• Informacje na temat:

  krzysztof popis

Artykuły na temat: krzysztof popis
 • Brylantowy Mikrofon nie dla niego

  W dzisiejszym odcinku "jak Oni śpiewają" gwiazdy programu zaśpiewają piosenki lat 80-tych. Nie zabraknie największych polskich i zagranicznych przebojów. Widzowie zobaczą też popis Daniela Wieleby, który, jak się okazuje, wolałby wygrać milion w Lotto niż show Polsatu.

 • Cate Blanchett w instalacji "Manifesto"

  Najpopularniejszą instalacją artystyczną w Nowym Jorku jest zestaw prezentowanych symultanicznie 13 filmów "Manifesto" Juliana Rosefeldta. Pochwały zbiera za mistrzowski popis występująca w nich Cate Blanchett.

 • Juliusz Braun: Kurski powinien zostać odwołany

  ..."Kurski dał popis totalnej niekompetencji, powinien zostać odwołany" - powiedział w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Juliusz Braun, członek Rady Mediów Narodowych.

 • Piotr Głowacki: Szef wszystkich szefów

  Przebojowy, inteligentny, charyzmatyczny, posiadający zdolności przywódcze i motywacyjne. Szef idealny. Ryszard taki jest... ale wyłącznie w swoim mniemaniu. Piotr Głowacki jako szef wszystkich szefów w filmie "Słaba płeć?" (premiera 1 stycznia 2016) daje popis swoich komediowych umiejętności.

 • Ibisz gra u Szumowskiej

  ...​Na co dzień Krzysztof Ibisz gra pierwsze skrzypce w programach telewizyjnych, które prowadzi. Natomiast w "Twarzy", nowym filmie Małgorzaty Szumowskie, możemy go zobaczyć w epizodycznej roli prezentera.

 • Korn porwał "Spodek"

  Ponad sześć godzin muzyki, sześć zespołów grających ciężką muzykę (od hard rocka do death metalu), a przede wszystkim znakomity popis Korna to skrótowe podsumowanie Metal Hammer Festival, który odbył się w środę, 31 sierpnia, w katowickim "Spodku". Bardzo dobrze wypadł też polski Hunter, który swój występ poświęcił pamięci zmarłego niedawno Krzysztofa "Docenta" Raczkowskiego, współpracującego...

 • Chyra z Isabelle Huppert

  Andrzej Chyra, wspólnie ze słynną francuską aktorką Isabelle Huppert, wystąpi w weekend w Warszawie w spektaklu "Tramwaj", wyreżyserowanym przez Krzysztofa Warlikowskiego według sztuki Tennessee Williamsa "Tramwaj zwany pożądaniem".

 • "Skubanie roli" według Globisza

  O sensie swojego zawodu, pracy z wielkimi artystami i swoich ulubionych aktorach opowiada w książkowym wywiadzie "Notatki o skubaniu roli" Krzysztof Globisz. Książka ukaże się w księgarniach 23 marca.

 • Ich Troje: Ciężko jest milczeć

  Na oficjalnej witrynie zespołu Ich Troje pojawił się komentarz Michała Wiśniewskiego dotyczący krytyki, jaka spadła na jego grupę ze strony anonimowych internautów oraz satyryków Stefana Friedmana i Krzysztofa Piaseckiego. "Nie jest przyjemnością pisanie tego typu postów, uwierzcie mi - ale gdy tak się we mnie nazbiera po wielokrotnym zaciskaniu zębów - ciężko jest milczeć, trudno wytrzymać...

 • "Wielki Gatsby" i rozrywka w formacie 3D

  ..."Wielki Gatsby" był najbardziej oczekiwanym filmem roku w Ameryce. Nie tylko przez publiczność, ale też przez handel, który przyszykował towary związane z fabułą - od brylantowych naszyjników Tiffany, po ubrania "w stylu Gatsby", czyli epoki jazzu lat 20. XX wieku... O filmie, zaraz po światowej premierze, specjalnie dla INTERIA.PL pisze Krzysztof Kłopotowski.