• Informacje na temat:

  krzysztof jopek

Artykuły na temat: krzysztof jopek
 • Krzysztof Cugowski: Jakaś normalność być musi

  ...przyszłości, z Krzysztofem Cugowskim, który wraz z Zespołem Mistrzów wydał ostatnio płytę "50/70" rozmawiał Adam Drygalski.

 • Krawczyk nie dał się Jopek

  Na liście najlepiej sprzedających się w zeszłym tygodniu w Polsce albumów, panuje niewielki ruch. W pierwszej dwudziestce nie pojawiła się żadna nowość, ale odnotować należy jedną wielką niespodziankę. Na pierwszym miejscu, już po raz czwarty z rzędu, utrzymał się Krzysztof Krawczyk z albumem "... bo marzę i śnię", który nie dał się pokonać płycie "Upojenie" Anny Marii Jopek i Pata Metheny'ego...

 • Krzysztof Cugowski i teledysk "Demony wojny": Moc i ładunek emocjonalny

  Ostatecznie 8 maja, czyli nieco ponad miesiąc później niż pierwotnie zapowiadano, do sprzedaży trafi podwójna płyta "50/70. Moje najważniejsze" Krzysztofa Cugowskiego. Teraz były wokalista Budki Suflera zaprezentował teledysk do akustycznej wersji piosenki "Demony wojny".

 • Jopek/Metheny kontra Williams

  Na liście najlepiej sprzedających się w Polsce albumów, jaką co tydzień przygotowuje ZPAV, wspólnie z Instytutem Pentor, pojawiło się sporo zmian. Za wydarzenie można uznać choćby fakt, że po raz pierwszy od pięciu tygodni, na pierwszym miejscu nie ma Krzysztofa Krawczyka. Jeszcze większą niespodziankę sprawił jednak Robbie Williams, który awansował aż o 33. pozycje.

 • Krzysztof Cugowski i dwupłytowy album "50/70. Moje najważniejsze" na 70. urodziny

  ...3 kwietnia do sprzedaży trafi zapowiadana już przez nas podwójna płyta "50/70. Moje najważniejsze" Krzysztofa Cugowskiego.

 • A.M. Jopek najpopularniejsza w grudniu

  Na liście najpopularniejszych płyt w Polsce w grudniu, miejsce pierwsze zajmuje album Anny Marii Jopek i Pata Metheny'ego, zatytułowany "Upojenie". Płytę w zeszłym miesiącu zamówiono w niemal 45 tys. egz. Miejsce drugie, z ilością 35,5 tys. nośników, zajmuje Krzysztof Krawczyk i album "... bo marzę i śnię", a na pozycję trzecią, z wynikiem 29 tys. egz., spadł listopadowy zwycięzca, czyli...

 • Krzysztof Cugowski ze Złotym Medalem Gloria Artis. Gratulacje od wicepremiera Piotra Glińskiego

  Jest Pan ikoną polskiej kultury - mówił minister kultury Piotr Gliński podczas uroczystości wręczenia Złotego Medalu "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" Krzysztofowi Cugowskiemu. Wokalista znany z grupy Budka Suflera obchodzi w tym roku podwójny jubileusz pięćdziesięciolecia pracy artystycznej oraz siedemdziesiątych urodzin.

 • Anna Maria Jopek wciąż na szczycie

  Na liście najpopularniejszych w Polsce albumów, jaką co tydzień przygotowuje Instytut Pentor i Związek Producentów Audio i Video, ruch panuje niewielki, a na miejscu pierwszym, już po raz kolejny utrzymała się Anna Maria Jopek w towarzystwie Pata Metheny'ego, czyli album "Upojenie".

 • ​Krzysztof Cugowski o Budce Suflera, małżeństwach i spełnionych marzeniach

  ..."Jestem spełniony, jako muzyk i jako człowiek" - podkreśla Krzysztof Cugowski, który obecnie szykuje się do obchodów 50-lecia kariery.

 • Budka Suflera powraca. Co na to Krzysztof Cugowski?

  Cztery i pół roku po zakończenie kariery na serię koncertów powraca Budka Suflera. W reaktywacji nie bierze udziału Krzysztof Cugowski. "Są pewne sprawy, których nie da się przejść" - mówi wokalista.