• Informacje na temat:

  krzysztof jasinski aktor

Artykuły na temat: krzysztof jasinski aktor
 • Krzysztof Jasiński: Nie myśli o emeryturze

  ...wiele do zrobienia. Ma też mnóstwo energii i plany na kolejne spektakle i benefisy. Zapowiada jednak, że swojego - z okazji jubileuszu - nie wyprawi. Droga pana Krzysztofa do aktorstwa była długa(...) mistrzem i czarodziejem w przyprawianiu potraw. Ja przypraw zawsze sypię za dużo i słyszę później kąśliwe jego uwagi na ten temat - opowiada aktorka. Kraków jest dla pana Krzysztofa idealnym miejscem do...

 • Artur Barciś: Być aktorem

  Nie zabiega o rozgłos i unika przesadnego zamieszania wokół własnej osoby. Kiedy jednak parę lat temu pojawił się w "Tańcu z gwiazdami", z miejsca podbił serca telewizyjnej widowni. Artur Barciś, popularny aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, obchodzi w piątek, 12 sierpnia, 60. urodziny.

 • Krzysztof Zanussi "reżyserem niezwykłym"

  ...12. Festiwal Filmów i Spotkań Niezwykłych rozpoczął się w poniedziałek, 27 kwietnia, w Sandomierzu. W tegorocznej edycji w roli "reżysera niezwykłego" z sandomierską publicznością spotka się Krzysztof Zanussi, a "aktorki niezwykłej" - Maja Komorowska.

 • Artur Barciś: Skromny zawód aktora

  Nie zabiega o rozgłos i unika przesadnego zamieszania wokół własnej osoby. Kiedy jednak pojawił się w ubiegłorocznej edycji "Tańca z gwiazdami", z miejsca podbił serca telewizyjnej widowni. Artur Barciś, popularny aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, skończył właśnie 55 lat.

 • Monodram Andrzeja Grabowskiego

  Premiera monodramu Andrzeja Grabowskiego "Spowiedź chuligana. Jesienin", w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego odbędzie się 3 lutego w Teatrze Polonia. Spektakl będzie opowieścią o doświadczeniach, życiu i pracy zarówno poety - Jesienina, jak i aktora - Andrzeja Grabowskiego.

 • "The Voice of Poland": Ryt, Dąbrowski i Deryło zachwycili. Przesłuchania zakończone

  ...ostatecznie uczestniczka trafiła do składu Szpaka. Finalista Eurowizji nie odwrócił fotela przy okazji występu Jerzego Gmurzyńskiego , który zaśpiewał piosenkę "Podróżnik" Krzysztofa Zalewskiego. O jego(...) Świerzyński ), aktor Adam Konowalski i Nastia Litvinova .

 • Kwiatkowska była niepospolitym talentem

  Olgierd Łukaszewicz, prezes Związku Artystów Scen Polskich, dyrektor krakowskiego Teatru Stu, Krzysztof Jasiński i Jacek Bławut, reżyser filmu "Jeszcze nie wieczór", w którym wystąpiła w jednej z głównych ról, wspominają Irenę Kwiatkowską.

 • Rozpoczyna się XX Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

  W środę, 1 lipca, rozpoczyna się XX jubileuszowy Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Podczas imprezy zaprezentowane zostaną sztuki teatralne, m.in. premierowy spektakl "Kolacja na cztery ręce" w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego. Będzie można obejrzeć filmy, m.in. obraz "Bogowie", i posłuchać koncertów Kamila Bednarka i De Mono. Swoje dłonie w Alei Gwiazd odciśnie aż 10 osobistości ze świata sztuki...

 • Andrzej Seweryn nagrodzony w Krakowie

  Aktor i reżyser Andrzej Seweryn odebrał w poniedziałek, 10 września, w Krakowie honorową nagrodę "Kowadła". Krakowskie Stowarzyszenie Kuźnica przyznało ją artyście w uznaniu "jego drogi życiowej naznaczonej służbą wielkiej sztuce i obywatelską odpowiedzialnością".

 • Jerzy Grałek nie żyje!

  Jerzy Grałek, wybitny aktor filmowy i teatralny, nie żyje. Zmarł 15 lutego 2016 roku w Krakowie. Miał niespełna 70 lat.