• Informacje na temat:

  książe harry

Artykuły na temat: książe harry
 • Książe Harry jammował z The Killers

  Perkusista The Killers, Ronnie Vanucci Jr., przyznał, że 10 lat temu jego zespół miał niewielki epizod związany z księciem Harrym.

 • Książe Harry i Meghan Markle w posiadłości Clooneyów

  ...i księcia Harry'ego, aby przybyli do ich letniego domu, kiedy tylko zechcą" - poinformował jeden z amerykańskich magazynów. Zaproszenie to para książęca ostatecznie przyjęła w ubiegły weekend, lecąc(...) się zamieszaniem wywoływanym przez rodzinę Meghan Markle. Księżna wyruszyła 19 sierpnia w swą oficjalną podróż do Stanów Zjednoczonych, podczas gdy książę Harry oczekuje jej powrotu w środę. 

 • Książę Harry i Bon Jovi w utworze "Unbroken". "Ten utwór jest nawiedzony"

  Książę Harry i Bon Jovi nagrali nową wersję "Unbroken". W studiu towarzyszył im chór złożony z weteranów wojennych.

 • Książę Harry rapuje!

  Brytyjski grime'owiec Dizzee Rascal zaniemówił podczas spotkania z księciem Harrym.

 • Książę Harry bohaterem filmu

  Życie brytyjskiego księcia Harry'ego - syna słynnej księżnej Diany i drugiego w kolejności pretendenta do brytyjskiego tronu - posłuży za podstawę dla scenariusza filmowego.

 • Książę Harry i Meghan Markle pobiorą się 19 maja

  Książę Harry i jego amerykańska narzeczona, aktorka Meghan Markle pobiorą się 19 maja 2018 roku - poinformował w piątek w komunikacie Pałac Kensington. Ślub odbędzie się w kaplicy św. Jerzego na Zamku Windsorskim w zachodnim Londynie.

 • Książę Harry i Meghan Markle: Pierwszy taniec do przeboju Whitney Houston

  Do ślubu brytyjskiego arystokraty i byłej aktorki już mniej niż dwa tygodnie. Meghan Markle i książę Harry przygotowania prawdopodobnie mają już za sobą. Teraz czas na dopinanie wszystkiego na ostatni guzik. Brytyjskie media donoszą o tym, jaką piosenkę do pierwszego tańca wybrali narzeczeni.

 • Książę Harry zaręczył się z amerykańską aktorką Meghan Markle

  Piąty w kolejności do brytyjskiego tronu książę Harry zaręczył się z amerykańską aktorką Meghan Markle - poinformowano w poniedziałek w oświadczeniu Clarence House, dworu księcia Walii Karola, ojca przyszłego pana młodego. Ślub ma odbyć się wiosną 2018 roku.

 • Książę Harry i Meghan Markle: Granica została przekroczona

  Książę Harry, młodszy syn następcy tronu księcia Karola, skrytykował we wtorek, 8 listopada, brytyjskie i światowe media za naruszanie prywatności jego nowej partnerki, amerykańskiej aktorki Meghan Markle. "Granica została przekroczona" - napisał jego sekretarz.

 • Meghan Markle i książę Harry: W oczekiwaniu na ślub roku

  Książę Harry i aktorka Meghan Markle w najbliższą sobotę, 19 maja, powiedzą sobie sakramentalne "tak". W dwa majowe weekendy na kanale National Geographic będzie można zobaczyć dokumenty o burzliwym życiu księcia Harry'ego, niemal bajkowej historii amerykańskiej aktorki oraz o tym, jak wyglądają przygotowania do wielkiego "royal wedding".

Zdjęcia na temat: książe harry
 • Książę Harry
 • Książę Harry
Wideo na temat: książe harry
 • Książę Harry nieślubnym dzieckiem Diany!? Kamińska-Radomska komentuje!

  Książę Harry jest nieślubnym dzieckiem Diany? Irena Kamińska-Radomska komentuje. Zobaczcie nagranie!

 • Książę Harry i Meghan przyłapani! Spędzili weekend ze znaną parą!

  Książę i księżna Sussex spędzili weekend z George’em i Amal Clooneyami we Włoszech. Niedawno poślubiona para udała się do posiadłości Clooneyów nad jeziorem Como. Harry i Meghan wykorzystali trzydniową przerwę od wypełniania królewskich obowiązków. Media donoszą, że Meghan pomagała opiekować się Amal bliźniakami. Natomiast Harry oddawał się z przyjemnością grze w koszykówkę. Lokalna policja

 • "Harry Potter i Książę Półkrwi"

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry(...) informację kluczową dla ich wspólnej sprawy. Harry'emu coraz bardziej podoba się Ginny... niestety, Dean Thomas jest nią również zainteresowany. Lavender Brown dochodzi do wniosku, że Ron jest jej