• Informacje na temat:

  krzysztof pijanowski

Artykuły na temat: krzysztof pijanowski
 • Wojciech Pijanowski: Legenda telewizji

  ...​Pamiętamy go m.in. z "Jarmarku", "Magii liter" oraz "Koła fortuny". Wojciech Pijanowski, wielki miłośnik gimnastyki umysłu opowiada nam o początkach telewizyjnej kariery, grze w golfa i ambitnych planach na przyszłość.

 • "Retromania": Margaret u boku Pijanowskiego i Szewczyka

  Margaret debiutuje w roli prowadzącej. Od września na antenie TVP1 będzie prowadzić program muzyczny "Retromania". Jej partnerami będą Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk.

 • Wojciech Pijanowski wraca do Dwójki

  Wojciech Pijanowski, znany milionom widzów z programu "Koło Fortuny", wraca na antenę TVP2. Tym razem nie poprowadzi jednak teleturnieju. Będzie przeprowadzał wywiady z gwiazdami muzyki.

 • Margaret poprowadzi program "Retromania!" w TVP

  TVP1 w swojej jesiennej ramówce znalazło miejsce dla programu muzycznego. Jego prowadzącymi będą Margaret, Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk.

 • Kto całuje w Kole Fortuny?

  Już w najbliższy poniedziałek rusza nowa edycja popularnego niegdyś programu "Koło Fortuny". Twórcy zapowiadają, że nowy program będzie zabawniejszy a Wojciecha Pijanowskiego i Magdę Masny zastąpią nowi prowadzący.

 • Gessler, Ibisz czy Szulim?

  Tadeusz Sznuk, Magda Gessler, Krzysztof Ibisz, Agnieszka Szulim oraz Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk - oto gwiazdy polskich mediów, które będą walczyć o tegoroczną Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii osobowość telewizyjna.

 • Bardzo pieprznie z Ibiszem

  ..."Jest sporo śmiechu, ale dobrze, że teleturniej jest pokazywany wieczorem, bo często bywa pieprznie. Momentami nawet bardzo" - Krzysztof Ibisz ujawnia sekrety nowego teleturnieju "Kłamczuch".

 • Tyniec znów zatańczy?

  Krzysztof Tyniec zapowiada, że "Koło fortuny", które poprowadzi od października w TVP 2, będzie prawdziwym show. Laureat ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" nie wyklucza, że będzie nawet tańczył, by program miał większą oglądalność.

 • "Koło fortuny" wraca do TVP

  Oparty na amerykańskim formacie "Wheel of Fortune" teleturniej "Koło fortuny" zadebiutował na antenie TVP2 w 1992 roku. Program prowadził Wojciech Pijanowski, któremu asystowała Magda Masny. Po sześciu latach "Koło fortuny" zniknęło z Dwójki, by powrócić  na antenę w latach 2007-2009. Po Wojciechu Pijanowskim program prowadzili jeszcze: Jerzy Bończak, Andrzej Kopiczyński, Stanisław Mikulski...

 • Rafał Brzozowski poprowadzi "Koło fortuny"

  Oparty na amerykańskim formacie "Wheel of Fortune" teleturniej "Koło fortuny" zadebiutował na antenie TVP2 w 1992 roku. Program prowadził Wojciech Pijanowski, któremu asystowała Magda Masny. Po sześciu latach "Koło fortuny" zniknęło z Dwójki, by powrócić  na antenę w latach 2007-2009. Po Wojciechu Pijanowskim program prowadzili jeszcze: Jerzy Bończak, Andrzej Kopiczyński, Stanisław...

Wideo na temat: krzysztof pijanowski
 • Margaret u boku Pijanowskiego i Szewczyka

  Margaret debiutuje w roli prowadzącej. Od września na antenie TVP1 będzie prowadzić program muzyczny "Retromania". Jej partnerami będą Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk.

 • Margaret dostała program w TVP!

  Wokalistka od września na antenie TVP1 będzie prowadzić program muzyczny „Retromania”. Jej partnerami będą Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk. – Ja robię tylko kawę, czyli jestem kawiarenką. Będziemy się nawzajem uczyć. Oni będą mnie uczyć swojego świata, a ja ich swojego – mówi Margaret.