• Informacje na temat:

  książę george

Artykuły na temat: książę george
 • Książe Harry i Meghan Markle w posiadłości Clooneyów

  Książę i księżna Sussex zostali zaproszeni na kilka dni urlopu do włoskiej rezydencji George'a i Amal Clooneyów nad jeziorem Como. Goście spędzili w posiadłości aktora cały weekend.

 • Książę William w "Simpsonach"?

  W "obsadzie" animowanego serial u "Simpsonowie" mogą znaleźć się postaci wzorowane na brytyjskich książętach Williamie i Harrym. Plany te ujawnił kilka dni temu producent popularnego serialu, Al Jean.

 • George Michael: Ślub na 10. rocznicę

  Informowaliśmy już o tym, że 42-letni George Michael zamierza wziąć ślub ze swoim partnerem Kennym Gossem (47 l.). Już w środę, 21 grudnia, w Wielkiej Brytanii wchodzi w życie prawo o związkach homoseksualnych, jednak angielski wokalista woli poczekać do czerwca 2006 roku, kiedy minie 10 lat od początku jego związku z Gossem, teksańskim przedsiębiorcą.

 • Maciej Rock jako kapryśny książę "przy kości"

  Cała Polska kojarzy Maćka Rocka z wielu popularnych programów telewizyjnych. Teraz próbuje sił w nagraniu do polskiej wersji językowej animacji "Królowa Śniegu". Wciela się tu w postać rozkapryszonego księcia. Oto co mówi o swojej roli: "Moja postać jest niezwykła, jest to książę lekko 'przy kości', czyli zupełnie jak ja..." - po czym żartobliwie dodaje - "...żaden Dowbor, żaden George Clooney...

 • Kogo aresztują w 2010? Lista!

  Pete Doherty, Amy Winehouse a może George Michael i książę Harry?

 • Steven Spielberg rządzi na liście płac

  Reżyser filmowy i producent Steven Spielberg ( "Monachium" , "Wojna światów" , "Szczęki" ) został uznany najlepiej zarabiającą w 2005 roku gwiazdą - podał magazyn "Forbes". Trzecie miejsce zajął inny filmowy potentat George Lucas ( "Gwiezdne wojny" ).

 • Ostatni klaps na planie filmu "Chopin. Pragnienie miłości"

  Na dziedzińcu Pałacu pod Blachą w Warszawie padł we wtorek, 7 listopada, ostatni klaps na planie filmu "Pragnienie miłości" w reżyserii Jerzego Antczaka. Wykonała go Jolanta Kwaśniewska, a nakręcono ujęcie, w którym książę Konstanty degraduje oficerów.

 • Gwiazdy w trójwymiarowej baśni

  Sigourney Weaver ( "Obcy - Ósmy pasażer Nostromo " ), Sarah Michelle Gellar ( serial "Buffy, postrach wampirów"), Freddie Prinze Jr. ( "Scooby-Doo" ) i George Carlin ( "Dogma" ) użyczą swoich głosów bohaterom animowanego filmu "Happily N'Ever After". Obraz stanowi wariację na temat klasycznych baśni. Dzieło jest realizowane w technice 3D.

 • Najlepszy aktor? Trudny wybór!

  Rok 2012 stał po znakiem świetnych ról męskich. O ile wśród kobiet najpoważniejszą kandydatką do Oscara jest Meryl Streep, tak wśród mężczyzn to George Clooney króluje w przedoscarowych notowaniach. Co na to Jean Dujardin i Brad Pitt?

 • Elton John: Szczegóły wesela

  Pojawiają się pierwsze szczegóły imprezy weselnej Eltona Johna (58 l.) i jego wieloletniego partnera Davida Furnisha (43 l.). Przypomnijmy, że obaj panowie zamierzają zalegalizować swój związek 21 grudnia, gdy w Wielkiej Brytanii będzie można zawierać związki homoseksualne. W uroczystości weselnej mają wziąć udział m.in. George Michael i Gary Barlow z Take That.

Zdjęcia na temat: książę george
Wideo na temat: książę george
 • Książę George został wyśmiany przez jedną z dziennikarek za swoje lekcje baletu

  Książę George wyśmiany przez amerykańską dziennikarkę Larę Spencer. Podczas programu „Good Morning America” zażartowała z lekcji baletu chłopca. Pierworodny syn księcia Williama i Kate Middleton ma uczęszczać na nie w kolejnym semestrze swojej nauki. Spencer mówiąc o tym, zrobiła znaczącą przerwę i pozwoliła publiczności na śmiech. Sama też dołączyła do rozweselonego tłumu. „Książę William

 • Księżniczka Charlotte i książę George skradli serca ludzi z całego świata!

  Księżniczka Charlotte i książę George to potomkowie Kate i Williama, członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Dzieci towarzyszą rodzicom w większości podróży reprezentacyjnych. Każde ich oficjalne wyjście jest szeroko komentowane. Wszystko przez to, że Charlotte i George to niezwykle towarzyskie i zabawne rodzeństwo. Jak ich nie kochać? (Agencja TVN / x-news)

 • Kate, William i mały George w Sydney

  Brytyjski książę William, jego żona Kate i ich synek, książę George przybyli do słonecznego Sydney. Przywitały ich tłumy fanów, wznoszących głośne okrzyki oraz delegacja oficjalna złożona z dostojników państwowych, z premierem Tonym Abbottem na czele. Australia to kolejny, po Nowej Zelandii, przystanek trzytygodniowej podróży książęcej pary. Na początek Kate i William zostali zabrani do słynnej

Dyskusje na temat: książę george