• Informacje na temat:

  krzysztof krawczyk dom

Artykuły na temat: krzysztof krawczyk dom
 • #Hot16Challenge2: Krzysztof Krawczyk podjął wyzwanie

  ...#Hot16Challenge, który początkowo był zabawą dla raperów, rozkręcił się na dobre. Do wyzwania włączają się muzycy prezentujący inne gatunki oraz osoby, które w ogóle nie są związane ze środowiskiem muzycznym. Swoje nagranie zaprezentował także Krzysztof Krawczyk.

 • Bolesne święta Krawczyka

  Krzysztof Krawczyk chciałby święta spędzić z najbliższymi, jednak prawdopodobnie nie zobaczy ukochanego wnuka Bartka.

 • Krzysztof Krawczyk wraca po operacji: Nie chciałbym epatować bólem. Kiedy nowa płyta "Horyzont"?

  Jesienią ma się pojawić nowa płyta Krzysztofa Krawczyka - "Horyzont". Popularny wokalista po kolejnej operacji wrócił już do koncertowania. "Bez kontaktu z publicznością popadam w depresję" - podkreśla.

 • Krzysztof Krawczyk: Emocje aż furczały!

  ...4 listopada do sprzedaży trafiła płyta Krzysztofa Krawczyka "Duety", na której znalazły się jego utwory nagrane z innymi wokalistami i wokalistkami. O pamiętnych współpracach gwiazdor opowiedział Interii.

 • Krzysztof Krawczyk muszkieterem

  Krzysztof Krawczyk (59 l.) od rozstania z Trubadurami przez 29 lat nie nosił stroju muszkietera. Teraz znów w nim wystąpił na specjalnym spotkaniu z wychowankami warszawskiego domu dziecka im. Janusza Korczaka.

 • Krzysztof Krawczyk świętuje

  Krzysztof Krawczyk, jeden z najbardziej znanych polskich wokalistów, wykonawca takich przebojów jak "Pamiętam Ciebie z tamtych lat", "Jak minął dzień", "Byle było tak", "Parostatek", "Mój przyjacielu" kończy w czwartek (8 września) 65 lat.

 • Krzysztof Krawczyk pogodził rodzinę

  Wszystko wskazuje na to, że dramat rodzinny Krzysztofa Krawczyka wreszcie się skończył. Piosenkarz wreszcie widuje swojego wnuka, bo syn artysty Krzysztof Krawczyk junior i jego żona Ola pogodzili się.

 • Krzysztof Krawczyk: Jeżeli ktoś ma w sobie wiarę, może śpiewać "wiecznie młody"

  ...- Mam to szczęście wozić ze sobą niedosyt śpiewania ludziom. Całe moje życie podporządkowało się właśnie temu. W moim przypadku, w dużym procencie, żyję po to, aby śpiewać - mówi Interii Krzysztof Krawczyk, który w zeszłym miesiącu wydał płytę "Wiecznie młody", na której interpretuje przeboje Boba Dylana.

 • Krzysztof Krawczyk: Ludzie to wyczuwają

  Krzysztof Krawczyk marzy o płycie jazzowej z udziałem orkiestry. "Najlepiej, żeby to był Adaś Sztaba, ale on jeszcze o tym nie wie" - zdradził PAP Life. Piosenkarz w związku z jubileuszem 50-lecia swojej pracy artystycznej przyznaje, że ma coraz ambitniejsze plany.

 • Myslovitz dla Krzysztofa Krawczyka

  Nowy album Krzysztof Krawczyka, zatytułowany "...Bo marzę i śnię", jest promowany singlem z piosenką "Bo jesteś Ty". Jej autorem jest nie kto inny niż Przemek Myszor z grupy Myslovitz, który opowiedział INTERIA.PL o kulisach powstania tego utworu. Ujawnił nam, że zaimponował tym nagraniem swoim rodzicom.

Wideo na temat: krzysztof krawczyk dom
 • "Przyjaciółki": : Czy Patrycja poleci z Wiktorem do Paryża?

  ) wysyła do banku anonimowego maila, który rozpętuje „burzę” wśród pracowników Łukasza (Mikołaj Krawczyk). Paweł (Bartek Kasprzykowski) z Anką (Magdalena Stużyńska - Brauer) udają się do notariusza. To już postanowione - sprzedają dom, kupują kamper i jadą w podróż. Ciągłe uwagi Roberta (Krzysztof Wieszczek) doprowadzają do wielkiej kłótni między nim a Ingą (Małgorzata Socha). Zuza (Anita Sokołowska

 • "Przyjaciółki": Nowy sezon od 3 marca

  ), przyjaciel z dzieciństwa. Inga (Małgorzata Socha) żałuje, że odrzuciła zaręczyny Roberta (Krzysztof Wieszczek). Tymczasem Robert postanawia przenieść się do warszawskiego oddziału firmy, w której pracuje(...) znajdzie sposób, aby szybko ściągnąć go do domu? Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) komunikuje Łukaszowi (Mikołaj Krawczyk), że ślub kościelny odbędzie się po porodzie, jak wróci do formy. Jednak ślub