• Informacje na temat:

  krzysztof krawczyk problemy

Artykuły na temat: krzysztof krawczyk problemy
 • #Hot16Challenge2: Krzysztof Krawczyk podjął wyzwanie

  ...#Hot16Challenge, który początkowo był zabawą dla raperów, rozkręcił się na dobre. Do wyzwania włączają się muzycy prezentujący inne gatunki oraz osoby, które w ogóle nie są związane ze środowiskiem muzycznym. Swoje nagranie zaprezentował także Krzysztof Krawczyk.

 • Krzysztof Krawczyk po operacji. "Wymieniłem biodro na nowszy model"

  Po problemach zdrowotnych Krzysztof Krawczyk wrócił do koncertowania.

 • Krzysztof Krawczyk wraca po operacji: Nie chciałbym epatować bólem. Kiedy nowa płyta "Horyzont"?

  Jesienią ma się pojawić nowa płyta Krzysztofa Krawczyka - "Horyzont". Popularny wokalista po kolejnej operacji wrócił już do koncertowania. "Bez kontaktu z publicznością popadam w depresję" - podkreśla.

 • Krzysztof Krawczyk łączy pokolenia: Nie możemy milczeć

  Na facebookowym profilu Krzysztofa Krawczyka pojawiło się wideo z jednego z ostatnich koncertów. W ten sposób przedstawiciele wokalisty po raz kolejny dementują plotkarskie informacje o jego złym stanie zdrowia.

 • Krzysztof Krawczyk: Życie gwiazdy rocka

  Krzysztof Krawczyk, jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy, którego cenią zarówno młodzi, jak i starzy słuchacze, 8 września kończy 70 lat. Polski wokalista w trakcie swojej kariery miał epizody, których nie powstydziłyby się amerykańskie gwiazdy rocka.

 • Krzysztof Krawczyk: Miłość jest najlepszym lekarstwem

  ..."Wielokrotnie Ewa mogła się ode mnie odwrócić, nie dopuszczałem do tego. Była moim kołem ratunkowym i wiedziałem, że przy niej nie stanie mi się nic złego" - opowiada Krzysztof Krawczyk o swojej relacji z żoną Ewą. W wywiadzie dla Interii piosenkarz poruszył również tematy jego początkowego braku fascynacji Leonardem Cohenem, uzależnienia od leków, nawrócenia oraz swojego występu na festiwalu Hip...

 • Krzysztof Krawczyk nie ma zamiaru kończyć kariery. "Czy was opętało?"

  Menedżer Andrzej Kosmala w zdecydowany sposób odniósł się do plotek na temat stanu zdrowia Krzysztofa Krawczyka oraz jego koncertowej emerytury.

 • Krzysztof Krawczyk ćpał i pił

  Krzysztof Krawczyk (62. l.) nie stoczył się na dno jak niejeden ćpun - pisze "Super Express". Na początku lat 80. Krzysztof koncertował w Stanach Zjednoczonych. To tam zaczął próbować różnych używek(...) Krzysztofa Krawczyka. W połowie lat 80. piosenkarz silnie uzależnił się od leków. "Na mojej drodze pojawił się lekarz, który sam był lekomanem. Powiedział mi wtedy, że da mi zastrzyk, po którym będę...

 • Krzysztof Krawczyk i Leonard Cohen. Bardziej podobni niż myślisz

  ...27 listopada na półkach sklepowych pojawi się nowy album Krzysztofa Krawczyka "Tańcz mnie po miłości kres", który jest hołdem wokalisty dla Leonarda Cohena. Internauci natychmiast zaczęli spekulować, czy Krawczyk może podołać takiemu wyzwaniu i że to zupełnie inna liga. My natomiast sprawdzamy, co łączy króla polskiej piosenki i kanadyjskiego gwiazdora.

 • Bolesne święta Krawczyka

  Krzysztof Krawczyk chciałby święta spędzić z najbliższymi, jednak prawdopodobnie nie zobaczy ukochanego wnuka Bartka.

Wideo na temat: krzysztof krawczyk problemy
 • "Przyjaciółki": Zapowiedź 9. sezonu

  Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Mariusz Bonaszewski, Marek Bukowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz i Kamil Kula. W nowych(...)Czy Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) ponownie zostanie żoną Pawła (Bartek Kasprzykowski)? Niepłodność, zerwanie i zwolnienie z pracy - jak Zuza (Anita Sokołowska) rozwiąże swoje problemy? Czy