• Informacje na temat:

  książę walii karol

Artykuły na temat: książę walii karol
 • Książę Karol: Film o miłości

  W Wielkiej Brytanii powstaje telewizyjny film opowiadający o trwającym ponad 30 lat romansie księcia Karola z Camillą Parker Bowles, która w sobotę, 9 kwietnia, została żoną brytyjskiego następcy tronu. Producenci opowieści rozpoczęli poszukiwania młodych aktorów, którzy wcielą się w bohaterów historii w latach ich młodości.

 • Robin Williams dla księcia Karola

  Hollywoodzki gwiazdor Robin Williams wróci na brytyjską scenę po 25 latach, aby zagrać w przedstawieniu z okazji 60. urodzin księcia Karola.

 • Aniołki Charliego u Księcia Walii

  W Londynie, w środę, 22 listopada, wieczorem, odbyła się specjalna premiera filmu "Aniołki Charliego", z udziałem samego księcia Karola. Jak doniósł amerykański dziennik "Today", po pokazie Drew Barrymore i Lucy Liu, bohaterki kinowej wersji słynnego serial u z lat 70., spotkały się w pałacu St. James na uroczystej kolacji z brytyjskim następcą tronu.

 • Książę Harry zaręczył się z amerykańską aktorką Meghan Markle

  Piąty w kolejności do brytyjskiego tronu książę Harry zaręczył się z amerykańską aktorką Meghan Markle - poinformowano w poniedziałek w oświadczeniu Clarence House, dworu księcia Walii Karola, ojca przyszłego pana młodego. Ślub ma odbyć się wiosną 2018 roku.

 • Książę Harry i Meghan Markle pobiorą się 19 maja

  Książę Harry i jego amerykańska narzeczona, aktorka Meghan Markle pobiorą się 19 maja 2018 roku - poinformował w piątek w komunikacie Pałac Kensington. Ślub odbędzie się w kaplicy św. Jerzego na Zamku Windsorskim w zachodnim Londynie.

 • Adele odznaczona Orderem Imperium Brytyjskiego

  Wokalistka Adele została odznaczona Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi dla muzyki popularnej. Wykonawczyni przeboju "Skyfall" zaszczytne wyróżnienie wręczył podczas uroczystości w Pałacu Buckingham książę Walii, Karol.

 • Jay-Z i 50 Cent na książęcym festiwalu

  ...50 Cent oraz Jay-Z będą głównymi gwiazdami tegorocznej edycji festiwalu Prince's Trust Urban Music, imprezy, której patronuje sam książę Walii, Karol. Oprócz sławnych raperów swoje występy potwierdziły już takie gwiazdy jak Ms. Dynamite, Alicia Keys, Dizzee Rascal i Lemar.

 • Beyonce króluje po obu stronach Oceanu

  Beyonce Knowles, znana z amerykańskiej grupy Destiny's Child, ma powody do zadowolenia - zarówno jej solowy album, jak i pochodzący z niego singel, triumfują na listach przebojów w USA i Wielkiej Brytanii. W niedzielę, 6 lipca, wokalistka wystąpiła na koncercie w londyńskim Hyde Parku. Przy okazji wydało się, że jej wielkim fanem jest książę William, potencjalny następca brytyjskiego tronu.

 • Rekordowa oglądalność ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle

  ...złota pochodzącego z Walii, które zostało podarowane parze młodej przez królową Elżbietę. Harry zdecydował się na platynowy pierścień z matowym wykończeniem. Książę, w przeciwieństwie do swojego ojca(...) zaprojektowana przez dom mody Givenchy. Meghan Markle miała spięte włosy i drobny bukiet. Do kaplicy weszła sama, do ołtarza prowadził ją przyszły teść, książę Karol. Jej ukochany, książę Harry wystąpił...

 • Kristen Stewart zagra księżną Dianę

  Fabuła filmu "Spencer" skoncentruje się na kluczowym tygodniu z życia księżnej Diany, kiedy zdecydowała się na separację z księciem Karolem. "Diana stwierdziła , że jej małżeństwo z Karolem nie(...) Kennedy, podkreślił, że "Spencer" będzie rewersem klasycznej filmowej baśni. "Zazwyczaj książę zakochuje się w pięknej dziewczynie, która najpierw zostaje jego żoną, a w końcu królową" - chilijski twórca...