• Informacje na temat:

  krzysztof materna.

Artykuły na temat: krzysztof materna.
 • Krzysztof Materna przygotowuje spektakl o Wiesławie Dymnym

  Krzysztof Materna przygotowuje spektakl poświęcony Wiesławowi Dymnemu - wszechstronnemu artyście, pierwszemu mężowi aktorki Anny Dymnej. - To przedstawienie jest dla mnie pewną klamrą życiową - powiedział we wtorek w Krakowie reżyser.

 • Krzysztof Materna: Perypetie producenta

  Jest nie tylko satyrykiem, ale również organizatorem wielu imprez kulturalnych. Krzysztof Materna, bo o nim mowa, właśnie dopina ostatnie szczegóły związane z sierpniowym festiwalem Solidarity of Arts. Przez lata jako producent doświadczył wielu barwnych przygód.

 • Wojciech Mann i Krzysztof Materna, czyli "Za chwilę dalszy ciąg programu"

  Wojciech Mann i Krzysztof Materna, jako m.in. gruboskórny doktor Werner i usłużna siostra Irena, bawili widzów do łez w programie "Za chwilę dalszy ciąg programu". Celnie obśmiewali nasze narodowe kompleksy i przywary.

 • Krzysztof Materna: Show biznes od kulis

  Dlaczego syn przyjaciół Edwarda Gierka uścisnął dłoń dwustu górnikom w katowickim Spodku? Co rozsierdziło Zdzisława Maklakiewicza tak mocno, że wytoczył proces barmanowi? Te i inne wydarzenia opisuje Krzysztof Materna.

 • Krzysztof Materna: Człowiek z pasją

  To wielka sztuka funkcjonować przez olbrzymią część życia w najbardziej znanym duecie w kraju i jednocześnie nie zatracić odrębnego ja. Krzysztof Materna opowiada o dokonaniach, które są dla niego najcenniejsze.

 • Krzysztof Materna: Żona? Najlepsza trzecia!

  Od lat wolny czas poświęca na grę w golfa. Chętnie jeździ też w rodzinne strony. Bo dla Krzysztofa Materny (64 l.) Sosnowiec wciąż pozostaje miejscem zupełnie wyjątkowym. Z radością tam wraca(...) łatwe, ale pan Krzysztof jednocześnie przyznaje, że to właśnie po tacie odziedziczył takie nieoczywiste, nieco abstrakcyjne poczucie humoru. A mama... Ona całe swoje życie poświęciła dzieciom...

 • Materna: Sylwester z Romanem Polańskim

  Popularny satyryk i konferansjer Krzysztof Materna kulisy polskiego świata rozrywki zna, jak mało kto. Wśród tysiąca zabawnych historii, które mu się przydarzyły, jedna z najciekawszych dotyczy sylwestra w Warszawie. Jego kompanem był wtedy sam Roman Polański.

 • Mann i Materna na nowo

  To autorski program rozrywkowy Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny. Wojciech Mann i Krzysztof Materna od pewnego czasu nie pojawiali się wspólnie na antenie żadnej telewizji. Przyczyną tego nie są wstrząsające i sensacyjne wydarzenia, ale większe zaangażowanie się obu panów w pracę naukową. Duet M&M pracował nad pewnym wynalazkiem, który ma im pomóc w przygotowywaniu nowych programów...

 • Andrzej Wyrobiec nowym dyrektorem Teatru Bagatela

  Były sekretarz generalny Platformy Obywatelskiej i były wiceminister kultury Andrzej Wyrobiec został nowym dyrektorem Teatru Bagatela w Krakowie - podało we wtorek miasto. Stanowisko dyrektora artystycznego obejmie Krzysztof Materna.

 • Zostanie facetem do wzięcia

  Krzysztof Materna pojawi się u boku Cezarego Pazury i Pawła Wilczaka w komediowej produkcji "Faceci do wzięcia".

Zdjęcia na temat: krzysztof materna.
Wideo na temat: krzysztof materna.
 • Krzysztof Materna: Jestem pijakiem, jak każdy Polak!

  Krzysztof Materna gościł niedawno w internetowym show Łukasza Jakóbiaka, gdzie odniósł się do plotek krążących na jego temat. Dziennikarza najbardziej oburzyły rewelacje jednej z gazet, która(...) twarz. Cóż ja mogę na to poradzić. Jestem pijakiem, jak każdy inny Polak. Lubię się czasem napić" - oburza się Materna.

 • Maria Czubaszek spoczęła na warszawskich Powązkach!

  , Krzysztof Materna, była minister kultury Małgorzata Omilanowska i dziennikarz Jerzy Iwaszkiewicz. "Tylko trzeba koło niej postawić kiosk z papierosami, żeby daleko nie musiała chodzić" - powiedziała aktorka

Dyskusje na temat: krzysztof materna.