• Informacje na temat:

  krzysztof krawczyk trasa koncertowa

Artykuły na temat: krzysztof krawczyk trasa koncertowa
 • Krzysztof Krawczyk zaskoczony wynikami badań. Są zadziwiająco dobre!

  Jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje, że Krzysztof Krawczyk (69 l.) musiał odwołać koncert, bo zasłabł i trafił do szpitala. Teraz okazuje się, że nie była to prawda. Co więcej, artysta zrobił sobie badania, a wyniki jego samego zaskoczyły.

 • Trubadurzy: Trasa na 50-lecie

  Po koncercie 50-lecia Czerwonych Gitar swoje jubileuszowe tournee zapowiadają Trubadurzy. "Trasa z koncertami na 50-lecie wystartuje prawdopodobnie jesienią - we wrześniu lub w październiku" - zapowiada PAP Life Ryszard Poznakowski, jeden z muzyków zespołu.

 • Krzysztof Klenczon przeczuwał swoją śmierć

  Czuję, że wkrótce odejdę - zwierzył się Krzysztof Klenczon (†39) jednemu z przyjaciół po śmierci Johna Lennona. Pogrzeb muzyka Czerwonych Gitar odbył się trzy miesiące później.

 • Trasa koncertowa Krawczyka i Bregovica

  24 listopada, trzy miesiące po premierze płyty "Daj mi drugie życie" Krzysztof Krawczyk i Goran Bregovic wyruszą we wspólną trasę koncertową. Na scenach dużych sal koncertowo-widowiskowych obaj artyści wystąpią z towarzyszeniem Orkiestry Weselno-Pogrzebowej, na czele której stoi jugosłowiański muzyk orkiestry smyczkowej oraz zespołu ludowego "Każdy Sobie".

 • Zakochany Adam Kraśko wyrusza w trasę koncertową!

  ...odświeżyć starą piosenkę Romualda Lipki "Zabawa w stylu folk", napisaną dla Krzysztofa Krawczyka, i wraz z Adamem nagrać ją od nowa. Rolnik bezbłędnie wypadł w nagraniu. I wkrótce czeka go trasa koncertowa z zespołem Weekend. - Nim to nastąpi, muszę o siebie trochę zadbać - mówi Kraśko "Rewii". Niewiele myśląc, przyjechał PKS-em do Warszawy. Ponieważ schudł już około 8 kilogramów, musiał...

 • Krzysztof Krawczyk: Pół wieku człowieku (nowa płyta)

  Krzysztof Krawczyk postanowił uczcić pół wieku działalności artystycznej specjalną trasą koncertową oraz wydaniem nowej płyty.

 • Krzysztof Klenczon i jego niespełniony amerykański sen. W USA utopił oszczędności życia!

  ..."Czuję, że wkrótce odejdę" - zwierzył się Krzysztof Klenczon (†39 l.) jednemu z przyjaciół po śmierci Johna Lennona. Pogrzeb muzyka Czerwonych Gitar odbył się trzy miesiące później...

 • Nie będzie koncertów Krzysztofa Krawczyka i Gorana Bregovica

  Jak już wcześniej informowaliśmy, 24 listopada miała rozpocząć się trasa koncertowa Krzysztofa Krawczyka i Gorana Bregovica promująca płytę "Daj mi drugie życie". Wszystkie zaplanowane na ten rok koncerty miały odbyć się na scenach dużych sal koncertowo-widowiskowych. Niestety, wygląda na to, że do wspólnych występów obu artystów na razie nie dojdzie.

 • Krzysztof Krawczyk "nie może poruszać się o własnych siłach". Jest aż tak źle?

  Krzysztof Krawczyk (69 l.) uczestniczył ostatnio w ceremonii pożegnania ukochanej teściowej, Klementyny Trelko. Jak donoszą tabloidy, piosenkarz poruszał się z trudem i był podtrzymywany przez przyjaciół.

 • Krzysztof Krawczyk: Płyta na święta

  Krzysztof Krawczyk jest jedną z gwiazd Koncertowego Lata , cyklu wakacyjnych występów zorganizowanych przez radio RMF FM, telewizję Polsat i magazyn "Naj", pod patronatem portalu INTERIA.PL. Popularny wokalista zdradził nam, że obecnie pracuje nad nową płytą.

Wideo na temat: krzysztof krawczyk trasa koncertowa
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Żywie Biełaruś!

  "Żywie Biełaruś!" to nowy film Krzysztofa Łukaszewicza, reżysera głośnego "Linczu" oraz współtwórcy pamiętnego "Generała Nila", ukazuje losy czołowego białoruskiego opozycjonisty i realia kraju, zmagającego się z dyktaturą Łukaszenki. Głównym bohaterem historii, napisanej przez Łukaszewicza i Franaka Wiaczorkę - 24-letniego działacza opozycyjnego, na którego losach oparto znaczną część scenariusza, jest muzyk rockowy Miron. Otwarcie kontestując system, prześladujący jego rodaków, zwłaszcza...

 • Hardkor Disko

  "Hardkor Disko" to debiut filmowy Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko, czy hitu Jamala - "Defto." W roli głównej Marcin Kowalczyk, jeden z najciekawszych polskich aktorów młodego pokolenia, uhonorowany Nagrodą Aktorską Festiwalu Filmowego w Gdyni i Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. Współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem,...