• Informacje na temat:

  krzysztof wieszczek role

Artykuły na temat: krzysztof wieszczek role
 • "Przyjaciółki": Krzysztof Wieszczek i jego pierwszy raz

  Krzysztof Wieszczek grający jedną z głównych męskich ról w "Przyjaciółkach" wziął udział w Półmaratonie Warszawskim. Serialowy partner Małgorzaty Sochy przyznał, że był to jego pierwszy maraton. Trasę 21 km pokonał w 2 godziny i jest z siebie bardzo dumny.

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadli Fijał i Łapanowski [7. odcinek]

  Aż dwie pary odpadły w siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Z programem musieli pożegnać się Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawliewa oraz Ada Fijał i Krzysztof Hulboj.

 • Z "Przyjaciółek" do "Pierwszej miłości": Nowy przystojniak w Wadlewie

  Do obsady "Pierwszej miłości" dołączył Krzysztof Wieszczek.

 • Kaczorowska poprowadzi Polsat SuperHit Festiwal

  Już w sobotę Agnieszka Kaczorowska pojawi się na scenie Opery Leśnej podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2015.

 • "M jak miłość": Najgorętsze serialowe transfery 2016 roku!

  Co łączy Małgorzatę Pieńkowską, Barbarę Kurdej-Szatan, Katarzynę Dąbrowską, Jakuba Świderskiego z Mateuszem Damięckim, Krzysztofem Wieszczkiem, Michałem Malinowskim i Mikołajem Roznerskim? Każdy z nich może zaliczyć mijający 2016 r. do udanych, przynajmniej pod kątem stanu konta w banku, bo ich udziałem stały się najgorętsze serialowe transfery roku!

 • "Taniec z Gwiazdami": Co zatańczą Kasprzyk i Kliment?

  W najbliższy piątek, 6 marca, widzów spragnionych tanecznej rywalizacji, czeka pierwszy odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Na parkiecie pojawi się 12 par i już w pierwszym odcinku któraś z nich będzie musiała pożegnać się z show. Zobaczcie, jak ćwiczy Ewa Kasprzyk i Jan Kliment.

 • "Przyjaciółki": Optymista i realista jednocześnie

  Pierwszą dużą rolę Krzysztof Wieszczek zagrał w „Szpilkach na Giewoncie”, potem zdobył Kryształową Kulę w „Tańcu z gwiazdami”, a teraz walczy o serce Ingi w serialu „Przyjaciółki”. Nie próżnuje!

 • "Taniec z Gwiazdami": Pożegnanie z bokserem Marcinem Najmanem [2. odcinek]

  Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami", który widzowie Polastu obejrzeli w piątek, 13 marca, okazał się pechowy dla Marcina Najmana i Hanny Żudziewicz. Para musiała pożegnać się z programem. Na faworytów show wyrastają Tatiana Okupnik i Tomasz Barański, którzy za swój taniec otrzymali 40 punktów!

 • "Na Wspólnej": Będzie dużo zwrotów akcji

  Krzysztofa Wieszczka możemy oglądać zarówno w „Pierwszej miłości”, w „Na Wspólnej”, jak i w „Przyjaciółkach”. W każdym z tych seriali dużo się będzie działo w najbliższych odcinkach i po wakacjach.

 • Agnieszka Kaczorowska odkrywa swoje kolejne twarze

  Taniec jest dziedziną bardzo aktorską, zwłaszcza w tym programie. Udział w show daje mi pełnię szczęścia, ponieważ mogę łączyć moje dwie największe pasje - przyznaje Agnieszka Kaczorowska, którą znamy też jako Bożenkę z serialu "Klan".

Zdjęcia na temat: krzysztof wieszczek role
Wideo na temat: krzysztof wieszczek role
 • Krzysztof Wieszczek o zakopiańskich tradycjach

  Górale, przy całym swoim przywiązaniu do tradycji i kultywowaniu jej, żyją zupełnie współcześnie. To dla mnie ciekawe zjawisko - mówi aktor grający główną rolę męską w serialu "Szpilki na Giewoncie".

 • "Przyjaciółki": Zwiastun 6. odcinka

  Kasprzykowski). Organizuje wystawną kolację i zaprasza przyjaciółki wraz z partnerami. Spotkanie udaje się doskonale, dziewczyny poznają Roberta (Krzysztof Wieszczek) i Janka (Marek Bukowski. Po kolacji Inga

 • Kaczorowska została "twarzą tanich butów"

  Agnieszka Kaczorowska może mówić o prawdziwym sukcesie. Tancerka, znana dotąd z roli Bożenki w serialu „Klan”, dzięki udziałowi w show „Taniec z gwiazdami” wyrasta na jedną z najpopularniejszych Polek. Nie dość, że wraz z Krzysztofem Wieszczkiem wygrała drugą edycję programu, zdobywając Kryształową Kulę, to jeszcze została ostatnio twarzą jednej z marek obuwniczych. Na jaką kwotę opiewa