• Informacje na temat:

  krzysztof kowalewski córka gabrysia

Artykuły na temat: krzysztof kowalewski córka gabrysia
 • Krzysztof Kowalewski drży o córkę! Ona robi sobie krzywdę!

  Krzysztof Kowalewski (81 l.) walczy z nastoletnim buntem swojej córki Gabrysi. To naturalny okres w życiu niemal każdego, młodego człowieka i aktor liczy się z jego trudami. Jednak ostatnio zaczął martwić się o córkę, która na własne życzenie szkodzi swojemu zdrowiu.

 • Krzysztof Kowalewski jedzie do Los Angeles

  Aktor w najbliższym czasie wybiera się do Los Angeles. I wcale nie po to, by spróbować szczęścia w Hollywood...

 • Krzysztof Kowalewski: Wielkie marzenie aktora

  Krzysztof Kowalewski (79 l.) żałuje dziś pewnych błędów młodości.

 • Kowalewski: Jestem kibicem

  Ponad 120 ról w filmach, serialach i teatrze robi wrażenie! Krzysztof Kowalewski jednak nie spoczywa na laurach i jest daleki od zakończenia kariery. Ze śmiechem przyznaje, że o wycofaniu się pomyśli wtedy, gdy 12-letnia córka Gabrysia skończy szkołę!

 • Krzysztof Kowalewski i Agnieszka Suchora: Ich miłość zaczęła się od wielkiego skandalu

  Ewą Wiśniewską (77 l.). Powoli stawali się sobie coraz bliżsi. Kiedy w 2000 roku na świat przyszła córka Gabrysia (19 l.), ich relacja nabrała zupełnie innego wymiaru. Krzysztof kupił duże(...)Krzysztof Kowalewski (82 l.) i Agnieszka Suchora (51 l.) są małżeństwem od niemal 20 lat. I wiedzą, że mimo przeciwności losu, warto było postawić na miłość. - Różnica wieku nie ma znaczenia...

 • "Technologia 3D mnie nie uwiodła"

  Krzysztof Kowalewski użyczył głosu buldogowi Luizowi w animowanej bajce dla dzieci - "Rio", która w piątek, 8 kwietnia, trafi do polskich kin. Artysta opowiada o urokach pracy przy dubbingu, a także o tym, dlaczego nie jest przekonany do technologii 3D.

 • Krzysztof Kowalewski: Tego się po żonie nie spodziewał!

  Małżeństwo Krzysztofa Kowalewskiego (80 l.) i Agnieszki Suchory (49 l.) przeżywa trudne chwile. Para nie afiszuje się ze swoimi problemami, ale w środowisku artystycznym i tak wiadomo, że powodem(...) osób wierzyło, że ich uczucie przetrwa, stało się inaczej. W 2000 r. na świat przyszedł owoc ich miłości - córka Gabrysia - a dwa lata później aktorska para zdecydowała się wymienić obrączkami. Przez...

 • Kowalewski i Suchora: Sporo zapłacili za swój romans. Wspaniała córka im to wynagradza!

  Związek Agnieszki Suchory (51 l.) i Krzysztofa Kowalewskiego (82 l.) przed laty wywołał obyczajowy skandal. Dzieliła ich aż 30-letnia różnica wieku. Do tego dla nowej miłości aktor zostawił wieloletnią partnerkę, Ewę Wiśniewską. Dziś jednak wiedzą, że warto było - mimo przeciwności - postawić na miłość. Mądra i kochająca córka jest najlepszą nagrodą...

 • Krzysztof Kowalewski ma poważne problemy ze zdrowiem!

  Krzysztof Kowalewski (79 l.) nie jest ostatnio w najlepszej formie. Niedawno trafił do szpitala przez poważne problemy z układem krążenia. Liczy, że odzyska zdrowie.

 • Fatalne wieści o zdrowiu Krzysztofa Kowalewskiego! Tak teraz wygląda jego życie

  Krzysztof Kowalewski (83 l.) przeżywa teraz trudne chwile. Kilka tygodni temu aktor w poważnym stanie trafił do szpitala i wymagał natychmiastowej hospitalizacji. Kowalewski nie traci jednak nadziei i wierzy, że uda mu się powrócić do zdrowia, gdyż ma jeszcze marzenia, które chce spełnić.