• Informacje na temat:

  krzysztof ibisz w polsat news

Artykuły na temat: krzysztof ibisz w polsat news
 • Krzysztof Ibisz: Śmiać się z siebie

  Postanowił udowodnić, że ma do siebie ogromny dystans. Krzysztof Ibisz rusza w Polskę z kabaretowym spektaklem, w którym parodiuje… Ibisza.

 • Krzysztof Ibisz: Będzie ciekawie

  ...- To nie będzie typowa telewizja śniadaniowa - mówi o swoim nowym programie Krzysztof Ibisz. - Porozmawiamy o rzeczach ważnych, ale w nieco luźniejszej formule. Będzie ciekawie.

 • Krzysztof Ibisz: Kiedyś konkurencja była silniejsza

  ...- Każdy uczestnik czy tancerz to inne emocje. Dzięki temu "paliwo" do tego typu pięknych widowisk się nie skończy - mówi Krzysztof Ibisz, gospodarz programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". I nie wyklucza, że kiedyś sam zawiruje na parkiecie.

 • Krzysztof Ibisz: Nie ma mowy o gwiazdorstwie

  Najbardziej czasochłonne jest zdobywanie informacji. Aby być na bieżąco, musimy ciągle śledzić serwisy informacyjne. To praca od rana do nocy, ale na tym polega jej urok - mówią prowadzący "Nowy dzień z Polsat News".

 • Ibisz, Kammel czy Wojewódzki?

  ...stacji. Takiego problemu nie ma Krzysztof Ibisz, który począwszy od 2 stycznia prowadzi na antenie Polsatu nowy teleturniej "7420 Milion Od Zaraz". Program jest oparty na międzynarodowym formacie "Rico(...) Polsat News testuje pilotażowe odcinki nowego programu publicystycznego "Pan, Wójt i Pleban", którego gospodarzem jest Tomasz Kammel, który jesienią powróci najprawdopodobniej jako współgospodarz...

 • Ibisz porzucony. "Przerzuciła się na Kraśkę"!

  O tym, czym zadziwia pracowników stacji benzynowych i czego od niego oczekują fani oglądający "Taniec z gwiazdami" opowiada Krzysztof Ibisz.

 • Sylwestrowa noc w Polsacie

  Największe hity Europy to temat przewodni "Sylwestrowej Mocy Przebojów", którą będzie transmitowała telewizja Polsat. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Roxette, a koncert poprowadzą m.in.: Kasia Cichopek, Agata Młynarska, Tomasz Kammel, Mateusz Borek i Krzysztof Ibisz.

 • "Taniec z gwiazdami" bez Grabowskiego?

  Niedawno pojawiły się plotki, jakoby w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" miało zabraknąć Andrzeja Grabowskiego. Polsat postanowił skomentować te doniesienia.

 • Z kim Polacy spędzili sylwestra?

  Dwójka czy Polsat? Wrocław czy Warszawa? Z kim Polacy chętniej spędzali sylwestra?

 • "Taniec z Gwiazdami": Wielki powrót

  Internetu, piosenkarka i youtuberka Sylwia Lipka i prawdziwy weteran show Polsatu, Rafał Maserak. W show zatańczą również: pogodynka Polsatu i Polsat News Milena Rostkowska-Galant i zwycięzca V edycji(...) zasiądą: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. Program poprowadzi niezawodny duet Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" już od 4 września...