• Informacje na temat:

  krzysztof jabłoński i janachowska

Artykuły na temat: krzysztof jabłoński i janachowska
 • Izabela Janachowska: Mąż mnie wspiera

  Izabela Janachowska zamierza hucznie uczcić 5. rocznicę ślubu. Nie ukrywa, że uwielbia celebrowanie ważnych dla jej związku rocznic np. pierwszej randki lub wspólnie spędzonych wakacji. Prezenterka podkreśla, że jest szczęśliwa, mając u boku takiego mężczyznę jak Krzysztof Jabłoński, zawsze może bowiem liczyć na jego wsparcie. Bez tej pomocy wiele jej planów zawodowych nie mogłoby zostać...

 • Izabela Janachowska w ciąży wygląda zachwycająco

  Izabela Janachowska już wkrótce zostanie mamą! Radosną wiadomością podzieliła się z fanami w styczniu, a teraz z poczuciem humoru publikuje kolejne ciążowe fotografie!

 • Janachowska idzie do ślubu

  Tancerka Izabelach Janachowska przygotowuje się do ślubu. Jej wybrankiem jest starszy o 28 lat biznesmen Krzysztof Jabłoński.

 • Znana z "Tańca z Gwiazdami" Izabela Janachowska w szpitalu!

  Izabela Janachowska przebywa w szpitalu. Jest podłączona do kroplówki i marzy, by wrócić do domu. Dzielnie wspiera ją mąż, biznesmen Krzysztof Jabłoński.

 • Izabela Janachowska: Mąż podpowiada mi, jak mam się ubrać

  Izabela Janachowska chętnie robi odzieżowe zakupy razem z mężem. Podziwia jego wyczucie stylu i często korzysta z jego porad. Radzi się go nie tylko w sklepie, lecz także przed wyjściem z domu, gdy ma na sobie wybraną stylizację. Nie oznacza to, że ubiera się pod dyktando męża, często bowiem nie bierze pod uwagę jego krytycznego komentarza.

 • Izabela Janachowska: Łagodnie przechodzę ciążę

  Izabela Janachowska zawiesiła pracę przy dwóch z czterech programów telewizyjnych. Twierdzi, że łagodnie przechodzi ciążę, nie jest jednak w stanie pracować poza warszawskim studiem nagrań. Podkreśla też, że o powiększeniu rodziny chciała samodzielnie poinformować fanów, nie doprowadzając do medialnych spekulacji i plotek.

 • Izabela Janachowska: Pomagamy z mężem po cichu

  Praca w telewizji to spełnienie moich marzeń - podkreśla ​Izabela Janachowska. Zapewnia, że uwielbia pracę na wizji i możliwość pomagania młodym parom w organizowaniu idealnego wesela. Satysfakcję daje jej również wspieranie potrzebujących, dlatego często angażuje się w akcje charytatywne.

 • ​Izabela Janachowska: Ciągle słyszę pytania o dziecko

  Ciąża to bardzo kobiecy i intymny temat - uważa ​Izabela Janachowska, zapewniając, że nie zamierza dzielić się tą sferą życia z mediami. Rozumie jednak gwiazdy, które po porodzie zakładają blogi parentingowe. Jej zdaniem młode matki mogą odczuwać powołanie do zajmowania się taką tematyką. Prezenterka nie jest jednak pewna, czy jest to dobry sposób na zaistnienie w show-biznesie.

 • ​Izabela Janachowska: Przyjaźń równie ważna jak miłość

  Podstawą udanego związku jest przyjaźń - uważa ​Izabela Janachowska. Wraz z mężem dba o to, by nigdy nie przestali się lubić, wzajemna sympatia jest bowiem równie ważna jak miłość. Gwiazda TVN jest przekonana, że w związku należy postępować ostrożnie, nawet drobnym zachowaniem można bowiem zranić partnera. Sama czułaby się niekomfortowo, gdyby jej mąż utrzymywał bliskie relacje z inną kobietą...

 • Izabela Janachowska: Do ślubu w "skromniutkiej" miniówce

  Tancerka Izabela Janachowska jest zaręczona z przedsiębiorcą Krzysztofem Jabłońskim. Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" zapytała ją na pokazie sukni ślubnych, czy znalazła już swoją wymarzoną kreację, w której powie sakramentalne "tak".

Zdjęcia na temat: krzysztof jabłoński i janachowska
Wideo na temat: krzysztof jabłoński i janachowska
 • Iza Janachowska zrobiła karierę dzięki mężowi? Odpiera zarzuty!

  Izabela Janachowska (31 l.) odniosła się do zarzutów mówiących o tym, że jej kariera jest w całości zasługą jej męża, biznesmena Krzysztofa Jabłońskiego. Prowadząca program "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" w TVN Style stwierdziła, że wszystko, co robi, okupione jest jej ciężką pracą i poświęceniem. Z mężem jest od siedmiu lat, kochają się i tego typu hejt zupełnie ją nie boli. "Wszystko co

 • Iza Janachowska promuje bogatego męża. "Jesteśmy bardzo szczęśliwi"

  Iza Janachowska (28 l.) na Balu Fundacji TVN pojawiła się ze swoim świeżo poślubionym mężem, producentem świec Krzysztofem Jabłońskim (55 l.). Para zdradziła, że jest bardzo szczęśliwa, a sam "miesiąc miodowy trwa u nich już od kilku miesięcy". (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Janachowska o ślubie z 54-letnim milionerem: Boję się!

  Iza Janachowska (27 l.) kolejny raz opowiada o przygotowaniach do ślubu z o wiele od niej starszym milionerem, Krzysztofem Jabłońskim. Wygląda na to, że biznesmen postanowił nie oszczędzać na swojej ukochanej. Dzięki temu tancerka na tę wyjątkową okazję mogła sobie kupić aż kilka kreacji. Dwie szyją dla niej wielcy światowi projektanci, a jedną skromniejszą jakiś polski. Dziewczyna przyznaje, że