• Informacje na temat:

  krzysztof kozak sm

Artykuły na temat: krzysztof kozak sm
 • "Fryderyk": Krzysztof Szczepaniak zagrał Chopina w spektaklu Teatru Telewizji

  ...), Krzysztof Wakuliński (Ferdinando Paer), Sławomir Grzymkowski (Ambasador), Jakub Hojda (Zapowiadający), Marcin Bubółka (I Emigrant), Marcin Wojciechowski (II Emigrant), Stanisław Sygitowicz (Kozak(...) Zawadowska, a kostiumy - Monika Nyckowska. Autorem zdjęć jest Wojciech Staroń. Za opracowanie muzyczne odpowiadają Piotr Majchrzak i Jan Miklaszewski. W tytułowej roli zobaczymy Krzysztofa Szczepaniaka...

 • Karolina Kozak: Świat pełen iluzji

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk "Mimochodem" zapowiadający płytę Karoliny Kozak, wokalistkę mającą na koncie współpracę z m.in. dr. no, Smolikiem i Silver Rocket.

 • Karolina Kozak: Ponuro, ciemno i zimno?

  W dniu premiery płyty "Homemade" (5 marca) wokalistki Karoliny Kozak zapraszamy do obejrzenia ciekawego materiału z planu teledysku "Mimochodem".

 • Karolina Kozak: Nie szukam dziury w całym

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie przedpremierowo posłuchać całej płyty "Homemade" Karoliny Kozak, wokalistki mającej na koncie współpracę z m.in. dr. no, Smolikiem i Silver Rocket.

 • Life Festival Oświęcim: Kozak System na otwarcie

  ...". Olbiński już na początku maja przyjedzie do Polski, a na festiwalu zajmie również miejsce w jury jednego z konkursów fotograficznych. Muzyczną stronę festiwalu reprezentuje zespół Kozak System, który(...) to mieszanka ukraińskiego, kozackiego czadu, oparta na rytmach ska, reggae i punku. Kozacki charakter zespołu przejawia się w mocnych tekstach i potężnej energii. Pod koniec 2012 roku Kozak System...

 • Miłość na wybiegu

  Wokalistka Karolina Kozak, była prezenterka MTV, śpiewająca niegdyś w zespole Dr.No, nagrała piosenkę "Miłość na wybiegu", która promuje komedię romantyczną Krzysztofa Langa pod tym samym tytułem.

 • "Jesteś Bogiem": Brak akt w sądzie

  Sąd Okręgowy w Poznaniu nie zajął się w piątek sprawą filmu "Jesteś Bogiem". Producent muzyczny Krzysztof Kozak chce od producenta i dystrybutora filmu przeprosin, twierdząc, że został w nim pokazany nieprawdziwie, co naruszyło jego dobra osobiste.

 • "Jesteś Bogiem": Wyrok sądu 30 kwietnia

  Za dwa tygodnie - 30 kwietnia - warszawski sąd ma wydać wyrok w procesie dotyczącym filmu "Jesteś Bogiem". Producent muzyczny Krzysztof Kozak chce od twórców i dystrybutora filmu przeprosin i zadośćuczynienia, twierdząc, że został w nim pokazany nieprawdziwie.

 • Ruszył proces dotyczący filmu "Jesteś Bogiem"

  Proces cywilny dotyczący filmu "Jesteś Bogiem" rozpoczął się w środę przed stołecznym sądem. Producent muzyczny Krzysztof Kozak chce od twórców i dystrybutora filmu przeprosin, twierdząc, że został w nim pokazany nieprawdziwie, co naruszyło jego dobra osobiste.

 • Zbylaki: Supergrupa jedzie w trasę

  Tomasz Budzyński, Beata Kozak, Robert Drężek i Krzysztof Kmiecik - grający na co dzień w takich formacjach, jak Armia i 2 Tm2,3 - zdecydowali się połączyć siły jako Zbylaki ponad trzy lata temu. Jednak dopiero teraz rozpoczęli pracę nad debiutancką płytą. Przed wejściem do studia, "przetestują" swój materiał na trasie koncertowej.