• Informacje na temat:

  krzysztof ibisz paulina

Artykuły na temat: krzysztof ibisz paulina
 • ​Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz poprowadzą... finał Ultraligi

  ..."Przed nami nowe wyzwanie! Już niebawem w Polsat Games" - napisała prezenterka na Instagramie pod zdjęciem na którym pozuje z Krzysztofem Ibiszem. W ubiegłym roku to właśnie Ibisz prowadził finał(...) gamingu. Czy na tegorocznym finale u boku Krzysztofa Ibisza zamiast Dowbora zobaczymy Paulinę Sykut-Jeżynę? Producenci programu nie potwierdzili jeszcze tych informacji, choć wszystko na to wskazuje...

 • Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna wracają do "TzG"

  Nie zmienia się duet prowadzących "Taniec z Gwiazdami". Gospodarzami 6. edycji tanecznego show Polsatu ponownie będą Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna.

 • "Taniec z Gwiazdami": Krzysztof Ibisz zatańczył

  Prowadzący "Taniec z Gwiazdami": Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut - zainaugurowali nowy sezon show Polsatu, prezentując na parkiecie taneczne umiejętności.

 • Krzysztof Ibisz: Trzeci ślub?

  Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych w Polsce dziennikarzy telewizyjnych. Ma za sobą dwa rozwody, ale nadal wierzy w instytucję małżeństwa.

 • Krzysztof Ibisz o "Tańcu z gwiazdami": Mam swojego faworyta!

  ...- Taniec jest pełen pasji, emocji i wzruszeń. Dlatego nigdy się nie znudzi - mówi Krzysztof Ibisz. - Trzymam kciuki za wszystkie gwiazdy, ale mam swojego faworyta - zdradza prowadzący.

 • ​Krzysztof Ibisz: Pracujemy nad specjalnymi odcinkami "Tańca z Gwiazdami"

  Fani tanecznego show Polsatu nie muszą czekać do jesieni, by zobaczyć, jak gwiazdy radzą sobie na parkiecie. Krzysztof Ibisz wyjawił, że wraz z Pauliną Sykut-Jeżyną pracuje obecnie na planie programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Od 1 czerwca powstają specjalne odcinki tego programu, które trafią na antenę w najbliższych tygodniach, czyli jeszcze przed wznowieniem 11. edycji...

 • Krzysztof Ibisz w serialu "Linia życia"

  Krzysztof Ibisz wystąpi w nowej serii "Linii życia". Popularny prezenter wcieli się w rolę Mariana Kupczyka, zaborczego ojca, który twardą ręką wychowuje swoją córkę.

 • Nieszczęście zmieniło Ibisza

  Krzysztof Ibisz jest dowodem na to, jak nieszczęście zmienia człowieka! Na szczęście tylko w serialu! Nie tylko tym zadziwią nas jesienne odcinki polsatowskiej "Linii życia".

 • Ibisz: Jak wzmocnić ciało?

  Krzysztof Ibisz niebawem zadebiutuje jako pisarz poradnikiem "Jak dobrze wyglądać po 40". Pojawi się również w filmie " Wojna żeńsko-męska".

 • Ibisz, Kammel czy Wojewódzki?

  ...stacji. Takiego problemu nie ma Krzysztof Ibisz, który począwszy od 2 stycznia prowadzi na antenie Polsatu nowy teleturniej "7420 Milion Od Zaraz". Program jest oparty na międzynarodowym formacie "Rico(...) niezwykle sprytne wydaje się posunięcie TVN-u, który swój program będzie emitował dzień później, czyli nie w miejsce "Mam talent!" lecz "Tańca z gwiazdami". Talk-show Kammela, teleturniej Ibisza...

Zdjęcia na temat: krzysztof ibisz paulina