• Informacje na temat:

  krzysztof kasa kasowski

Artykuły na temat: krzysztof kasa kasowski
 • Krzysztof "Kasa" Kasowski (45 l.) kiedyś był częstym gościem na salonach. W ostatnich miesiącach trudno było go jednak spotkać na imprezie celebryckiej. W końcu postanowił jednak pokazać się światu. "Kasa" pojwił się na premierze teledysku Ivs Alter. Patrząc na jego zdjęcia sprzed kilku lat i obecne, można odnieść wrażenie, że nic się nie zmienia!

 • Sentymentalny K.A.S.A. kręci

  Na warszawskim Powiślu oraz nad Zalewem Zegrzyńskim Krzysztof "K.A.S.A." Kasowski kręcił drugi teledysk do piosenki "To właśnie ty" z wydanej w połowie października płyty "Born in the PRL".

 • "Wiedza nie jest mi do niczego potrzebna"

  Okazuje się, że nie tylko Agnieszka Chylińska rzuciła przed laty szkołę. Krzysztof "Kasa" Kasowski swoją edukację zakończył na trzeciej klasie szkoły średniej.

 • K.A.S.A.: Podróż przez świat

  Gościem najbliższego wydania programu "Star DJ" w stacji RMF Pop&Colors będzie największy macho polskiego show-biznesu Krzysztof K.A.S.A. Kasowski.

 • Zielińska stroi fochy. Fotoreporterzy jej nie znoszą!

  ...zadzierać z fotoreporterami przekonał się Krzysztof "Kasa" Kasowski. Wokalista kilka lat temu, gdy swoje "pięć minut" miał już za sobą, żebrał wręcz, by zrobiono mu kilka zdjęć na ściance. "Było tak, że nie...

 • K.A.S.A. nie jest macho

  - Nie zawsze uosabiam cechy, o których śpiewam w swoich piosenkach - mówi portalowi INTERIA.PL Krzysztof 'K.A.S.A.' Kasowski.

 • Kopania na Eurowizję

  Krzysztof Szewczyk. Zdaniem jury najlepszy był zespół Renton. Kopani po burzliwej dyskusji jurorzy przyznali drugie miejsce. "Piękne kobiety to nasz największy towar eksportowy" - ekscytował się wokalista Krzysztof "Kasa" Kasowski. "Niektóre piosenki na żywo zabrzmiały fantastycznie" - mówił kompozytor Robert Chojnacki. Widzom podobał się też duet Oli Szwed i Marco Bocchino, którzy wykonali utwór...

 • K.A.S.A.: Nowe wcielenie

  Krzysztof Kasowski, znany bardziej jako K.A.S.A, niejednokrotnie zaskakiwał fanów zmianą swojego image'u. Nie inaczej będzie przy okazji premiery kolejnego albumu. Wokalista, który ostatnio prezentował się jako C.A.S.A. i prezentował latynoskie oblicze, tym razem zamieni się w KASMANA, co wskazuje, że jego nowa płyta utrzymana będzie w tonacji reggae.

 • X-Factor: Oni walczą o fotel jurora

  ...show-biznesu. Krzysztof Kasa Kasowski w sieci reklamuje się tak: "Zgłaszam publicznie moją skromną osobę jako idealnego jurora do programu 'X-Factor'. Jestem bowiem wybitnym odkrywcą talentów. Odkryłem...

 • Wenezuelska miłość K.A.S.Y.

  "Ja jestem macho, niech kobiety mi wybaczą - i nie płaczą..." - śpiewał w swoim największym przeboju K.A.S.A., czyli Krzysztof Kasowski (36 l.). Ale dawny macho został udomowiony i... planuje ślub!

Zdjęcia na temat: krzysztof kasa kasowski