• Informacje na temat:

  książe harry 2011

Artykuły na temat: książe harry 2011
 • Książę Harry i Pippa Middleton mają romans?!

  Książę Harry (31 l.) i Pippa Middleton (32 l.) mają romans?! Brytyjskie media nie mają co do tego żadnych wątpliwości. Według nich para spotyka się od trzech miesięcy, a ich relacja robi się coraz poważniejsza.

 • Cały "Harry Potter" na Blu-ray i DVD

  Filmowe opowieści o przygodach Harry'ego Pottera to jeden z największych fenomenów ostatnich lat. Ekranizacje wszystkich siedmiu książek autorstwa J. K. Rowling stały się przebojami kasowymi na świecie, zarabiając łącznie ponad 5 miliardów dolarów. Wszystkie części są dostępne na Blu-ray i DVD.

 • Meghan Markle i książę Harry: Znana jest data ślubu!

  To już jest pewne! Pałac Kensington właśnie podał dokładną oficjalną datę ślubu księcia Harry’ego (33 l.) i Meghan Markle (36 l.).

 • Nie tylko Harry Potter

  Jest jasne jak nieubłagany koniec filmowej serii o Harrym Potterze, że w tym tygodniu to właśnie na kreowanym przez Daniela Radcliffe'a bohaterze skoncentruje się uwaga kinomaniaków. Kinowa oferta tygodnia oferuje jednak i inne atrakcje, w tym dwa ciekawe polskie filmy: "Prosta historia o miłości" i "Na północ od Kalabrii".

 • Meghan i Harry: Historia jednego imienia

  Meghan Markle to żona brytyjskiego księcia Harry’ego i księżna Sussex, a także aktorka znana z serialu "W garniturach", gdzie wcieliła się w postać Rachel Elizabeth Zane. Meghan zadebiutowała w 2002 roku w serialu "Szpital miejski", a od 2011 była związana z wcześniej wspomnianym serialem "W garniturach". Aktorkę mogliśmy zobaczyć również w "CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku", "CSI: Kryminalne...

 • Harry Potter jak stare kapcie

  "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 1" ("Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1"), reż. David Yates, USA 2010, dystrybutor Warner Bros., premiera kinowa 19 listopada 2010 roku.

 • Prawda dopiero teraz wychodzi na jaw! Meghan Markle omal nie odwołała ślubu z Harrym!

  Książę Harry (32 l.) ponoć chciał dobrze, ale swym zachowaniem omal nie doprowadził do odwołania ślubu przez ukochaną. Właśnie ujawniono kulisy przedślubnych przygotowań...

 • Harry Potter: Kobiety też walczą!

  Najpopularniejsza seria filmowa wszech czasów dobiegła końca. Saga o przygodach Harry'ego Pottera i jego przyjaciół znalazła swój finał w drugiej części superprodukcji "Harry Potter i Insygnia śmierci", która na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD zadebiutuje już 11 listopada 2011.

 • Kłopotliwi goście na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego!

  Zanim książę Harry (33 l.) i Meghan Markle (36 l.) powiedzą sobie „tak”, muszą ustalić listę gości na swój ślub. Nie wszyscy będą z niej zadowoleni. Oni sami będą też musieli uwzględnić interes rodziny królewskiej i rządu...

 • "Harry Potter"? To był koszmar!

  Brytyjski aktor Ralph Fiennes przyznał, że praca na planie filmów o Harrym Potterze była dla niego koszmarem. Gwiazdor codziennie spędzał dwie i pół godziny na charakteryzacji i nie mógł jeść, gdy była ona skończona.