• Informacje na temat:

  krzysztof krawczyk zdjęcia

Artykuły na temat: krzysztof krawczyk zdjęcia
 • Krzysztof Krawczyk łączy pokolenia: Nie możemy milczeć

  Na facebookowym profilu Krzysztofa Krawczyka pojawiło się wideo z jednego z ostatnich koncertów. W ten sposób przedstawiciele wokalisty po raz kolejny dementują plotkarskie informacje o jego złym stanie zdrowia.

 • Krzysztof Krawczyk nie ma zamiaru kończyć kariery. "Czy was opętało?"

  Menedżer Andrzej Kosmala w zdecydowany sposób odniósł się do plotek na temat stanu zdrowia Krzysztofa Krawczyka oraz jego koncertowej emerytury.

 • Krzysztof Krawczyk w Alei Gwiazd

  W sobotę, 11 czerwca, Krzysztof Krawczyk został uhonorowany gwiazdą w opolskiej Alei Gwiazd Polskiej Piosenki i otrzymał platynową płytę z album "To co w życiu ważne". A kilka godzin później popularny artysta odebrał "Superjedynkę" dla najlepszego wokalisty. Po występie w opolskim Amfiteatrze INTERIA.PL namówiła Krzysztofa Krawczyka na krótką rozmowę.

 • Krzysztof Krawczyk: Płyta na święta

  Krzysztof Krawczyk jest jedną z gwiazd Koncertowego Lata , cyklu wakacyjnych występów zorganizowanych przez radio RMF FM, telewizję Polsat i magazyn "Naj", pod patronatem portalu INTERIA.PL. Popularny wokalista zdradził nam, że obecnie pracuje nad nową płytą.

 • Karel Gott nie żyje. Polskie gwiazdy w żałobie: Krawczyk, Rodowicz, Farna, Mlynkova i inni

  ...przekształciła się w ostrą białaczkę" - informował Gott. Swoimi wspomnieniami o Słowiku z Pragi podzielił się m.in. Krzysztof Krawczyk . "Zmarł Karel! Mogę śmiało powiedzieć: mój Przyjaciel(...) Krzysztof Krawczyk. Ewa Farna podziękowała Gottowi za jego rady i złożyła kondolencje najbliższym gwiazdora. "Mistrzu, nigdy nie zapomnę, jakim byłeś wzorem pokory i profesjonalizm. To był zaszczyt...

 • Nowy teledysk duetu Krawczyk & Bregovic

  Krzysztof Krawczyk i Goran Bregovic zakończyli już zdjęcia do trzeciego teledysku promującego ich wspólny album "Daj mi drugie życie". Tym razem wideoklip, kręcony w warszawskich Pyrach, będzie towarzyszyć piosence "Ojda, ojda".

 • Krzysztof Krawczyk na Hip Hop Kempie? Tego chcą internauci

  Po zeszłorocznej akcji "Krzysztof Krawczyk na Open'era", tym razem swojej szansy próbują fani Hip Hop Kempu, którzy zorganizowali wydarzenie "Krzysztof Krawczyk na Hip Hop Kemp 2016".

 • Krzysztof Klenczon na starych zdjęciach we wspomnieniach. Stan Borys przy urnie

  .... Śpiewał też Krzysztof Krawczyk... Szczytno. Przywiozłam go tutaj i tutaj leży: 'Krzysztof Klenczon 1943 - 1981'. Przywiozłam też jego gitarę, Gibson de Luxe, może ktoś na niej jeszcze zagra...".(...) przyniosę, a nazwisko Klenczon będzie znane w całej Polsce'. Rozśmieszyło mnie to wtedy" - opowiadała PAP Life Hanna Barańska , młodsza siostra Krzysztofa Klenczona . A jednak tak właśnie się stało...

 • Krzysztof Krawczyk: Nie muszę skakać na bungee (nowa płyta "Pół wieku człowieku")

  Na początku czerwca ukaże się się płyta "Pół wieku człowieku" Krzysztofa Krawczyka, który w ten sposób świętuje półwiecze obecności na scenie.

 • Krawczyk komentuje doniesienia brukowców

  Tylko u nas Krzysztof Krawczyk bierze rewanż na prasie brukowej i komentuje sensacyjne artykuły.

Wideo na temat: krzysztof krawczyk zdjęcia
 • "Przyjaciółki": Czy Patrycja przyjmie oświadczyny?

  bardzo dobrze bawi się w towarzystwie Jacka (Konrad Eleryk) na wystawie jego zdjęć. Po kolejnej kłótni z Robertem (Krzysztof Wieszczek) Hania (Pola Figurska) postanawia przeprowadzić się do ojca. Łukasz (Mikołaj Krawczyk) po powrocie z pracy zastaje puste mieszkanie i liścik od Doroty (Agnieszka Sienkiewicz). Wiktor (Paweł Deląg) zaprasza Patrycję na romantyczną kolację, podczas której prosi ją