• Informacje na temat:

  krzysztof wieszczek aktor

Artykuły na temat: krzysztof wieszczek aktor
 • Krzysztof Wieszczek znów uprawia sport

  Po latach przerwy Krzysztof Wieszczek wrócił do sportowej pasji. Szczególnie chętnie uprawia dyscypliny drużynowe, takie jak koszykówka i piłka nożna. Swoich sił spróbował także w niezwykle modnym ostatnio golfie.

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieszczek kibicuje Kaczorowskiej

  Krzysztof Wieszczek kibicuje Agnieszce Kaczorowskiej i Łukaszowi Kadziewiczowi w walce o Kryształową Kulę. Jego zdaniem siatkarz, trenowany przez znaną z perfekcjonizmu Kaczorowską, ma duże szanse pozytywnie zaskoczyć widzów i jury programu. Przyznaje też, że wyjście na parkiet dla amatora wymaga sporo odwagi.

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieszczek i Kaczorowska zwycięzcami! [finał]

  Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska pokonali duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański w finałowym odcinku 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". Zwycięska para otrzymała 100 tysięcy złotych.

 • "Taniec z Gwiazdami": Krzysztof Wieszczek przełamie monopol kobiet?

  Do tej pory tylko czterem mężczyznom udało się stanąć na najwyższym podium "Tańca z Gwiazdami". Ostatnim, który sięgnął po Kryształową Kulę, był jesienią 2011 roku Kacper Kuszewski. Teraz szansę na zwycięstwo ma Krzysztof Wieszczek.

 • "Galeria": Pietrucha za kratkami!

  Julia Pietrucha za kratkami. Iwona Guzowska w roli więźniarki, która ją pobije. Monika Kwiatkowska, Dorota Naruszewicz, Dorota Czaja-Bilska, Aleksandra Kisio, Ada Fijał, Krzysztof Wieszczek, Ignacy Gogolewski i wielu innych wspaniałych aktorów w zaskakujących kreacjach - wszystko w nowym, trzecim sezonie "Galerii". Nowe odcinki już od 28 stycznia w Jedynce.

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadli Fijał i Łapanowski [7. odcinek]

  Aż dwie pary odpadły w siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Z programem musieli pożegnać się Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawliewa oraz Ada Fijał i Krzysztof Hulboj.

 • "Taniec z Gwiazdami": Łukasz Garlicki odpadł, Ada Fijał zachwyciła [5. odcinek]

  Łukasz Garlicki odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Największą niespodziankę w 5. odcinku show Polsatu sprawił duet Ada Fijał - Krzysztof Hulboj, który w klasyfikacji jury wyprzedził dotychczasowych faworytów: Tatianę Okupnik i Tomasza Barańskiego. W następnym odcinku gwiazdy zatańczą z wybranymi przez widzów partnerami.

 • Kasia Nova o toksycznym związku ("Zamykam serce")

  ...napisała Beata Eizenhart. W teledysku obok Kasi zagrał aktor Krzysztof Wieszczek (zwycięzca trzeciej edycji programu "Taniec z gwiazdami", odtwórca roli Bartłomieja Bachledy w "Szpilkach na giewoncie...

 • "TzG": Tatiana Okupnik trenuje bez muzyki

  Garlicki , oraz aktor Krzysztof Wieszczek, który do "Tańca z Gwiazdami" poszedł dla mamy; wokalistka, aktorka, youtuberka i modowy ekspert - Ada Fijał , Polka urodzona w Kazachstanie, aktorka, która(...) odcinek show 6 marca o godz. 20 w Polsacie. W wiosennej edycji show, obok Tatiany Okupnik, wystąpią również: aktorka Ewa Kasprzyk ; utytułowany windsurfingowiec, wielokrotny mistrz świat i Europy...

 • "Taniec z Gwiazdami": Pófinał bez Ewy Kasprzyk [9. odcinek]

  ...zdobyła 38 punktów. Drugą część programu także rozpoczęli Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska. Para zatańczyła walca angielskiego, którego kilka tygodni temu aktor zaprezentował wraz z Waleriją Żurawlewą. "Krzysztof jeszcze lepsza praca stóp. Lepsze unoszenia i opadania. Lepsza rama. Czy ty przypadkiem do Blackpool nie chcesz ze mną jechać?" - pytał Michał Malitowski, sugerując aktorowi, że...

Zdjęcia na temat: krzysztof wieszczek aktor
Wideo na temat: krzysztof wieszczek aktor
 • Krzysztof Wieszczek o zakopiańskich tradycjach

  Górale, przy całym swoim przywiązaniu do tradycji i kultywowaniu jej, żyją zupełnie współcześnie. To dla mnie ciekawe zjawisko - mówi aktor grający główną rolę męską w serialu "Szpilki na Giewoncie".

 • "Przyjaciółki": Zapowiedź 9. sezonu

  Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) odbudują swoje małżeństwo? Jak Inga (Małgorzata Socha) i Robert (Krzysztof Wieszczek) poradzą sobie z niespodziewaną rozłąką? Czy ich dziecko(...) Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Mariusz Bonaszewski, Marek Bukowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz i Kamil Kula. W nowych

 • "Przyjaciółki": Zwiastun 8. sezonu

  W ósmej serii serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak, Adam Adamonis