• Informacje na temat:

  krzysztof zalewski z idola

Artykuły na temat: krzysztof zalewski z idola
 • Impact Festival: Krzysztof Zalewski na otwarcie

  Tegoroczną edycję Impact Festival otworzy wokalista Krzysztof Zalewski, promujący swój najnowszy album "Złoto".

 • Recenzja Krzysztof Zalewski "Zalewski śpiewa Niemena”: Przyszła legenda spotyka legendę

  To mogła być tylko płyta z coverami Czesława Niemena. Na szczęście Krzysztof Zalewski podszedł do materiału ze świeżą głową. Dzięki temu otrzymaliśmy album, który udowadnia nie tylko geniusz autora "Snu o Warszawie", ale również potencjał Zalewskiego na stanie się legendą.

 • Hania Stach urodziła syna w Malezji. Jak dziś wygląda zapomniana gwiazda "Idola"?

  Finalistka drugiej edycji "Idola" Hania Stach na Instagramie pochwaliła się narodzinami swojego pierwszego dziecka. Syn o imieniu Iwo przyszedł na świat w Malezji, gdzie obecnie mieszka polska wokalistka.

 • Krzysztof Zalewski i Natalia Przybysz razem ("Miłość miłość")

  Poniżej możecie zobaczyć niezwykły teledysk "Miłość miłość" Krzysztofa Zalewskiego. W klipie gościnnie wystąpiła Natalia Przybysz.

 • Krzysztof Zalewski: Płyta w lutym

  Krzysztof Zalewski zakończył pracę nad debiutancką płytą. Album laureata drugiej edycji "Idola" trafi do sklepów w lutym 2004 roku. Pierwotnie krążek miał się ukazać już w minione wakacje. Prace nad nim trwały jednak dłużej, niż zaplanowano.

 • Krzysztof Zalewski: Album w lutym

  ...16 lutego - tę datę powinni zapamiętać wszyscy fani Krzysztofa Zalewskiego. Właśnie tego dnia zwycięzca drugiej edycji "Idola" wydaje debiutancką płytę, zatytułowaną "Pistolet". Teledysk do pierwszego singla, "What I Am", już od paru tygodni można oglądać na antenie muzycznych telewizji.

 • "​Zalewski śpiewa Niemena" już dostępny

  Najnowszy album Krzysztofa Zalewskiego "Zalewski śpiewa Niemena" trafił na sklepowe półki w piątek 26 stycznia. Na płycie znalazły się piosenki ikony polskiego rocka Czesława Niemena.

 • Pol'And'Rock Festival (Przystanek Woodstock): Krzysztof Zalewski, Koniec Świata i Bethel

  ...poznaliśmy kolejnych wykonawców, którzy zagrają na Małej Scenie. Krzysztof Zalewski to multiinstrumentalista, autor i kompozytor. W 2003 roku - w wieku 19 lat - wygrał drugą edycję polskiego "Idola" . W 2004 roku, na mocy wygranego kontraktu, wydał debiutancki album zatytułowany "Pistolet". Potem jak mówią: "zniknął". Przez ten czas jednak cały czas był obecny na scenie...

 • Krzysztof Zalewski po "Idolu": Nie byłem gotowy

  ..."Po programie moja twarz była wszędzie, jednak ja nie byłem gotowy do wykonywania tego zawodu" - mówi zwycięzca "Idola" Krzysztof Zalewski, który płytą "Zelig" przypomina się po dziewięciu latach.

 • "Idol": Zobacz zwiastun pierwszego odcinka!

  Pierwszy odcinek nowej edycji "Idola" już za niecały tydzień. Mamy pierwsze wideo z przesłuchań użytkowników. Kogo zobaczymy w najbliższym odcinku? Jakie będą werdykty jurorów? Zobacz zwiastun programu.

Wideo na temat: krzysztof zalewski z idola
 • Krzysztof Zalewski: Wojewódzki nie poznaje mnie na ulicy

  Podczas drugiej edycji programu "Idol" Kuba Wojewódzki mocno wspierał poczynania Krzysztofa Zalewskiego. Utarło się nawet przekonanie, że stał się on ulubieńcem dziennikarza. Dziś wokalista przyznaje, że Kuba nie poznaje go na ulicy. "Na pewno nie obserwuje moich poczynań. Spotkałem się z nim kilka razy na mieście i nigdy mnie nie poznał" - mówi Krzysztof agencji Newseria Lifestyle. Dodaje