• Informacje na temat:

  krzysztof wieszczek szpilki na giewoncie

Artykuły na temat: krzysztof wieszczek szpilki na giewoncie
 • W szpilkach na... Giewont?

  Rozpoczęły się zdjęcia do nowego serial u "Szpilki na Giewoncie". Zakopiańska ekipa to swoisty gabinet osobliwości, które pracę traktują lekką ręką. W firmie zdecydowanie mocniej pachnie kawą niż(...) Schejbal (Ewa), Krzysztof Wieszczek (Bartek), Marcin Rogacewicz (Grzegorz), Iza Kuna (Eliza), Małgorzata Pieczyńska (Aniela), Katarzyna Gniewkowska (Barbara), Maciej Kozłowski (Jędrek), Bartłomiej Topa...

 • "Szpilki na Giewoncie": Intrygi

  Wciągnie w nie Jaśka (Bartłomiej Topa), drobnego pijaczka, pracującego jako biały niedźwiedź, pozujący do fotografii, oraz swoją przyjaciółkę z Krakowa, Annę (Renata Dancewicz). Jasiek wyśledzi, gdzie Ewa i Bartek (Krzysztof Wieszczek) najczęściej się spotykają. Anna tak przekonująco zagra kochankę przystojnego taternika, że doprowadzi do rozstania pary. Ta intryga ma jednak słaby punkt. Bartek...

 • "Szpilki na Giewoncie" bez TOPR-u

  Ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego (TOPR) nie użyczą swojego wizerunku ani loga dla potrzeb kręconego właśnie nowe serialu Polsatu "Szpilki na Giewoncie".

 • "Szpilki na Giewoncie": Nowe otwarcie

  Zbliżający się 4. sezon "Szpilek na Giewoncie" to całkowicie nowe otwarcie dla historii tego popularnego serialu. Już na wiosnę zobaczymy nowych bohaterów i ich humorystyczne perypetie na tle ukochanych przez widzów górskich pejzaży, malowniczych zakątków Zakopanego i wielkomiejskiej scenerii Warszawy.

 • "Taniec z Gwiazdami": Krzysztof Wieszczek przełamie monopol kobiet?

  Do tej pory tylko czterem mężczyznom udało się stanąć na najwyższym podium "Tańca z Gwiazdami". Ostatnim, który sięgnął po Kryształową Kulę, był jesienią 2011 roku Kacper Kuszewski. Teraz szansę na zwycięstwo ma Krzysztof Wieszczek.

 • "Szpilki na Giewoncie": Wieczór panieński

  Niestety, okaże się on klapą. Ewa, choć w głębi duszy kocha Bartka Bachledę (Krzysztof Wieszczek), nie będzie mogła mu wybaczyć, że ją oszukał i wykorzystał. Aby uleczyć złamane serce, znowu zbliży się do Grzegorza (Marcin Rogacewicz). Gdy ten poprosi ją o rękę, bez wahania się zgodzi. Z okazji zbliżającego się terminu ślubu Hanka (Anita Jancia), Wiki (Joanna Kulig) i Aniela (Małgorzata...

 • Krzysztof Wieszczek: Powoli się uzależniam

  Pierwszą dużą rolę zagrał w "Szpilkach na Giewoncie", potem w parze z Agnieszką Kaczorowską zdobył Kryształową Kulę w "Tańcu z Gwiazdami", a teraz walczy o serce Ingi w serialu "Przyjaciółki". Nie próżnuje!

 • "Szpilki..." wygrywają z konkurencją

  Cztery pierwsze odcinki serialu "Szpilki na Giewoncie" z Magdaleną Schejbal w roli głównej oglądało w Polsacie średnio 2,7 mln widzów.

 • "Szpilki..." wrócą na wiosnę

  Zakończony 25 listopada pierwszy sezon serialu "Szpilki na Giewoncie" gromadził przed ekranami telewizorów średnio 2,62 mln widzów. W grudniu ruszają zdjęcia do drugiego sezonu, który pojawi się na antenie prawdopodobnie wiosną 2011 roku.

 • Krzysztof Wieszczek: Optymista i realista w jednym

  Pierwszą dużą rolę zagrał w "Szpilkach na Giewoncie", potem zdobył Kryształową Kulę w "Tańcu z gwiazdami", a teraz walczy o serce Ingi w serialu "Przyjaciółki". Nie próżnuje!

Wideo na temat: krzysztof wieszczek szpilki na giewoncie
 • Krzysztof Wieszczek o zakopiańskich tradycjach

  Górale, przy całym swoim przywiązaniu do tradycji i kultywowaniu jej, żyją zupełnie współcześnie. To dla mnie ciekawe zjawisko - mówi aktor grający główną rolę męską w serialu "Szpilki na Giewoncie".

 • Nowa miłość w "Szpilkach na Giewoncie"?

  Koło Bartka zaczyna się kręcić piękna kobieta... Czy widzowie "Szpilek na Giewoncie" będą świadkami rozkwitu kolejnego uczucia? Krzysztof Wieszczek o tym, co czeka jego bohatera w nowych odcinkach "Szpilek na Giewoncie".

Dyskusje na temat: krzysztof wieszczek szpilki na giewoncie