wydając książkę i zdradza, że nie jest to ostatnia pozycja jego autorstwa.

 • Rusin, Ibisz, Cichopek i literatura

  Kto tylko znany w Polsce chwytał w kończącym się roku za pióro. Swoje książki napisali: Kasia Cichopek, Krzysztof Ibisz, Kinga Rusin, Weronika Marczuk, a nawet agent Tomek...Czy obserwujemy moment narodzin nowego gatunku - literatury celebryckiej?

 • To koniec Krzysztofa Ibisza?

  Jest jedną z największych gwiazd polskiej telewizji, od niemal 20 lat kolejne programy, których jest prowadzącym, przyciągają miliony widzów. Wszystko wskazuje jednak na to, że właśnie kończy się dobra passa Krzysztofa Ibisza. Czy na dobre zniknie z anteny?

 • Infantylizm Ibisza, czyli o języku celebrytów

  ...nich książki. - Wydaje mi się, że książka Krzysztofa Ibisza świadczy o pewnej odwadze autora, otwartości, ale jednocześnie o tym, że nie umie on organizować języka. Ten język jest albo infantylny, albo...

 • Katarzyna Cichopek: Cztery tomy powieści?

  Jesienią na rynku pojawi się druga książka autorstwa Katarzyny Cichopek, kontynuacja poradnika "Sexy mama". Z kolei trzecia edycja programu "Sexy mama" znalazła się w jesiennej ramówce Polsat Cafe.

 • Górniak sama informowała media?

  ..." - zeznała. Dodała, że informacje te dotyczyły też jej relacji z mężczyznami; wymieniła w tym kontekście nazwiska Roberta Kozyry, Piotra Kraśki, Piotra Gembarowskiego, Dariusza Kordka i Krzysztofa Ibisza(...) nieprawdę. W pozwie domaga się od sądu, by nakazał autorowi przeprosiny, zakazał dalszego rozpowszechniania publikacji i zasądził 20 tys. zł zadośćuczynienia na cel dobroczynny. Piosenkarka mówi, że książka...

Wideo na temat: krzysztof ibisz książka
 • Polska pisarka była gościem Krzysztofa Ibisza w programie "Demakijaż". Czy zdradziła jakieś sekrety dotyczące ekranizacji jej bestsellerowej powieści "365 dni"? Książka reklamowana jest polskie "50 twarzy Greya". Jaki będzie film?

 • Polska pisarka była gościem Krzysztofa Ibisza w programie "Demakijaż". Czy zdradziła jakieś sekrety dotyczące ekranizacji jej bestsellerowej powieści "365 dni"? Książka reklamowana jest polskie "50 twarzy Greya".