• Informacje na temat:

  krzysztof stroiński

Artykuły na temat: krzysztof stroiński
 • Lulek zawodowiec? Krzysztof Stroiński jako zabójca

  Nie każdy zabójca musi mieć twarz Mickeya Rourke'a i tatuaże Danny'ego Trejo. Wystarczy rzut oka na bohatera "Anatomii zła" - thrillera w reżyserii Jacka Bromskiego. "Przeciętniakiem robiącym grzecznie zakupy w warzywniaku jest tylko do momentu pierwszego strzału" - napisał jeden z recenzentów o postaci wykreowanej przez Krzysztofa Stroińskiego.

 • Dorociński i Stroiński u Konopki

  Marcin Dorociński i Krzysztof Stroiński zagrają główne role w dramacie "Lęk wysokości", opowieści o trudnych emocjonalnych relacjach między synem - młodym dziennikarzem, a jego psychicznie chorym ojcem - poinformowali we wtorek, 17 listopada, twórcy filmu.

 • "Matki, żony i kochanki": Kownacka zagrała żonę Stroińskiego

  ...cała Polska. W postać jej serialowego męża Michała wcielił się 2 lata starszy od niej aktor Krzysztof Stroiński. Jeszcze w pierwszych latach liceum Gabriela, z domu Kwasz, wcale nie myślała(...). Miała 58 lat. Krzysztof Stroiński, grając w "Matkach, żonach i kochankach", również miał już za sobą ponad 30 ról w filmach i serialach, w tym najsłynniejszą - kultową rolę Leszka Góreckiego...

 • Mikołaj Stroiński: Już w latach 90. czytałem książki Sapkowskiego i byłem ich fanem

  Trzecia część gry o Wiedźminie ma swój niepowtarzalny klimat i nie tylko, jeśli chodzi o rozbudowanie postaci czy grafikę. O muzyce do polskiego produktu eksportowego, pracy przy serialach i dyplomie Berklee porozmawialiśmy z Mikołajem Stroińskim – kompozytorem, który obecnie mieszka w Los Angeles.

 • Krzysztof Stelmaszyk: Seriale są potrzebne

  W damskiej ubikacji napisano "Głupi kaowiec". To cytat z niezapomnianego "Rejsu". Ale w Teatrze Studio, skąd całkiem niedawno pana zwolniono - i to dyscyplinarnie - jak wieść niesie, podejrzewano pana o to samo. Z teatru wyrzucono również takie tuzy jak Krzysztof Stroiński czy Łukasz Simlat. O co poszło? Krzysztof Stelmaszyk: - Trzeba by spytać władz miasta. Ale wymazał pan ściany sprayem...

 • Więckiewicz wykorzystuje Orleańską

  Już 24 grudnia na ekranach polskich kin zadebiutuje obraz Tadeusza Króla - "Zwerbowana miłość". Główne role w produkcji grają: Robert Więckiewicz, Krzysztof Stroiński i Joanna Orleańska.

 • "Pitbull. Ostatni pies": Jest plakat

  Właśnie zaprezentowano oficjalny plakat filmu "Pitbull. Ostatni pies" w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy "Jacka Stronga" i kultowych "Psów". W rolach głównych w produkcji zobaczymy "starą gwardię" bohaterów czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico.

 • Ruszają zdjęcia do filmu dla dzieci "Tarapaty"

  Z początkiem sierpnia ruszają zdjęcia do przygodowego filmu Marty Karwowskiej "Tarapaty". To film o tym, że największym skarbem, jaki możesz znaleźć, jest przyjaciel. W "Tarapatach" zagrają m.in. Joanna Szczepkowska, Krzysztof Stroiński, Roma Gąsiorowska i Piotr Głowacki.

 • "Lęk wysokości" Konopki: Osobiste tereny

  Podczas czwartego dnia Festiwalu Polskich Filmółw Fabularnych w Gdyni pokazano fabularny debiut Bartka Konopki "Lęk wysokości". Główne role zagrali Marcin Dorociński i Krzysztof Stroiński.

 • Nowy film Bartka Konopki

  Bartek Konopka, reżyser nominowanego do Oscara dokumentu "Królik po berlińsku", zakończył zdjęcia do filmu fabularnego. W "Lęku wysokości", opowieści o trudnej relacji ojca i syna, główne role zagrali Krzysztof Stroiński i Marcin Dorociński.

Zdjęcia na temat: krzysztof stroiński
Wideo na temat: krzysztof stroiński
Dyskusje na temat: krzysztof stroiński