• Informacje na temat:

  książki o wampirach

Artykuły na temat: książki o wampirach
 • "The Strain": Wampiry chcą przejąć władze w Nowym Jorku!

  ...lipca na rynku książki nakładem wydawnictwa Zysk i Ska zostanie wydana powieść "Wirus" ("The Strain"). Jest to pierwsza część trylogii o krwiopijcach.

 • "Nie ma tego złego": Zakochał się w pannie młodej

  Gwiazda serialu "Czysta krew" Ryan Kwanten porzuca łowy na wampiry na rzecz amorów na ślubnym kobiercu. W romantycznej komedii "Nie ma tego złego..." - nowym dziele twórców serialu "Chuck", australijski przystojniak dowiedzie, że w pannie młodej można zakochać się nawet na jej własnym weselu!

 • Wampiry od kuchni

  ...o uczucia wampirów i ludzi z nimi związanych, ale także przyjaciół, znajomych, rodziny. Ta historia ma bardzo wiele aspektów..." - dodaje autorka książki. "To wątek naprawdę na czasie ze względu na...

 • Nowa powieść autorki "Zmierzchu"

  Już niebawem w amerykańskich księgarniach ukaże się nowa powieść Stephenie Meyer, autorki bestsellerów o wampirach serii "Zmierzch"

 • Najlepsze profile instagramowe serialowych aktorów

  Jedni są influencerami, drudzy angażują się w akcje społeczne, a jeszcze inni... prowadzą klub książki. Które serialowe gwiazdy warto śledzić w mediach społecznościowych?

 • Kristen Stewart w filmie z Julianne Moore

  Znana z filmów o wampirach Kristen Stewart zagra w najnowszym obrazie twórców nagradzanej "Piętnastolatki". W filmie "Still Alice" młoda aktorka wystąpi u boku Julianne Moore.

 • "Wirus": Guillermo del Toro reżyserem prologu!

  ...sprawiać jeszcze większe problemy, a w połowie sezonu może pojawić się nowy, groźny przeciwnik. "Wirus" powstał na podstawie książki Guillermo del Toro i Chucka Hogana wydanej w 2009 roku. Cykl składa...

 • Barrymore zrobi "Zmierzch 3"?

  Już wkrótce czeka nas reżyserski debiut Drew Barrymore - "Whip it!". Tymczasem zrobiło się gorąco od doniesień, że trzecią część cyklu o nastoletnich wampirach miałaby nakręcić właśnie ta hollywoodzka gwiazda.

 • By T He Book

  ...odkrywa, że właścicielką posiadłości jest autorka powieści o wampirach, Marilyn Milner, która przebywa poza granicami kraju. Ogrodnik i kucharz mieszkający w rezydencji twierdzą, że niczego nie wiedzą w tej sprawie. Okazuje się, że obaj mężczyźni i nieżyjąca pokojówka pisali książki dla Milner.

 • RZA w świecie filmu

  RZA będzie współtworzył muzykę do trzeciej części kasowego filmu o wampirach, "Blade: Trinity". Jak mówi sam raper, na ścieżce pojawi się orkiestra złożona z 80 osób.

Zdjęcia na temat: książki o wampirach
Dyskusje na temat: książki o wampirach
 • Re: "Wampiry są indywidualistami"

  Czysta krew jest najlepsza:D i bardzo bardzo rzadko się zdarza, by ekranizacja (w tym wypadku serial) była lepsza od książki. A ten serial JEST lepszy od książek H.C. Przede wszystkim niepowtarzalny klimat, i samo to w jak pokręcony sposób pokazana jest pozornie 'zwykła' rzeczywistość - w zmierzchu czy innych produkcjach o wampirach nie ma nic z tego niesamowitego klimatu.

 • Re: Nadzy we...

  O co chodzi teraz z tą modą na wampiry, wszyscy oszaleli na ich punkcie. Włączasz telewizor wampiry i zombi, wchodzisz do księgarni - książki o wampirach, gry o wampirach. Masakra...

 • Re: Gwiazda "Czystej krwi" w Polsce

  Jeśli szuka się książki fantasy - nowości, która nie traktuje o wampirach, trzeba być niewiarygodnym szczęściarzem, aby taką znaleźć. Jest ich niewiele. Jedną z nielicznych jest seria STRAŻNICY VERIDIANU - tu nie znajdziecie wampirów, wilkołaków, czy zombie. Pierwsza książka z serii, "Straż", jest dość zaskakująca :)

 • Re: Moda na kły

  Myślę, że to prawda, że filmy i książki o wampirach mącą młodym i nie tylko młodym w głowach. A kościół ma w tym wypadku rację. Zamiast działać i myśleco życiu, które jest tu i teraz, człowiek wrażliwy oddaje się fantazjom, które są nieprawdziwe i chyba szkodliwe.

 • Re: Moda na kły

  Myślę, że to prawda, że filmy i książki o wampirach mącą młodym i nie tylko młodym w głowach. A kościół ma w tym wypadku rację. Zamiast działać i myśleco życiu, które jest tu i teraz, człowiek wrażliwy oddaje się fantazjom, które są nieprawdziwe i chyba szkodliwe. Blablabla ! Każdy ma prawo do odrobiny wyobraźni i fantazji ! Weż człowieku zrób sobie herbaty usiądz na fotelu i zacznij czytać

 • Moda na kły

  Uwielbiam czytać książki o wszelakich nadprzyrodzonych rzeczach, a szczególnie wampirach. Anne Rice czy Charleine Charris to moje mentorki jeśli chodzi o autorki tego typy literature. Jednak ta fascynacja nie wpływa na moja wiarę, jestem katoliczką i chodzę do kościoła dlatego nie rozumiem dlaczego duchowni chcą odebrać mi kolejna "radość życia". Może w końcu kościół katolicki i jego

 • Re: Moda na kły

  mącą w głowach takie zidiociałe osoby niech siebie nawracają ja czytam takie książki i uwielbiam filmy o wampirach ale wiem też że jest to fikcja a po za tym to nie średniowiecze gdzie inkwizycja mogła torturować ludzi do woli za inne niż wasze wyznania czy po prostu myślenie najpierw posprzątajcie burdel w waszych szeregach mam na myśli afery pedofilskie z udziałem kleru a od naszych książek