• Informacje na temat:

  krzysztof zaleski reżyser

Artykuły na temat: krzysztof zaleski reżyser
 • Maria Pakulnis długo nie mogła się z tym pogodzić

  Maria Pakulnis (63 l.) i jej mąż, Krzysztof Zaleski (†60 l.) przeżyli razem 27 lat. Choć w ich związku nie brakowało burz, zawsze wychodzili zwycięsko z kryzysów. Gdy wydawało się, że nic już nie zmąci ich rodzinnego szczęścia, wydarzył się dramat, który na zawsze przekreślił ich wspólną przyszłość.

 • Maria Pakulnis: Ten magiczny czas

  W przededniu Wigilii Maria Pakulnis opowiada o przygotowaniach do świąt i kulinarnych tradycjach. - Moja rodzina pochodzi z Litwy, więc na stole nie może zabraknąć kutii - zdradza aktorka .

 • Maria Pakulnis jest gotowa na nową miłość?

  Maria Pakulnis (59 l.) od śmierci męża Krzysztofa Zaleskiego (†60 l.) nie odnalazła szczęścia w miłości. Niedawno wyznała, że chciałaby mieć kochającego mężczyznę u swojego boku, ale do tej pory… obawiała się, jak na to zareaguje jej syn. Okazuje się, że martwiła się zupełnie niepotrzebnie.

 • Janusz Gajos w monodramie "Msza za miasto Arras"

  Janusz Gajos wystąpi w monodramie "Msza za miasto Arras" na podstawie tekstu Andrzeja Szczypiorskiego. To raport o ludzkiej kondycji i szkodliwym wpływie ideologii. Premiera spektaklu odbędzie się 21 maja w warszawskim Teatrze Narodowym.

 • Smutne święta Marii Pakulnis

  To pierwsza Wielkanoc aktorki bez męża, Krzysztofa Zaleskiego. Aktor i reżyser przegrał walkę z nowotworem 20 października 2008 roku.

 • Rozdano Feliksy Warszawskie

  Reżyser Krzysztof Zaleski, aktorzy: Danuta Szaflarska, Julia Kijowska, Andrzej Zieliński i Grzegorz Damięcki zostali laureatami nagród teatralnych Feliksy Warszawskie za sezon 2006/2007. Gala wręczenia nagród odbyła się w poniedziałek, 29 października, w Warszawie.

 • Maria Pakulnis zawsze wiedziała, że jest inna! Wstrząsające, co wyznała po latach

  ...mogłam jeść z nerwów" - opowiada. Kiedy na jej drodze stanął reżyser i aktor Krzysztof Zaleski poczuła, że świat może wyglądać inaczej. *** Czytaj więcej na następnej stronie:  "Związałam się...

 • Księża o Dodzie: "błazenada"

  Informacja, że Doda wystąpi w filmie u Krzysztofa Zanussiego, uchodzącego dotychczas ze reżysera kina moralnego niepokoju, za twórcę będącego nieco poza popkulturą, wzbudziła spore kontrowersje. Słowa krytyki popłynęły nawet ze strony księży.

 • Maria Pakulnis nie chce już być sama! W jej życiu ktoś się pojawił?!

  ..., jeszcze przede mną".  Syn Marii, Jan, jest już dorosłym człowiekiem. Jego ojcem był Krzysztof Zaleski, aktor i reżyser. Choć połączyła ją z nim wielka miłość, nie ominęły kryzysy, w tym romans jej męża(...).  "Krzysztof miał wielką wrażliwość na drugiego człowieka, silną osobowość, niezmienne poglądy na temat życia, pracy. Rzadko zdarzają się tacy ludzie" - dodała.  Czy w Janie Fryczu odnalazła jakieś cechy...

 • Tablica poświęcona Łomnickiemu

  Tablicę pamiątkową poświęconą wybitnemu polskiemu aktorowi, reżyserowi i pedagogowi Tadeuszowi Łomnickiemu odsłonięto w czwartek, 22 lutego, we foyer teatru Collegium Nobilium warszawskiej Akademii Teatralnej. Uroczystość odbyła się z okazji przypadającej w czwartek 15. rocznicy śmierci artysty.

Dyskusje na temat: krzysztof zaleski reżyser