• Informacje na temat:

  książka małgorzaty

Artykuły na temat: książka małgorzaty
 • Szumowska w Sundance

  ..."Ono" , najnowsza produkcja Małgorzaty Szumowskiej , będzie reprezentowała Polskę w międzynarodowym konkursie 21. festiwalu kina niezależnego w Sundance, w USA. Impreza rozpocznie się 20 stycznia i będzie trwała 10 dni.

 • Wspomnienia o gwiazdach seriali

  Zmarła 8 lat temu Daria Trafankowska, czyli nieodżałowana siostra Danuta Dębska z "Na dobre i na złe", jest jedną z bohaterek książki Małgorzaty Puczyłowskiej "Być dzieckiem legendy", która właśnie trafia do księgarń.

 • Piotr Rubik: Psalm dla Ciebie

  Premiera teledysku do utworu "Psalm dla ciebie", promującego oratorium Zbigniewa Książka i Piotra Rubika "Psałterz wrześniowy", odbyła się w środę, 26 lipca, podczas konferencji prasowej w kieleckim ratuszu. Oratorium, tak jak dwa poprzednie, powstało na zamówienie prezydenta Kielc.

 • Ireneusz Iredyński: Seks, anarchia, literatura

  ... Małgorzaty Raduchy. Właścicielem listów Ireneusza Iredyńskiego do żony Marii Kapelińskiej jest Marek Sołtysik. 

 • Weekend w kinie

  W ten weekend (1-3 października) w polskich kinach zadebiutuje aż sześć tytułów - nowy film Małgorzaty Szumowskiej "Ono" , czarno-biały obraz Jima Jarmuscha "Kawa i papierosy" , thriller "Zakładnik" , z Tomem Cruise'em w roli głównej, amerykański dramat "Pamiętnik" , przygodowa opowieść "W 80 dni dookoła świata" oraz "Atrakcyjny pozna Panią..." Marka Rębacza.

 • Berlinale 2015: Różne oblicza cielesności

  Gromkimi brawami zakończył się pokaz premierowy prezentowanego w konkursie głównym Berlinale "Body/Ciało" Małgorzaty Szumowskiej. W kuluarach mówi się, że podejmujący temat kontaktu z zaświatami film to największe dokonanie w karierze reżyserki "W imię...". Ciało było również jednym z głównych tematów gorąco oczekiwanych "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Ekranizacja bestsellerowej powieści E.L...

 • Napisała książkę o życiu z Ciechowskim

  Małgorzata Potocka ("Barwy szczęścia") starała się dotąd nie komentować plotek na temat swojego burzliwego związku i rozstania ze zmarłym w 2001 roku Grzegorzem Ciechowskim. Dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć całą prawdę o kulisach życia z mężczyzną, który zostawił ją dla innej kobiety... Jej książka "Obywatel i Małgorzata" właśnie trafia do księgarń.

 • Piotr Rubik z dziewczyną przeciw złu

  ..."Psalm dla Ciebie" to tytuł piosenki promującej trzecie oratorium Piotra Rubika i Zbigniewa Książka "Psałterz wrześniowy". Zdaniem twórców, może ona przebić popularnością wielki przebój "Niech mówią, że to nie jest miłość" z oratorium "Tu es Petrus". Teraz tylko w INTERIA.PL możecie kupić za SMS teledysk do "Psalmu dla Ciebie", w którym obok Piotra Rubika występuje jego dziewczyna Agata...

 • "Taniec z Gwiazdami": Julia Wieniawa otrzyma 30 tys. złotych za odcinek?

  Pawłowskiego. Jednocześnie grała w popularnym serialu TVP "rodzinka.pl" u boku Tomasza Karolaka i Małgorzaty Kożuchowskiej. W kolejnych latach oglądaliśmy ją w innych telewizyjnych produkcjach, m.in(...) także 46-letniego aktora Tomasza Oświecińskiego , znanego głównie z filmów Patryka Vegi, oraz 34-letnią pisarkę powieści erotycznych - Blankę Lipińską , której książka "365" doczeka się w 2020 roku...

 • Rozenek poprowadzi "Taniec z gwiazdami"?

  Małgorzaty Rozenek, będziemy mieli okazję poznać ją w jeszcze innej roli, a mianowicie... pisarki. Wzorem swojej odpowiedniczki, czyli brytyjskiej perfekcyjnej pani domu Anthei Turner, celebrytka napisze książkę "Poradnik perfekcyjnej pani domu". - Zainspirowały mnie kobiety, które spotykam zarówno przy okazji kręcenia mojego programu, jak i w życiu prywatnym. Książka zostanie podzielona na kilka...

Wideo na temat: książka małgorzaty
 • W życiu jak w serialu

  Basia, bohaterka Małgorzaty Braunek w "Życiu nad rozlewiskiem", nieoczekiwanie robi karierę literacką. Co ciekawe, nad swoją książką pracuje też sama aktorka!

Dyskusje na temat: książka małgorzaty