• Informacje na temat:

  książe william syn

Artykuły na temat: książe william syn
 • Książę Harry i książę William wydali oświadczenie

  W ostatnich dniach wiele pisze się na temat relacji księcia Harry'ego z Williamem. Panowie postanowili wydać oświadczenie przed spotkaniem rodziny królewskiej w Sandringham.

 • Kevin Costner: Nie taki gwiazdor straszny

  Jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser. Prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk. Kevin Costner obchodzi dziś 60. urodziny.

 • Książę William otrzymał telefon od ojca. Przejmuje wszelkie obowiązki

  Media obiegła informacja, że książę Karol (71 l.) ma koronawirusa. Jego stan określany jest jako dobry. Jednak rodzina królewska, a zwłaszcza jego syn, książę William (38 l.), muszą być gotowi na każdy scenariusz.

 • Książę William w "Simpsonach"!

  Syn następcy brytyjskiego tronu, książę William, ma być gwiazdą jednego z odcinków animowanego serialu "Simpsonowie" . Amerykańscy bohaterowie mają spotkać młodego arystokratę podczas wycieczki do Anglii. Książę dołączy tym samym do długiego szeregu sławnych postaci, które sportretowano w serialu o zwariowanej rodzinie ze Springfield.

 • Księżna Kate i książę William opublikowali post z zawstydzającym błędem

  Książę Louis, najmłodsza pociecha księcia Williama i księżnej Kate, skończył dwa lata. Z tej okazji rodzina królewska opublikowała urodzinowy post z życzeniami. Niestety, z błędem.

 • Britney sąsiadką księcia Williama?

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, ma zamiar kupić wartą prawie dwa i pół milion dolarów posiadłość w pobliżu Gloucester, a więc w sąsiedztwie letniej rezydencji angielskiego księcia Karola.

 • Księżna Kate i książę William szykują się do przejęcia obowiązków?!

  Po medialnej kompromitacji księcia Andrzeja i wyjściu ze ścisłej rodziny Meghan Markle (38 l.) i Harry’ego (35 l.), pierwsze skrzypce grać będzie „słynna piątka”, czyli księżna Kate (38 l.) i książę William (38 l.) z trójką swoich dzieci. Czyżby już czuli się jak następcy tronu? Wszystko na to wskazuje!

 • Książę karmi Spice Girls

  Dziewczyny z zespołu Spice Girls zmusiły księcia Williama do przygotowania im posiłku.

 • Księżna Kate i książę William musieli w pośpiechu uciekać z domu

  Księżna Kate i książę William musieli uciekać ze swojego londyńskiego domu, aby chronić życie dzieci - twierdzi jeden z brytyjskich tabloidów. Co takiego się wydarzyło?

 • Britney znalazła swego księcia

  Britney Spears, amerykańska gwiazda pop, która często narzekała na brak ukochanego mężczyzny u swego boku, wreszcie znalazła swego księcia i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wybrankiem młodej piosenkarki jest bowiem książę William, syn tragicznie zmarłej księżnej Diany.

Zdjęcia na temat: książe william syn
Wideo na temat: książe william syn
 • 5 lat temu William oświadczył się Kate!

  Właśnie mija piąta rocznica zaręczyn książęcej pary Wielkiej Brytanii. 16. listopada 2010 roku książę Karol oficjalnie ogłosił, że podczas wyprawy do Kenii William poprosił Kate Middleton o rękę. Od(...) widzów. Kate i William mają dwójkę dzieci - syna George’a i córkę Charlotte. (CNN Newsource/x-news)

 • Książę George został wyśmiany przez jedną z dziennikarek za swoje lekcje baletu

  Książę George wyśmiany przez amerykańską dziennikarkę Larę Spencer. Podczas programu „Good Morning America” zażartowała z lekcji baletu chłopca. Pierworodny syn księcia Williama i Kate Middleton ma uczęszczać na nie w kolejnym semestrze swojej nauki. Spencer mówiąc o tym, zrobiła znaczącą przerwę i pozwoliła publiczności na śmiech. Sama też dołączyła do rozweselonego tłumu. „Książę William

 • Kate i William świętują trzecią rocznicę ślubu

  prywatnie. Tegoroczna rocznica jest ich pierwszą z synem, księciem Georgem. W tym samym czasie w ubiegłym roku, Kate – będąca wówczas w szóstym miesiącu ciąży - złożyła wizytę w dziecięcym hospicjum Naomi House w Hampshire, podczas gdy jej mąż William był służbowo w północnej Walii, gdzie służył jako pilot RAF-u. Para została rodzicami w lipcu 2013 roku. Jesienią zamieszkała