• Informacje na temat:

  książe karol

Artykuły na temat: książe karol
 • Książę Karol w filmie

  Jak donoszą brytyjskie media, książę Karol zdecydował się na udział w filmie zachęcającym do życia w zgodzie z naturą.

 • Książę Karol odwiedził plan nowego filmu o Jamesie Bondzie

  Na planie nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda pojawił się członek brytyjskiej rodziny królewskiej - książę Karol. Spotkał się z twórcami w Pinewood Studios pod Londynem.

 • Książę Karol: Film o miłości

  W Wielkiej Brytanii powstaje telewizyjny film opowiadający o trwającym ponad 30 lat romansie księcia Karola z Camillą Parker Bowles, która w sobotę, 9 kwietnia, została żoną brytyjskiego następcy tronu. Producenci opowieści rozpoczęli poszukiwania młodych aktorów, którzy wcielą się w bohaterów historii w latach ich młodości.

 • Avicii nie żyje. Książę Karol i księżna Zofia wspominają DJ-a

  ...przez księcia Karola Filipa i księżną  Zofię . Avicii w 2015 r. występował na ślubie książęcej pary, która obecnie jest druga w kolejności do objęcia szwedzkiego tronu. Książę Karol Filip jest młodszym dzieckiem panującego Karola XVI. "Dzięki jego niesamowitej muzyce nasze wesele było niezapomniane. Nasze myśli kierujemy teraz w stronę jego rodziny" - kontynuuje książęca para. Karol Filip...

 • Ed Sheeran wyróżniony. Odebrał order od księcia Karola

  Ed Sheeran został Członkiem Orderu Imperium Brytyjskiego (MBE). Podczas uroczystości w pałacu Buckingham odznaczenie wręczył muzykowi książę Karol.

 • Abba: Książę-fan

  Następca brytyjskiego tronu, książę Karol, okazał się być zagorzałym fanem grupy Abba. Wraz ze swą przyjaciółką, Camillą Parker Bowles, pojawił się na widowni musicalu "Mamma Mia!", opartego na piosenkach legendarnej szwedzkiej formacji.

 • Książę Harry bohaterem filmu

  .... Książę William Artur Filip Ludwik urodził się 21 czerwca 1983 roku. Jego urodziny witane były fanfarami - był pierworodnym synem Księcia Karola, a tym samym drugim w kolejności następcą tronu. Kto...

 • "Książę": Specjalny pokaz filmu o Grotowskim

  ...11 października w warszawskim Kinie Muranów odbędzie się specjalny pokaz filmu "Książę" w reżyserii Karola Radziszewskiego - nietypowej biograficznej opowieści o Jerzym Grotowskim.

 • Książę Harry zaręczył się z amerykańską aktorką Meghan Markle

  Piąty w kolejności do brytyjskiego tronu książę Harry zaręczył się z amerykańską aktorką Meghan Markle - poinformowano w poniedziałek w oświadczeniu Clarence House, dworu księcia Walii Karola, ojca przyszłego pana młodego. Ślub ma odbyć się wiosną 2018 roku.

 • Książę Harry i Meghan Markle: Granica została przekroczona

  Książę Harry, młodszy syn następcy tronu księcia Karola, skrytykował we wtorek, 8 listopada, brytyjskie i światowe media za naruszanie prywatności jego nowej partnerki, amerykańskiej aktorki Meghan Markle. "Granica została przekroczona" - napisał jego sekretarz.

Zdjęcia na temat: książe karol
Wideo na temat: książe karol
 • Książę i księżna Sussex odwiedzili Muzeum Historii Naturalnej w Londynie

  Londyn, Wielka Brytania. Książę i księżna Sussex odwiedzili Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. Pojawili się tam na widowisku „The Wider Earth” prezentującym młodego Karola Darwina i jego dokonania. (Press Association/x-news)

 • "The Crown": Nowa obsada, ta sama historia

  Królowa Elżbieta (Olivia Colman) stawia czoła szybko zmieniającej się Wielkiej Brytanii, a jej rodzina nadal walczy z panującymi zasadami monarchii i pragnieniami rozpadającego się życia osobistego. Olivia Colman (Królowa Elżbieta II), Helena Bonham Carter (Księżniczka Małgorzata), Tobias Menzies (Książę Filip), Josh O’Connor (Książę Karol), Erin Doherty (Księżniczka Anna), Peter Morgan

 • 5 lat temu William oświadczył się Kate!

  Właśnie mija piąta rocznica zaręczyn książęcej pary Wielkiej Brytanii. 16. listopada 2010 roku książę Karol oficjalnie ogłosił, że podczas wyprawy do Kenii William poprosił Kate Middleton o rękę. Od tamtej pory małżeństwo budzi ogromne zainteresowanie mediów na całym świecie. Ślub książęcej pary odbył się 29. kwietnia 2011 roku. Telewizyjną transmisję z wydarzenia obejrzały ponad 2 miliardy