• Informacje na temat:

  ksiazki grocholi

Artykuły na temat: ksiazki grocholi
 • Kowalewski: Sto procent Grocholi!

  Do premiery ekranizacji bestsellera Katarzyny Grocholi "Ja wam pokażę!" coraz bliżej. Komedia romantyczna wchodzi na ekrany już w przyszły piątek - 10 lutego. "Ten film to sto procent Grocholi w Grocholi" - twierdzi Krzysztof Kowalewski, grający ojca głównej bohaterki, Judyty.

 • Grochola: Sama zrobię film

  Katarzyna Grochola, autorka książki na podstawie której powstał scenariusz filmu "Nigdy w życiu!" , postanowiła sama zająć się produkcją. Niebawem rozpoczną się przygotowania do ekranizacji trzeciej części serii o Judycie, zatytułowanej "Ja wam pokażę!".

 • Grocholi spada oglądalność

  Widownia serial u "Ja wam pokażę" jest z tygodnia na tydzień coraz mniejsza. Telewizyjna Jedynka wyemitowała już trzy odcinki filmu, opartego na bestsellerowej książce Katarzyny Grocholi.

 • "Ja wam pokażę!": Grochola rządzi!

  W miniony piątek, 10 lutego, na ekranach kin zadebiutowała ekranizacja książki Katarzyny Grocholi "Ja wam pokażę!" w reżyserii Denisa Delicia. Losy Judyty i Adama przyciągnęły przez weekend blisko trzysta tysięcy widzów (295 052). To zdecydowanie więcej niż pierwszy film oparty na prozie pisarki - "Nigdy w życiu!" , który podczas pierwszego weekendu obejrzało ponad 230 tysięcy widzów.

 • Katarzyna Grochola wierzy w św. Mikołaja

  Katarzyna Grochola, współscenarzystka filmu "Ja wam pokażę!" , w którym w głównych rolach wystąpią Grażyna Wolszczak i Paweł Deląg , opowiedziała nam o swoim sposobie na święta Bożego Narodzenia. Pisarka zdradziła w rozmowie z INTERIA.PL, że każde święta są dla niej wyjątkowe.

 • Grochola nie wstydzi się miłości

  Katarzyna Grochola, która debiutuje w kinie scenariuszem opartego na swojej książce filmu "Ja wam pokażę!" , przyznaje, że jest jedną z niewielu pisarek w Polsce, która się nie wstydzi miłości. Taką sama postawę wobec życia prezentuje tez jej bohaterka - Judyta, w którą w filmie w reżyserii Denisa Delicia wcieli się Grażyna Wolszczak. Premierę obrazu zaplanowano na 10 lutego.

 • "Ja wam pokażę!" w lutym w kinach

  Premierę komedii romantycznej "Ja wam pokażę!" , nakręconej na podstawie powieści Katarzyny Grocholi, zaplanowano na 10 lutego. Film jest kontynuacją perypetii Judyty, bohaterki pierwszej książki Grocholi oraz jej ekranizacji "Nigdy w życiu!" , którą obejrzało w Polsce ponad 1,5 mln widzów. INTERIA.PL jest patronem medialnym filmu.

 • W kwietniu rozpoczną się zdjęcia do filmu "Ja wam pokażę", kolejnej po "Nigdy w życiu" opowieści o przygodach bohaterki książki Katarzyny Grocholi - Judyty. Tym razem w tę rolę wcieli się Grażyna Wolszczak.

 • Jungowska znowu pokaże

  Edyta Jungowska (42 lata) znowu wcieli się w rolę Judyty w kontynuacji serial u "Ja wam pokażę" wg książki Katarzyny Grocholi, który TVP emitowała jesienią ubiegłego roku.

 • Grażyna Wolszczak świętuje 60. urodziny

  Większość telewidzów spotkała ją na ulicy Wspólnej, dla innych jest Judytą Kozłowską, bohaterką Katarzyny Grocholi. Jedno jest pewne - takiej Yennefer Netflix na pewno mieć nie będzie. W piątek, 7 grudnia, Grażyna Wolszczak kończy 60 lat.