• Informacje na temat:

  krzysztof ibisz w domu

Artykuły na temat: krzysztof ibisz w domu
 • Sławomir i teledysk "Weselny Pyton": Krzysztof Ibisz odbił mu żonę Kajrę!

  Prawie 200 tysięcy odsłon ma już opublikowany w sobotni wieczór (20 czerwca) teledysk "Weselny Pyton" Sławomira. W klipie z jego żoną Kajrą na ślubnym kobiercu stanął prezenter Polsatu Krzysztof Ibisz.

 • Krzysztof Ibisz: Wielkanoc spędzam z bliskimi

  Wielkanoc to dla Krzysztofa Ibisza czas odpoczynku. Świąteczną niedzielę spędza zawsze z rodziną i przyjaciółmi - w jednym domu spotyka się nawet 50 osób. Wspólnie jedzą wielkanocne posiłki, spacerują po okolicy lub wybierają się na wycieczki rowerowe.

 • Krzysztof Ibisz: Przewodnik po Berlinie

  Ostatnich kilka dni Krzysztof Ibisz wraz ze swoim najstarszym synem spędził w Berlinie. W instagramowych relacjach z podróży najwięcej uwagi poświęcił Kreuzbergowi. Nazywa ją "najbardziej odjechaną dzielnicą Berlina".

 • Krzysztof Ibisz: Wyjątkowa więź z psem

  Krzysztof Ibisz jest zachwycony swoim półrocznym psem. Twierdzi, że nawiązał z nim wyjątkową więź i poświęca mu bardzo dużo czasu. Uwielbia zwłaszcza wspólne spacery. Dziennikarz założył nawet swojemu pupilowi konto na Instagramie. Jego zdaniem posiadanie psa to wyjątkowa przyjemność i sposób na odreagowanie stresu.

 • Krzysztof Ibisz: Dbam o to, by bawili się inni

  I tym razem Krzysztof Ibisz spędzi najbardziej szaloną noc w roku na scenie w Katowicach. Zapowiadając kolejne muzyczne gwiazdy i odliczając minuty do północy. Chociaż tańcząc już raczej nie…

 • Krzysztof Ibisz w "Hell's Kitchen"

  Już w najbliższym odcinku piekielną restaurację "Hell's Kitchen" odwiedzi Krzysztof Ibisz. Czy umiejętności kulinarne uczestników okażą się na tyle wystarczające, aby zadowolić podniebienie prezentera?

 • Ibisz w komedii muzycznej

  Już 18 września na deskach Teatru Kamienica w Warszawie pojawi się nowy tytuł: po 20 latach na scenę powróci Krzysztof Ibisz w muzycznym spektaklu "I tak Cię kocham".

 • Ibisz, Kammel czy Wojewódzki?

  ...stacji. Takiego problemu nie ma Krzysztof Ibisz, który począwszy od 2 stycznia prowadzi na antenie Polsatu nowy teleturniej "7420 Milion Od Zaraz". Program jest oparty na międzynarodowym formacie "Rico(...) niezwykle sprytne wydaje się posunięcie TVN-u, który swój program będzie emitował dzień później, czyli nie w miejsce "Mam talent!" lecz "Tańca z gwiazdami". Talk-show Kammela, teleturniej Ibisza...

 • Krzysztof Ibisz: Jestem jak maratończyk

  Pewnie trudno dziś znaleźć w naszym kraju człowieka, któremu nazwisko i twarz Krzysztofa Ibisza byłyby nieznane. Popularność ułatwia czy utrudnia codzienne życie? Krzysztof Ibisz: - Ta popularność jest nieodłączną częścią mojego codziennego życia od 25 lat. Jestem tak samo jak inni obywatele traktowany i przez policję, i przez urzędy. Jednak dzięki temu, że wielu ludzi mnie zna...

 • Ibisz: Lubię pracować w sylwestra

  Krzysztof Ibisz zdradza, dlaczego lubi spędzać sylwestrową noc na scenie i co robi, gdy gasną na niej światła.

Zdjęcia na temat: krzysztof ibisz w domu
Wideo na temat: krzysztof ibisz w domu
 • Krzysztof Ibisz: W tym roku w święta nie będzie ładnej pogody!

  Wielkanoc to dla Krzysztofa Ibisz czas odpoczynku. Świąteczną niedzielę spędza zawsze z rodziną i przyjaciółmi – w jednym domu spotyka się nawet 50 osób. Wspólnie jedzą wielkanocne posiłki, spacerują po okolicy lub wybierają się na wycieczki rowerowe. "W tym roku chyba nie będzie ładnej pogody w święta, więc pewnie pobawimy się z dziećmi" - mówi dziennikarz.

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Nowy zwiastun wiosennej edycji programu

  się w domu" - Dorota Chotecka. Tańczące gwiazdy i ich trenerów oceniać jury w składzie: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. W tej edycji u boku Krzysztofa Ibisza zobaczymy Paulinę Sykut-Jeżynę, która zastąpi Annę Głogowską. Show wraca 4 marca na antenę Polsatu!