• Informacje na temat:

  krzysztof kwiatkowski aktor

Artykuły na temat: krzysztof kwiatkowski aktor
 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Krzysztof Kwiatkowski w ogniu krytyki

  Krzysztof Kwiatkowski musiał przyjąć sporą krytykę po tym, jak widzom programu nie spodobało się jego wykonanie jednego z przebojów grupy Wham!

 • Krzysztof Kwiatkowski: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i "M jak miłość"

  To jego pierwszy raz w telewizyjnym show, dlatego czuje stres i dużą tremę. - Mam jednak nadzieję, że z każdym odcinkiem będzie coraz lepiej - mówi aktor Krzysztof Kwiatkowski, jeden z uczestników programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Kwiatkowski gra u Seweryna

  ...100 lat po pierwszej premierze w Teatrze Polskim "Irydion" Zygmunta Krasińskiego znów zagości na warszawskiej scenie. - To wielkie wyzwanie zmierzyć się z tekstem wieszcza - mówi Krzysztof Kwiatkowski ("Hotel 52"), którego zobaczymy w tytułowej roli w reżyserowanym przez Andrzeja Seweryna spektaklu.

 • Igor Kwiatkowski o "Śpiewajmy razem. All Together Now": Muzyka jest moją największą miłością

  W przyszłą środę (5 września) startuje nowy muzyczny show Polsatu "Śpiewajmy razem. All Together Now". W roli prowadzącego debiutuje Igor Kwiatkowski, do niedawna pamiętany jako m.in. Mariolka z Kabaretu Paranienormalni.

 • Zmarł aktor Krzysztof Kołbasiuk

  Aktor Krzysztof Kołbasiuk, znany między innymi z roli Łukasza Zbożnego w telewizyjnym serial u "Dom", zmarł w piątek rano, 3 marca, w Warszawie, w wieku 54 lat - poinformował Teatr Polski w Warszawie, na którego deskach aktor występował jeszcze w czwartek wieczorem, 2 marca.

 • Krzysztof Kwiatkowski nie tylko o "M jak miłość": Kobieta na horyzoncie

  Jako inspektor Kuba Karski w serialu "M jak miłość" czeka na wielką miłość. Krzysztof Kwiatkowski opowiada o rolach amantów, muzyce oraz pisarstwie.

 • Wspominają Irenę Kwiatkowską

  Zmarłą w czwartek, 3 marca, wybitną aktorką Irenę Kwiatkowską wspominają koledzy po fachu.

 • Kwiatkowska była niepospolitym talentem

  Olgierd Łukaszewicz, prezes Związku Artystów Scen Polskich, dyrektor krakowskiego Teatru Stu, Krzysztof Jasiński i Jacek Bławut, reżyser filmu "Jeszcze nie wieczór", w którym wystąpiła w jednej z głównych ról, wspominają Irenę Kwiatkowską.

 • Gustaw Holoubek: Ktoś więcej niż aktor

  ..."Pytają mnie też, czym jest dla mnie aktorstwo? Na pewno zawodem - odpowiadam, w którym trzeba jednak odróżnić aktora od artysty. Bo artysta to człowiek specjalnie wyposażony przez naturę w możliwości postrzegania i interpretowania świata. Natomiast, żeby uprawiać aktorstwo, wchodzić na scenę i kogoś grać, nie wystarczy wypowiadać wyuczone kwestie. W grze aktorskiej powinno się uzewnętrznić...

 • "Pułkownik Kwiatkowski": Brawura Kondrata, biust Dancewicz

  We wtorek, 10 maja 2016, mija dokładnie 20 lat od premiery "Pułkownika Kwiatkowskiego" Kazimierza Kutza według scenariusza Jerzego Stefana Stawińskiego. Tytułowa kreacja pozostaje jedną z najlepszych ról w aktorskim dorobku Marka Kondrata, z filmu Kutza pochodzi też jedna z najsłynniejszych erotycznych scen w historii polskiego kina.

Zdjęcia na temat: krzysztof kwiatkowski aktor
Wideo na temat: krzysztof kwiatkowski aktor
 • "M jak miłość": W każdej formie - bezcenna

  W materiałach zza kulis serialu „M jak miłość” widzowie mogą zawsze dowiedzieć się kilku interesujących ciekawostek lub poznać opinie aktorów na różne tematy. Tym razem o prawdziwej męskiej przyjaźni rozmawiają Jacek Kopczyński (Werner), Tomasz Oświeciński (Andrzejek), Mikołaj Roznerski (Marcin) oraz Krzysztof Kwiatkowski (Jakub). – Oczywiście, że męska przyjaźń istnieje. Najlepszym dowodem

Dyskusje na temat: krzysztof kwiatkowski aktor