• Informacje na temat:

  krzysztof to nie imie

Artykuły na temat: krzysztof to nie imie
 • Krzysztof Ziemiec: Wypowiadam się w imieniu wszystkich, których dotyka hejt

  We wtorek, 5 lutego, Edyta Lewandowska zastąpiła Krzysztofa Ziemca w głównym wydaniu "Wiadomości" TVP1. Według portalu Wirtualnemedia, powodem odejścia dziennikarza był hejt i groźby skierowane wobec niego i jego rodziny. Sam zainteresowany nie potwierdza tych informacji. Natomiast udzielił serwisowi długiego wywiadu o hejcie w sieci.

 • Krzysztof Zanussi reaguje po emisji "Nic się nie stało"

  Po telewizyjnej premierze dokumentu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" Krzysztof Zanussi opublikował na swoim Facebooku oświadczenie, w którym zapowiada wystąpienie na drogę sądową przeciwko twórcom filmu.

 • Krzysztof Penderecki nie żyje. Msza św. będzie miała charakter zamknięty

  Decyzją rodziny Krzysztofa Pendereckiego msza żałobna w intencji zmarłego kompozytora odbędzie się w najbliższych dniach. Nabożeństwo, z uwagi na pandemię COVID-19, będzie miało charakter zamknięty - poinformował w poniedziałek PAP dyrektor Stowarzyszenia im. Beethovena Andrzej Giza.

 • Jacek Kurski: W imię dobra Telewizji Polskiej oddaję się do dyspozycji prezydenta

  ..."W imię dobra Telewizji Polskiej oddaję się do dyspozycji prezydenta" - napisał prezes TVP Jacek Kurski w liście do prezydenta Andrzeja Dudy. Podkreślił, że jego osoba "nie jest i nie będzie" przeszkodą w zapewnieniu TVP stabilnych podstaw finansowania, uzależnionych od decyzji głowy państwa.

 • Tramwaj imienia Krzysztofa Klenczona

  Gratka dla wielbicieli talentu Krzysztofa Klenczona. We wtorek (4 października) nowa Pesa Swing, której patronem został muzyk, przejedzie trasą Klenczona: z Gdańsk-Oliwa, Wita Stwosza - Wrzeszcz - Hucisko. Tramwajem pojedzie żona Klenczona Alicja "Bibi" Klenczon-Corona.

 • Krzysztof "Jary" Jaryczewski: Chciałem zdobywać piękne kobiety

  Takie przeboje, jak "Party" czy "Andzia" zna w Polsce niemal każdy. Większość zna również nazwisko ich wykonawcy - Krzysztofa "Jarego" Jaryczewskiego. Pomimo licznych problemów w przeszłości Jary wciąż występuje na scenie. 21 lutego 2020 roku obchodzi 60. urodziny.

 • Krzysztof Zanussi: Jan Paweł II otworzył katolicyzm na przyszłość

  Jan Paweł II "otworzył katolicyzm na przyszłość"- to tytuł tekstu Krzysztofa Zanussiego, opublikowanego we wtorek przez włoski dziennik katolicki "Avvenire" w związku ze stuleciem urodzin papieża. Zanussi podkreślił, że Jan Paweł II "adresował swoje przesłanie do całej współczesności", a nie tylko do "przekonanych".

 • IX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku otrzymało imię Krzysztofa Kolbergera

  IX Liceum Ogólnokształcącemu w Gdańsku nadane zostało uroczyście w środę imię Krzysztofa Kolbergera. Zmarły przed czterema laty aktor ukończył tę szkołę w 1968 r. W placówce powstanie izba pamięci poświęcona artyście.

 • Krzysztof Cugowski ze Złotym Medalem Gloria Artis. Gratulacje od wicepremiera Piotra Glińskiego

  Jest Pan ikoną polskiej kultury - mówił minister kultury Piotr Gliński podczas uroczystości wręczenia Złotego Medalu "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" Krzysztofowi Cugowskiemu. Wokalista znany z grupy Budka Suflera obchodzi w tym roku podwójny jubileusz pięćdziesięciolecia pracy artystycznej oraz siedemdziesiątych urodzin.

 • Krzysztof Zanussi świętował w Krakowie

  Krzysztof Zanussi świętował w środę, 19 czerwca, w Krakowie swoje 80. urodziny, 60-lecie debiutu filmowego i 40-lecie debiutu teatralnego. Tu przeżyłem koniec wojny i stawiałem swoje pierwsze kroki na UJ, potem robiłem bardzo wiele filmów i mam wielu przyjaciół - mówił dziennikarzom.

Wideo na temat: krzysztof to nie imie
 • Krzysztof Rutkowski wyrzeknie się syna geja? "Tata też bawi się lalką"

  Krzysztof Rutkowski 3 grudnia po raz drugi został ojcem. Chłopiec będzie nosił imię po znanym tacie. Detektyw pragnie, by jego najmłodszy potomek w przyszłości przejął biznes detektywistyczny. Chłopiec ma być męski i twardo stąpający po ziemi. Rutkowski pytany jednak, co jeśli mały Krzysztof junior będzie wolał lalki od pistoletów, wpada w popłoch i, przytulając swoją partnerkę Maję Plich, mówi

 • "Barwy szczęścia": Mateusz Banasiuk o Franku

  Los sprawi, że Franek (Mateusz Banasiuk) nie zdąży odwieźć Cariny (Divine Kitenge-Martyńska) do szpitala. Sam odbierze poród i w domu powita na świecie małego Stefanka. Górka (Krzysztof Kiersznowski) będzie dumny z tego, że wnuk dostał imię po nim... Sprawdźcie, co o kręceniu scen porodu i... romansach Franka opowiedział nam Mateusz Banasiuk!

 • Krzysztof Antkowiak: Nie da się być i muzykiem, i celebrytą

  Krzysztof Antkowiak przyznaje, że nigdy nie zależało mu na sławie ani statusie celebryty. Wokalista pojawił się na polskiej scenie muzycznej 26 lat temu, kiedy zdobył popularność hitem „Zakazany owoc(...). To są dwie zupełnie inne drogi. Żeby być celebrytą, trzeba to lubić, trzeba tego chcieć - dodaje. Obecnie Krzysztof Antkowiak występuje solowo oraz współtworzy duet muzyczny Simplefields, który

Dyskusje na temat: krzysztof to nie imie