• Informacje na temat:

  książka szpieg

Artykuły na temat: książka szpieg
 • Kto okaże się "szpiegiem"?

  Thriller "Szpieg" w reżyserii Tomasa Alfredsona, ekranizacja powieści brytyjskiego pisarza Johna le Carre'a, trafi 25 listopada do polskich kin. W obsadzie filmu są m.in. Gary Oldman, Colin Firth i John Hurt.

 • Brosnan znowu szpiegiem

  Pierce Brosnan ( "Krawiec z Panamy" , "GoldenEye" ) wystąpi w filmie "November man", thrillerze opartym na powieści Billa Grangera "There are no spies" - poinformował serwis "Variety". Były odtwórca roli agenta Jamesa Bonda wcieli się w postać... szpiega. Przypomnijmy, że Brosnan został nominowany do nagrody Złotego Globu za rolę płatnego zabójcy w filmie "Matador".

 • Znany producent izraelskim szpiegiem

  ...66-letni Milchan to biznesmen i producent filmowy, którego majątek jest wyceniany na 4 miliardy dolarów. Autorzy jego biografii utrzymują, że był on także bardzo ważnym szpiegiem Izraela, bowiem dostarczył temu krajowi szkice i dane wirówek służących do wzbogacania uranu. Było to niezbędne do budowy reaktora nuklearnego w Dimonie na pustyni Negew. Książka "Confidential: The Life of Secret Agent...

 • Weekend w kinie: Ostanie premiery roku

  Pięć filmów, w tym wyreżyserowany przez Romana Polańskiego "Oficer i szpieg", a także druga część przebojowego "Jumanji", weszło na ekrany polskich kin w ostatni piątek 2019 roku. Już od środy grane są w nich także dwie rodzime produkcje: komedia gangsterska "Futro z misia" i zrealizowany w otoczce skandalu "Pan T.".

 • Roman Polański odwiedzi Łódź. Dostanie Złotego Glana

  ...przedpremierowo zobaczą jego najnowsze dzieło - wyróżniony Wielką Nagrodą Jury i Nagrodą FIPRESCI w Wenecji obraz "Oficer i szpieg".

 • Mściwy Denzel Washington

  Denzel Washington ( "Dzień próby" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w głównej roli w dreszczowcu "Man on Fire", nad którym pracuje Tony Scott ( "Zawód: Szpieg" ). Kilka miesięcy temu w Sieci pojawiły się informacje , że rolą zainteresowany był Robert De Niro.

 • Nowy projekt Tony'ego Scotta

  Amerykański twórca Tony Scott ( "Wróg publiczny" , "Zawód: Szpieg" , "Karmazynowy przyływ" ) został reżyserem wysokobudżetowej produckji "Man on Fire". Autorem scenariusza, który powstał w oparciu o powieść A.J. Quinnell'a, jest Brian Helgeland. Powieść ta, jak wyznaje reżyser, była jego "niespełnioną miłością od prawie dwudziestu lat".

 • Ofiara Al-Kaidy na ekranie

  Historia życia Daniela Pearla, dziennikarza zamordowanego przez fanatycznych islamistów, zostanie sfilmowana. Obraz będzie oparty na podstawie książki żony ofiary, Mariane Pearl. Projekt zostanie zrealizowany w firmie Plan B Productions, której współwłaścicielami są Brad Pitt ( "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" , "Zawód: Szpieg" ) i Jennifer Aniston ( serial "Przyjaciele" , "Bruce Wszechmogący" ).

 • Harry Potter i Billy Elliot walczą o Bonda

  Daniel Radcliffe ( "Harry Potter" ) oraz Jamie Bell ( "Billy Elliot" ) rywalizują o rolę super szpiega Jamesa Bonda w filmie opowiadającym o jego młodzieńczych latach. Film będzie adaptacją książki "Silverfin" - pierwszej pozycji popularnej serii autorstwa brytyjskiego komika Charlie Higstona. James Bond jest w niej przedstawiony jako 13-letni młodzieniec.

 • Marek Probosz: Idealna rola

  ...". Później była m.in. książka dźwiękowa wydana w Stanach Zjednoczonych i przedstawienie audiowizualne. Teraz na podstawie historii bohatera narodowego aktor przygotowuje specjalny monodram.