• Informacje na temat:

  krzysztof krawczyk i weekend

Artykuły na temat: krzysztof krawczyk i weekend
 • Krzysztof Krawczyk i Weekend w duecie? "To bzdura"

  Jedna z kolorowych gazet wypuściła materiał o współpracy Krzysztofa Krawczyka i zespołu Weekend. Nikt z zainteresowanych nie potwierdza tych doniesień.

 • Krzysztof Krawczyk: Płyta na święta

  Krzysztof Krawczyk jest jedną z gwiazd Koncertowego Lata , cyklu wakacyjnych występów zorganizowanych przez radio RMF FM, telewizję Polsat i magazyn "Naj", pod patronatem portalu INTERIA.PL. Popularny wokalista zdradził nam, że obecnie pracuje nad nową płytą.

 • K. Krawczyk: W hołdzie papieżowi

  Krzysztof Krawczyk jest jedną z gwiazd Koncertowego Lata , wielkiej plenerowej imprezy organizowanej przez radio RMF FM, tygodnik "Naj" i telewizję Polsat, której patronem jest portal INTERIA.PL. Wokalista na bis wykonuje utwory, które dedykuje zmarłemu w kwietniu papieżowi Janowi Pawłowi II. Wśród nich jest słynna "Barka", ulubiona pieśń Karola Wojtyły.

 • Wypasiona fura Krawczyka

  Nowy samochód Krzysztofa Krawczyka to prawdziwy luksus na czterech kółkach...

 • Adam Kraśko i Radek Liszewski (Weekend) razem?

  Szykuje się gwiazdorski duet w disco polo - znany z programów "Rolnik szuka żony" i "Celebrity Splash" Adam Kraśko nawiązał współpracę z Radkiem Liszewskim z grupy Weekend (przebój "Ona tańczy dla mnie").

 • Rekordowa widownia TOPtrendy!

  Festiwal Sopot TOPtredny, istniejący już od 6 lat, ustanowił w miniony weekend swój rekord oglądalności.

 • Koncertowe Lato

  Przez dziesięć letnich weekendów w najbardziej popularnych kurortach Polski będą odbywać się imprezy pod tytułem "Koncertowe Lato". Organizatorami akcji są RMF FM, Naj i Telewizja Polsat, a patronem medialnym portal INTERIA.PL. Na plenerowych koncertach będzie mogli zobaczyć m.in. Krzysztofa Krawczyka, Monikę Brodkę oraz grupy Myslovitz, Perfect i Varius Manx.

 • Koncertowe Lato w Mielnie i Darłowie

  W ten weekend w Mielnie i Darłowie odbędzie się czwarta impreza z cyklu Koncertowe Lato . Najlepsza muzyka pod słońcem, porady jak dbać o zdrowie, zgłębianie kulinarnych sekretów - to tylko część rozrywek zapewnionych przez organizatorów . Na przebojowy weekend zapraszają radio RMF FM, telewizja Polsat i tygodnik "Naj". Patronem medialnym Koncertowego Lata jest portal INTERIA.PL.

 • Koncertowe Lato: Dziwnów i Ustronie Morskie

  Jak co weekend, również w najbliższą sobotę i niedzielę (23 i 24 lipca) odbędą się występy z serii Koncertowe Lato . Tym razem cykliczna impreza organizowana przez Radio RMF, telewizję Polsat i magazyn "Naj", pod medialnym patronatem portalu INTERIA.PL, zawita do Dziwnowa i Ustronia Morskiego.

 • Kiljański zdetronizowany

  Po sześciu tygodniach przebywania na szczycie listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, Krzysztof Kiljański z albumem "In The Room" spadł na 2. miejsce. Wokalistę zdetronizowała składanka "Top Kids 3", z najnowszymi przebojami dyskotek (m.in. Danzel, Blue Lagoon, Uniting Nations, Vanilla Ninja, Scooter, Eric Prydz, K-Maro, ATB, Avril Lavigne). Wysoki skok zanotowała grupa Papa Dance...