• Informacje na temat:

  krzysztof krawczyk z rodzina

Artykuły na temat: krzysztof krawczyk z rodzina
 • Krzysztof Krawczyk pogodził rodzinę

  Wszystko wskazuje na to, że dramat rodzinny Krzysztofa Krawczyka wreszcie się skończył. Piosenkarz wreszcie widuje swojego wnuka, bo syn artysty Krzysztof Krawczyk junior i jego żona Ola pogodzili się.

 • Zrezygnowany Krzysztof Krawczyk

  Szczęście trwało krótko. Krzysztof Krawczyk junior i jego żona Ola Krawczyk wytrzymali ze sobą zaledwie kilka dni. Znowu mieszkają oddzielnie. Ale największy dramat przeżywa Krzysztof Krawczyk senior. Nie może widywać wnuka. Nie pozwolono mu nawet go ochrzcić.

 • Trubadurzy znów z Krzysztofem Krawczykiem: Uczcie się od nas

  W Teatrze Wielkim w Łodzi we wtorek (26 września) odbył się jubileuszowy koncert z okazji 50-lecia Trubadurów. Do składu powrócił Krzysztof Krawczyk.

 • Krzysztof Krawczyk: Dieta na Wielkanoc

  Wokalista Krzysztof Krawczyk (59 lat) był przed świętami na dwutygodniowym pobycie na wczasach odchudzających na Kaszubach. Choć udało mu się zrzucić 10 kilogramów, diety nie zamierza dalej przestrzegać. Dlaczego? Bo jego żona Ewa przygotowała na Wielkanoc pyszności.

 • Krawczyk przeżył tragedię

  ..."Jestem załamany. Zmarł mój przyjaciel. Nie wiadomo, kiedy i mnie wezwą do chóru w niebie" - tak ze łzami w oczach Krawczyk mówił do swoich fanów na koncercie w Teatrze Miejskim w Gdyni.

 • Zwierzenia Krzysztofa Krawczyka

  W przededniu premiery swojej nowej płyty Krzysztof Krawczyk udzielił wywiadu dwutygodnikowi "Viva", w którym opowiedział o problemach z synem, niedawnym rozwodzie i planach na przyszłość. "Jestem marzycielem. Teraz marzę o tym, by wszystko w rodzinie było dobrze" - oświadczył piosenkarz w rozmowie z "Vivą".

 • Krzysztof Krawczyk: Syn nie płaci alimentów

  Aleksandra Krawczyk, synowa Krzysztofa Krawczyka, zapowiada, że spotka się z nim w sądzie. Chodzi o alimenty, których nie płaci syn piosenkarza. Wokalista nie chciał komentować sprawy.

 • Pectus i "Smak zwycięstwa": Wszyscy jesteśmy biało-czerwoną rodziną

  ...i najważniejsze piosenki towarzyszące tym chwilom. Na scenie wystąpią m.in. Bohdan Łazuka , Maryla Rodowicz, Andrzej Dąbrowski , Bednarek Band , Liber & InoRos , Golden Life , Złe Psy i Krzysztof Krawczyk . Tego dnia na festiwalu transmitowany będzie mecz towarzyski Polska-Chile. Reżyser koncertu Konrad Smuga podkreślił, że "pierwszy raz w 55-letniej historii festiwalu w Opolu amfiteatr...

 • Krzysztof Krawczyk: 60-tka to jest coś!

  ...- Ja udaję, że nie ma presji czasu - mówi INTERIA.PL Krzysztof Krawczyk, który 8 września skończył 60 lat. Na jego płycie "Tacy samotni" (premiera w poniedziałek, 25 września) pojawiło się sporo tekstów związanych z czasem i nieustanną pogonią za nim.

 • Krawczyk propaguje wartości

  ..."Są pewne wartości, które się nie dewaluują" - uważa Krzysztof Krawczyk. Wokalista wymienia tutaj tolerancję, miłość i rodzinę - i właśnie te tematy dominują na jego najnowszej płycie "To co w życiu ważne", która do sklepów trafiła w maju.