• Informacje na temat:

  książkiewicz paweł

Artykuły na temat: książkiewicz paweł
 • Książkiewicz zatańczy z Maserakiem

  Poznaliśmy pełną listę uczestników 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Najgoręcej zapowiadają się występy par: Weronika Książkiewicz - Rafał Maserak oraz Dorota Deląg - Marcin Hakiel.

 • Książkiewicz już nie zatańczy

  Weronika Książkiewicz zrezygnowała z udziału w "Tańcu z gwiazdami" z powodów zdrowotnych. W niedzielę, 8 marca obejrzeliśmy pierwszy odcinek dziewiątej edycji show.

 • "Tancerka dyskotekowa"

  ...- Rafał nazywa mnie "tancerka dyskotekową", bo ja tak mam, że tańczę całym ciałem.A tutaj ważna jest sylwetka, zwarcie, elegancja - a mnie troszkę roznosi na wszystkie strony. Rafał próbuje mnie więc opanować - Weronika Książkiewicz opowiedziała o emocjach związanych z przygotowaniami do występu w "Tańcu z gwiazdami".

 • Trwają zdjęcia do najnowszego serialu kryminalnego Polsatu "Prawo miasta". Kiedy pojawiliśmy się na planie, kilkunastoosobowa ekipa pracowała właśnie nad nad sceną z udziałem Weroniki Książkiewicz, Ewy Kasprzyk, Pawła Wilczaka oraz Radosława Pazury.

 • Paweł Wilczak, Bogusław Linda, Krzysztof Pieczyński, Radosław Pazura i Jacek Braciak to tylko niektórzy aktorzy, którzy zdecydowali się wystąpić w najnowszym serialu kryminalnym, kręconym na potrzeby telewizji Polsat "Prawo miasta" w reżyserii Krzysztofa Langa. Serial składać się będzie z 17 odcinków. Pierwsze z nich wyemitowane zostaną już na wiosnę 2007 roku.

 • Kolejni uczestnicy "Tańca z..."

  ..., olimpijczyk Paweł Nastula. Wcześniej media donosiły, że w show wystąpią Bartek Kasprzykowski ("Teraz albo nigdy!") oraz Weronika Książkiewicz ("Rozmowy nocą").

 • Roger Guerreiro u Lubaszenki

  ..., Cezary Pazura, Paweł Wilczak, Krzysztof Kowalewski, Tamara Arciuch, Edward Linde-Lubaszenko, Robert Gonera, Maria Pakulnis, Krzysztof Wakuliński, Weronika Książkiewicz oraz znany z Kabaretu Moralnego...

 • "Żuchwa": Jak to przeliterować?

  Po stronie Kasi Zielińskiej zobaczymy: Antka Królikowskiego, Katarzynę Glinkę oraz Waldemara Sierańskiego a Marzenę Rogalską wspierać będą: Weronika Książkiewicz, Paweł Deląg oraz Leszek Malinowski. Mimo niskich temperatur i pierwszych śniegów za oknem w programie "Kocham Cię Polsko" atmosfera niezwykle gorąca. Gwiazdy zmierzą się z trudnymi zadaniami sprawdzającymi ich wiedzę na temat naszego...

 • Startuje "Taniec z gwiazdami"!

  ...będą walczyć o Kryształową Kulę i porsche. Na nagrodę ma szansę również tancerz. A kto pojawi się w cha-chy? W gorących latynoskich rytmach zaprezentuje się Weronika Książkiewicz, która zatańczy(...) w walcu angielskim na parkiecie pojawią się Paweł Nastula, Anna Nowak, Wojtek Medyński, Dorota Gardias, Monika Richardson oraz Bartek Kasprzykowski. Jak zwykle w jury zasiądą Iwona Szymańska-Pavlović...

 • Anna Dereszowska: Jak wyrwać faceta w Halloween?

  Nowy przebój twórców "Śniadania do łóżka", "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!" trafi do kin 7 listopada. W obsadzie plejada gwiazd, m.in.: Maciej Musiał, Weronika Książkiewicz, Olga Bołądź, Anna Dereszowska, Aleksy Komorowski, komediowe odkrycie roku - Paweł Domagała, który wcześniej zabłysnął w kinowym przeboju "Wkręceni" oraz Barbara Kurdej-Szatan, odkrywająca przed widzami...