• Informacje na temat:

  krzysztof ibisz plotki

Artykuły na temat: krzysztof ibisz plotki
 • Ibisz: To właśnie miłość!

  Krzysztof Ibisz (48 l.) może śmiało wypowiadać się na ten temat. Zalicza się bowiem do tej elitarnej grupy. Niestety, popularny prezenter jest już odporny na zaloty płci pięknej. Wszystko dlatego, że jest zakochany. Długo bronił się przed tym uczuciem, ale miłość okazała się silniejsza. Ibisz już oficjalnie pokazuje się z ukochaną. Nie szczędzą sobie czułych gestów, a uśmiech od ucha do ucha...

 • Ibisz ponownie w "Czarze Par"?

  W ostatnich dniach pojawiły się plotki o tym, jakoby Krzysztof Ibisz miał ponownie zostać gospodarzem programu "Czar Par", tym razem na antenie Polsatu.

 • Ibisz zagra z... Pacino!

  Krzysztof Ibisz deklaruje, że jest szczęśliwym facetem. I ciągle nas zaskakuje: zawodowo i prywatnie.

 • Rzeźbią ciała gwiazd

  ...- Nie jesz, tyjesz - to nasza zasada - mówią dietetycy gwiazd i zdradzają, jak pomagają celebrytom zrzucić "balast". - Mało kto wierzył, że to pomaga schudnąć, a jednak! - śmieją się. Pierwszy był Krzysztof Ibisz.

 • "Taniec z gwiazdami" bez Grabowskiego?

  Niedawno pojawiły się plotki, jakoby w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" miało zabraknąć Andrzeja Grabowskiego. Polsat postanowił skomentować te doniesienia.

 • Odmówił udziału w "Tańca z gwiazdami"

  Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że Mariusz Czerkawski weźmie udział w nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Sportowiec dementuje plotki i przyznaje, że propozycję od Polsatu otrzymał, ale jej nie przyjął.

 • Sylwestrowa noc w Polsacie

  Największe hity Europy to temat przewodni "Sylwestrowej Mocy Przebojów", którą będzie transmitowała telewizja Polsat. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Roxette, a koncert poprowadzą m.in.: Kasia Cichopek, Agata Młynarska, Tomasz Kammel, Mateusz Borek i Krzysztof Ibisz.

 • Liszowska za Cichopek

  Plotki okażą się jednak prawdą i Kasia Cichopek wyjdzie za mąż w ten weekend. W programie "jak Oni śpiewają" zastąpi ją Joanna Liszowska.

 • Polsat Superhit Festiwal 2020 odwołany przez koronawirusa. Co dalej z imprezą?

  .... debiutujący w tych rolach Michał Szpak i Julia Wieniawa , a także m.in. Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor , Maciej Rock, Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna .(...)Plotki o przełożeniu Polsat SuperHit Festiwal na 2021 r. zostały potwierdzone oficjalnie przez stację w oświadczeniu przesłanym portalowi Wirtualnemedia.pl. "Obecna sytuacja uniemożliwia właściwe...

 • Sylwestrowa Moc Przebojów: Agnieszka Kaczorowska, Stefano Terrazzino i Cleo

  Rock, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor i Agnieszka Popielewicz. Impreza rozpocznie się o godz. 20.00 i potrwa do ok. 1.30.(...) partnerką Terrazzino w ostatnią noc w roku będzie Agnieszka Kaczorowska. Tancerka zastanawia się, czy informacje o jej występie z włoskim tancerzem przyćmią prasowe plotki o jej rzekomym romansie...

Zdjęcia na temat: krzysztof ibisz plotki
Wideo na temat: krzysztof ibisz plotki
 • Krzysztof Ibisz skomentował rozstanie z Patrycją! Co za szczerość!

  Krzysztof Ibisz (54 l.) chyba nie ma szczęścia w miłości. Niedawno rozstał się z kolejną partnerką. Prezenter w rozmowie z naszym reporterem w końcu zabrał głos w tej sprawie. Przy okazji skomentował również swoje kontakty z byłą żoną, Anną Nowak-Ibisz (52 l.) i rozprawił się z krążącymi na jego temat plotkami.